Perły Chorwacji


Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Słońce, palmy, turkus wody, my. Tylko my.
Poznaj podróż Perły Chorwacji
Witamy w raju
Półwysep Bałkański to niesamowite miejsce. Bajkowe plaże z turkusową wodą, egzotyczne palmy, dojrzewające granaty na drzewkach, wspaniali ludzie i smaczne jedzenie. Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę trzeba zobaczyć na własne oczy. Tego nie da się porównać do żadnego innego miejsca na Świecie. Dołącz do naszej rodziny. Poczuj Bałkany.
Najpopularniejsza podróż pstravel
To nasza najlepsza i najpopularniejsza podróż. Odkryj Bałkany jak nigdy dotąd. Zakochaj się we wspaniałym krajobrazie i zabytkach Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny.
Odkrywaj z morza!
Wejdź na pokład i wyrusz w rejs. Odkryj jedną z chorwackich wysp – Korčulę, Hvar lub Brač, połóż się na dziobie i zażyj słońca. Będzie go sporo, gwarantujemy to. Koniecznie spróbuj wyspiarskich przysmaków!
Witamy w Dubrowniku
Perła Adriatyku zadziwia urokiem każdego Podróżnika. Nie ma innego takiego miasta na Świecie – promienie słoneczne wkomponowują się w każdy metr kwadratowy czerwonego zadaszenia.
Zobaczysz te miejsca
Dubrownik
Split
Mostar
Medjugorie
Wodospady Kravica
Vepric
Korčula, Hvar lub Brač
Neum
plaże chorwackiego wybrzeża
W następujących krajach
Chorwacja
Bośnia i Hercegowina
(bliski) Orient Mostaru
Gdy kultura chrześcijańska dotyka muzułmańską, powstaje majstersztyk. Jest nim Mostar. Niesamowita symbioza piękna z naturalizmem.
Dla każdego. Każdego!
Podróż jest idealna dla rodzin i dzieci w wieku powyżej 4 roku życia. Bawcie się dobrze! A jeżeli podróżujesz w pojedynkę – serdecznie powitamy Cię w naszej rodzinie.
Podróż Oryginalna pstravel, idealnie oryginalna.
Poczuj czym jest prawdziwe podróżowanie od A do Z. Każdy wyjazd będzie wyjątkowym przeżyciem. Dowiedz się więcej, czym są cenione w całej Polsce podróże pstravel. Jeżeli to Twoja piersza podróż, dowiedz się więcej! Zero stresu, sama satysfakcja!
Program podróży
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych, na południu Polski w godzinach nocnych. Przejazd nocny do Chorwacji. W trakcie przejazdu odbędzie się jedna kontrola graniczna. W autokarze opieka pracowników oraz Pilota pstravel.

dzień 2
W drodze do hotelu krótki pobyt w Sanktuarium Vepric, które porównywane jest do chorwackiego Lourdes. Przejazd wzdłuż Adriatyku trasą widokową. Chorwacja wita serdecznie! Odpoczynek, czas wolny i obiadokolacja w hotelu w Medjugorie.

widok na góry w Vepric
Chorwacja
dzień 3
Po śniadaniu wyjazd do Mostaru, który zainteresuje orientalną architekturą i atmosferą niespotykaną nigdzie indziej. Tureckie wpływy zderzone z europejską kulturą tworzą wyjątkowe miejsce odwiedzane przez miliony turystów rocznie. Zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta położonego nad Neretwą, ze słynnym Starym Mostem, meczetem i Domem Tureckim. Przejazd na Wodospady Kravica, możliwość kąpieli w orzeźwiającej wodzie (krajobraz wodospadów przypomina nam Pandorę z Avatara!). Przejazd do centrum Medjugorie i zwiedzanie miejscowości z przewodnikiem. Dla chętnych wejście na Górę Objawień. Według świadectwa sześciu młodych parafian, od 24 sierpnia 1981 roku w parafii Medjugorie ukazuje się Błogosławiona Dziewica Maryja. W Medjugorie odwiedzimy Górę Objawień oraz kościół św Jakuba. Wieczorem przejazd do hotelu nad Adriatykiem. Czas na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg.

Mostar
Bośnia i Hercegowina
dzień 4
Ten dzień należy do morskich przygód! Po śniadaniu przejazd na Fish Picnic – wspaniały rejs na wybrane chorwackie wyspy. Na statku muzyka, przepyszna ryba wyłowiona prosto z morza i upieczona na ruszcie oraz rakija. Wieczorem powrót do hotelu na obiadokolację i wypoczynek po wspaniałym dniu.

rejs (Fish Picnic)
Morze Adriatyckie
dzień 5
Przed nami wspaniały dzień! Po śniadaniu przejazd do Dubrownika i zwiedzanie Perły Adriatyku. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, dodatkowo czas wolny na wspaniałe lody, pamiątki i... no tak... zdjęcia! Dubrownik należy do najpiękniejszych miast świata. Popołudniu powrót do hotelu na obiadokolację i odpoczynek.

Dubrownik
Chorwacja
dzień 6
Dzień przeznaczony na wypoczynek – czas na plażowanie!

plaże Chorwacji
Chorwacja
dzień 7
To nie koniec – przed nami więcej Chorwacji! Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Splitu. To jeden wielki, wspaniały i wielkomiejski zabytek stoi przed nami otworem. Zwiedzanie z przewodnikiem i spotkanie z... dokładnie tak – cesarzem Dioklecjanem. Następnie wybierz dalszy sposób odkrywania miasta. Przejdź się promenadą, usiądź w jednej z dziesiątek kawiarnii i restauracji lub wybierz się na lokalny targ, gdzie znajdziesz smaczne owoce i warzywa, lokalne jedzenie i koloryt śródziemnomorskiego życia. Co wybierzesz? Standardowe zwiedzanie, czy odkrywanie od kuchni? Popołudniu wyjazd w kierunku Polski i przejazd nocny.

Split
Chorwacja
dzień 8
Przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach popołudniowych.

to będzie wspaniała podróż
Rezerwacja, terminy i personalizacja
Sprawdź szczegóły podróży
od 25 maja do 1 czerwca 2018 (8 dni)
brak wolnych miejsc
od 29 czerwca do 6 lipca 2018 (8 dni)
brak wolnych miejsc
od 24 sierpnia do 31 sierpnia 2018 (8 dni)
brak wolnych miejsc
od 19 lipca do 26 lipca 2019 (8 dni)
sporo wolnych miejsc
od 13 września do 20 września 2019 (8 dni)
sporo wolnych miejsc
zarezerwuj

Możliwości personalizacji

W trakcie rezerwacji możesz spersonalizować tę podróż na wiele sposobów. Zobacz dostępne opcje poniżej.
autokarem
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety
możliwość wyboru łóżka
bagaż o niestandardowych wymiarach w cenie

Szczegóły i płatność
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę miesiąc przed podróżą. Dopłatę (euro) uiszczasz na początku podróży. Na wpłatę zaliczki masz aż 24 godziny, a pieniądze wpłacasz na indywidualny numer konta.
Dzisiaj zapłać 239.70 zł
Masz na to aż 24 godziny
Twoje miejsca będą już zarezerwowane
Cała wartość jednego miejsca to 799 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży
ta cena zawiera już w sobie
Najwyższa opcja ubezpieczenia w cenie
Nawet do 20 000 euro
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem
• noclegi w hotelu trzygwiazdkowym, który położony jest bezpośrednio przy plaży
• wyżywienie HB – śniadanie oraz obiadokolacje, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas zwiedzania
najwyższa opcja ubezpieczenia KL 20 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 160 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Opcjonalnie (osoba)
• zdecyduj – odkrywamy czy wypoczywamy? – rejs (Fish Picnic) na Korculę lub Hvar 30 euro osoba
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu – dwie granice z kontrolą graniczną straży granicznej
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps
Ta podróż posiada własną Oś czasu oraz miejsce, z którego można zarządzać płatnością, zmieniać Uczestników podróży i znacznie więcej. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail. Sprawdź więcej
Dzisiaj płacisz tylko 239.70 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami