Perły Chorwacji

Witaj w raju.
Poznaj podróż Perły Chorwacji. Znasz tę przygodę? Od razu przejdź do szczegółów.
rezerwacja
poznaj
program
porozmawiaj
Rozpocznij odkrywanie.
Kilkudniowe podróże organizowane przez lokalnych ekspertów (zajęcia, posiłki i zakwaterowanie wliczone w cenę).
Poznaj podróż.

więcej

To najpopularniejsza podróż.
Perły Chorwacji to najpopularniejsza podróż pstravel! To podróż stała – zawsze będzie na Ciebie czekać! Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ najlepiej oceniany przez Podróżników Pilot pstravel
✓ program obejmujący południową Dalmację oraz serce Hercegowiny (jedyny taki w Polsce)
✓ najwyżej oceniana przez Podróżników specyfikacja hotelu
✓ najlepiej oceniani przez Podróżników przewodnicy lokalni
Najpiękniejsze miejsce na Ziemi do Twojej dyspozycji.
Najpopularniejsza podróż pstravel – to mówi samo za siebie. Odkryj i wypocznij na Półwyspie Bałkańskim, wypełnionym kontrastami, abstrakcją natury, wspaniałym jedzeniem, wyjątkowymi ludźmi oraz zabytkami klasy światowej. W końcu kto nie słyszał o magicznym Dubrowniku, czy orientalnym Mostarze? Poczuj się jak Daenerys Targaryen (niekoniecznie po ostatnim sezonie...) i usiądź na dubrownickim, żelaznym tronie! Odkryj szlaki Hercegowiny – niedostępnej i oblanej aurą tajemniczości. Wskocz do niesamowitej, czystej wody Adriatyku i pomyśl tylko jak ogromnym szczęściarzem jesteś! Królewska Przystań już na Ciebie czeka. Od Splitu, po lawendową wyspę Hvar.
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 150 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ idealnie współpracuje z innymi chorwackimi podróżami pstravel
✓ to podróż z katalogu 2020
Sprawdź mapę.
Królewska Przystań zadziwia pięknem.
Najważniejszy i najpopularniejszy punkt każdej podróży do Dalmacji – Dubrownik. To wyjątkowe miasto słynie z idealnego, adriatyckiego położenia, jasnego kamienia i czerwonych dachówek. Wejdź w trakcie czasu wolnego na mury dubrownickie i odkrywaj Stradun z góry! Usiądź w jednej z knajpek (a jest ich naprawdę sporo!) i napij się smacznej americano z mlekiem w wyjątkowych okolicznościach. Fizycznym wyzwaniem mogłoby być wejście na górę Sergiusza. Stąd można podziwiać najpiękniejszy widok na piękno Dubrownika i jego okolicę. Dubrownik to niezaprzeczalnie Perła Adriatyku.
Pachnie lawendą i wyjątkową przygodą.
Wskakuj na pokład naszego statku i spędź cały dzień na Adriatyku popijając wino, rakiję, jedząc smaczną, świeżą rybę z rusztu i dobrze się bawiąc w rytm muzyki. Wolisz spokojniejsze klimaty? Połóż się na dachu statku i opalaj się w pięknym, okalającym skórę słońcu. Odwiedź miejscowy sad, połóż się na plaży lub zwiedź starą, spokojną, wyspiarską miejscowość Sućuraj. *dodatkowo płatne, zapytaj Pilota pstravel o więcej szczegółów
Daleki orient Hercegowiny.
Wgłąb Półwyspu Bałkańskiego mieszają się trzy kultury, religie i narodowości – katolicka, prawosławna oraz muzułmańska. Ten miks tworzy wrażenia unikalne, niedostępne w żadnym innym miejscu na Ziemi. Orientalny Mostar wypełniony meczetami oraz napływem tureckiej kultury wygląda niesamowicie na przecięciu z rzeką Neretwą. Napij się kawy po turecku lub spróbuj miejscowych wyrobów cukierniczych. Zobacz najpiękniejsze miejsce na Świecie – Blagaj lub wypocznij w najbardziej uduchowionym miejscu w Hercegownie, czyli Medjugorie.
Zobaczysz te miejsca.
Dubrownik
wyspa Hvar
Sućuraj
zatoka Mlaska
Neum
Mostar
Medjugorie
Tekija/Blagaj
Koćuśa
Split
W następujących krajach.
Chorwacja
Bośnia i Hercegowina
Wielkomiejski Split, wyjątkowo europejski.
Największe miasto Dalmacji jest zaskakująco ruchliwe. Po spokojnych, wyspiarskich przygodach, dalekiej Hercegowinie i Królewskiej Przystani, Split robi ogromne wrażenie. Wypełnione restauracjami aleje, światowe marki, wielki targ warzywny, potężny port i marina. A to wszystko zamknięte w Pałacu Dioklecjana, u którego zawitasz. Pamiętaj, żeby stawić się o 12 na placu obok Sfinksa! Dioklecjan nie będzie długo czekać...
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
32°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie bardzo ciepło. Przewidywalność 60%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak opadów deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad. Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
Wskazówka ekspercka.
Zarezerwuj taniej przed zakończeniem ostatniego momentu.
Rozpocznij swoją wymarzoną podróż rezerwując taniej do 1 kwietnia. Im bliżej nadchodzącej przygody, tym wyższa cena. Wybierz termin, następnie postępuj według wskazówek podczas procesu rezerwacyjnego.
maj 2020
lipiec 2020
wrzesień 2020
więcej możliwości
To wszystkie terminy tej podróży na 2020.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga małej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 5 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów.
autokarem lub busem premium
8 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
Wybierz termin i sprawdź świadczenia

Po rezerwacji odwiedź mojeps.
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, aktualizować dane i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres mailowy oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Zaloguj się do swojego konta.
Dzisiaj płacisz od 300 zł za Podróżnika. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Trzecia wpłata (euro) przy rozpoczęciu podróży. Możesz płacić na indywidualny numer konta, kartą kredytową, debetową lub PayPalem. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj przed marzeniami.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży.
Perły Chorwacji.
Decyzja już zapadła?
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami