Perły Chorwacji


Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Słońce, palmy, turkus wody, my. Tylko my.
Poznaj podróż Perły Chorwacji.
Witamy w raju.
Półwysep Bałkański to niesamowite miejsce. Bajkowe plaże z turkusową wodą, egzotyczne palmy, dojrzewające granaty na drzewkach, wspaniali ludzie i smaczne jedzenie. Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę trzeba zobaczyć na własne oczy. Tego nie da się porównać do żadnego innego miejsca na Świecie. Dołącz do naszej rodziny. Poczuj Bałkany.
Najpopularniejsza podróż pstravel.
To nasza najlepsza i najpopularniejsza podróż. Odkryj Bałkany jak nigdy dotąd. Zakochaj się we wspaniałym krajobrazie i zabytkach Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny.
Odkrywaj z morza.
Wejdź na pokład i wyrusz w rejs. Odkryj lawendową wyspę Hvar, znaną na całym świecie. Połóż się na dziobie i zażyj słońca. Będzie go sporo, gwarantujemy to. Koniecznie spróbuj wyspiarskich przysmaków!
Witamy w Dubrowniku!
Perła Adriatyku zadziwia urokiem każdego Podróżnika. Nie ma innego takiego miasta na Świecie – promienie słoneczne wkomponowują się w każdy metr kwadratowy czerwonego zadaszenia.
Zobaczysz te miejsca
Dubrownik
Split
Mostar
Medjugorie
Wodospady Kravica lub Kocusa
Blagaj
Vepric
wyspa Hvar
Zaostrog
Sućuraj
Neum
plaże chorwackiego wybrzeża
W następujących krajach
Chorwacja
Bośnia i Hercegowina
(bliski) Orient Hercegowiny.
Gdy kultura chrześcijańska dotyka muzułmańską, powstaje majstersztyk. Jest nim Mostar. Niesamowita symbioza piękna z naturalizmem.
Pogoda w trakcie podróży
32°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie gorąco. Przewidywalność 50%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak deszczu
Program podróży
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych, na południu Polski w godzinach nocnych. Przejazd nocny do Chorwacji. W trakcie przejazdu odbędzie się jedna kontrola graniczna. W autokarze opieka pracowników oraz Pilota pstravel.

dzień 2
W drodze do hotelu krótki pobyt w Sanktuarium Vepric, które porównywane jest do chorwackiego Lourdes. Przejazd wzdłuż Adriatyku trasą widokową. Chorwacja wita serdecznie! Odpoczynek, czas wolny i obiadokolacja w hotelu w Medjugorie.

Masyw Górski Biocovo w Makarskiej (Vepric)
Chorwacja
dzień 3
Wyjazd do Mostaru, który zainteresuje orientalną architekturą i atmosferą niespotykaną nigdzie indziej. Tureckie wpływy zderzone z europejską kulturą tworzą wyjątkowe miejsce odwiedzane przez miliony turystów rocznie. Zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta położonego nad Neretwą, ze słynnym Starym Mostem, meczetem i Domem Tureckim. Przejazd do Blagaju – klasztor derwiszów, wybudowany już w 1470 r, w stylu ottomańskim, ustawiony niezwykle malowniczo u podnóża wznoszącej się na wysokość 200 m skały. Tuż obok klasztoru znajduje się kolejna ciekawostka – z jaskini wypływa źródło rzeki Buny. Ale jest to źródło o jednym z największych nasileń w Europie, woda wypływa z niego w ilości aż 43 tys. litrów na sekundę, co sprawia że z jaskini wypływa już prawdziwa rwąca rzeka. Wyjeżdżając spod klasztoru warto jeszcze zatrzymać się w Blagaju obok meczetu Careva, jednego z pierwszych budynków, wybudowanych w mieście (1520 r.), wybudowanego ku czci sułtana Sulejmana I. W zabudowaniach meczetu pierwotnie znajdował się także harem. Przejazd na Wodospady Kravica lub Kocusa, możliwość kąpieli w orzeźwiającej wodzie (krajobraz wodospadów przypomina nam Pandorę z Avatara!). Przejazd do centrum Medjugorie i zwiedzanie miejscowości z przewodnikiem. Dla chętnych wejście na Górę Objawień oraz kościół św Jakuba. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie degustacja regionalnych rakij! Wieczorem powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Blagaj
Bośnia i Hercegowina
dzień 4
Ten dzień należy do morskich przygód! Po śniadaniu przejazd na Fish Picnic – wspaniały rejs na wyspę Hvar. Na statku muzyka, przepyszna ryba wyłowiona prosto z morza i upieczona na ruszcie oraz rakija. Wieczorem powrót do hotelu na obiadokolację i wypoczynek po wspaniałym dniu.

pola lawendowe na Wyspie Hvar
Morze Adriatyckie
dzień 5
Przed nami wspaniały dzień! Po śniadaniu przejazd do Dubrownika i zwiedzanie Perły Adriatyku. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, dodatkowo czas wolny na wspaniałe lody, pamiątki i... no tak... zdjęcia! Dubrownik należy do najpiękniejszych miast świata. Popołudniu powrót do hotelu na obiadokolację i odpoczynek.

Dubrownik
Chorwacja
dzień 6
Dzień przeznaczony na wypoczynek – czas na plażowanie!

chorwackie wybrzeże
Chorwacja
dzień 7
To nie koniec – przed nami więcej Chorwacji! Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Splitu. To jeden wielki, wspaniały i wielkomiejski zabytek stoi przed nami otworem. Zwiedzanie z przewodnikiem i spotkanie z... dokładnie tak – cesarzem Dioklecjanem. Następnie wybierz dalszy sposób odkrywania miasta. Przejdź się promenadą, usiądź w jednej z dziesiątek kawiarnii i restauracji lub wybierz się na lokalny targ, gdzie znajdziesz smaczne owoce i warzywa, lokalne jedzenie i koloryt śródziemnomorskiego życia. Co wybierzesz? Standardowe zwiedzanie, czy odkrywanie od kuchni? Popołudniu wyjazd w kierunku Polski i przejazd nocny.

Split
Chorwacja
dzień 8
Przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach popołudniowych.

to będzie wspaniała podróż
Rezerwacja, terminy i personalizacja
Sprawdź szczegóły podróży
od 24 maja do 31 maja 2019 (8 dni)
sporo wolnych miejsc
od 19 lipca do 26 lipca 2019 (8 dni)
sporo wolnych miejsc
od 16 sierpnia do 23 sierpnia 2019 (8 dni)
sporo wolnych miejsc
od 13 września do 20 września 2019 (8 dni)
sporo wolnych miejsc
zarezerwuj

Możliwości personalizacji

W trakcie rezerwacji możesz spersonalizować tę podróż na wiele sposobów. Zobacz dostępne opcje poniżej.
autokarem lub busem premium
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety
możliwość wyboru łóżka
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach

Szczegóły i płatność
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę miesiąc przed podróżą. Dopłatę (euro) uiszczasz na początku podróży. Na wpłatę zaliczki masz aż 24 godziny, a pieniądze wpłacasz na indywidualny numer konta.
Dzisiaj zapłać 270 zł
Masz na to aż 24 godziny
Twoje miejsca będą już zarezerwowane
Cała wartość jednego miejsca to 899 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium
• noclegi w hotelu trzygwiazdkowym, który położony jest bezpośrednio przy plaży
• wyżywienie HB – śniadanie oraz obiadokolacje, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją Chorwacja oraz Bośnia i Hercegowina
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 160 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Opcjonalnie (osoba)
• zdecyduj – odkrywamy czy wypoczywamy? – rejs (Fish Picnic) na Korculę lub Hvar 30 euro osoba
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu – dwie granice z kontrolą graniczną straży granicznej
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps
Ta podróż posiada własny Kokpit w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej
Dzisiaj płacisz tylko 270 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami