Magiczne Włochy plus Capri

Poczuj moc włoskiej magii!
Poznaj podróż Magiczne Włochy plus Capri. Znasz tę przygodę? Od razu przejdź do szczegółów.
rezerwacja
poznaj
program
porozmawiaj
Rozpocznij odkrywanie.
Kilkudniowe podróże organizowane przez lokalnych ekspertów (zajęcia, posiłki i zakwaterowanie wliczone w cenę).
Poznaj podróż.

więcej

To najpopularniejsza podróż.
Magiczne Włochy plus Capri to jedna z najpopularniejszych podróży pstravel! To podróż stała – zawsze będzie na Ciebie czekać! Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ najlepiej oceniany przez Podróżników Pilot pstravel
✓ program obejmujący Włochy od północy, po południe (jedyny taki dostępny w Polsce)
✓ najwyżej oceniana przez Podróżników specyfikacja hoteli
✓ najlepiej oceniani przez Podróżników przewodnicy lokalni
Wingardium Leviosa, to magia! Wiesz jak smakuje?
Mamy odpowiedź. Jest wyjątkowo smaczna. A wszystko dzięki przyprawom. Odrobina wyjątkowej Wenecji, szczypta nieskazitelnej Florencji, trochę historycznego Rzymu, a wszystko zmieszane z cytrusową Capri. Tworzy to niesamowicie smaczną mieszankę. Włochy w swojej pełnej krasie urzekają. Możesz się zakochać od pierwszego wejrzenia lub dopiero po rejsie na Capri. Daj spokój... kto się nie zakochuje w Capri! Magiczne Włochy plus Capri to najpopularniejsza włoska podróż od pstravel w Polsce. Popularna i ceniona podróż przed Podróżników zaczynających swoje przygody, oraz przez tych, którzy we Włoszech są po raz kolejny. To kraj, który trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu.
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 150 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ idealnie współpracuje z innymi włoskimi podróżami pstravel
✓ to podróż z katalogu 2020
Sprawdź mapę.
Antyczny Rzym, niesamowicie hipnotyzujący.
Stolica Włoch w całym swoim galimatiasie zabytków pokazuje od samego wyjścia z pojazdu, że jest miastem wyjątkowym. Poczuj się jak mieszkaniec Starożytnego Rzymu oglądając Forum Romanum, przeżyj stolicę Włoch jak brownowski Robert Langdon wchodząc do majestatycznego Panteonu lub zatop się w pięknej, watykańskiej Bazylice św. Piotra. Możliwości jest tak wiele, jak wielki jest Rzym. Swoim majestatem i wielkością historyczną. Na Rzym mamy całe 2 dni. Poznasz miasto od podszewki.
Najpiękniejsze miejsce na Ziemi. Toskania.
Toskania słynie ze swoich szerokich, zielonych, przepięknych pól uprawnych i pagórków, ale to Florencja jest królową tych ziem. Niesamowite miasto–muzeum to ikona wśród włoskich miast. Na każdym kroku napotkasz rzeźby, muzea, wyjątkowe rozwiązania architektoniczne i smaczne jedzenie. Dokładnie – od wegańskich lasagne, przez prawdziwą włoską pizzę, po pappardelle al cinghiale. W wolnym czasie odwiedź Galerię Uffizi, czyli najważniejszą galerię sztuki na Świecie. Znajdziesz tam Botticellego, Da Vinci, Tycjana, czy Rafaela.
Wodolotem na cytrynową wyspę Capri.
Milionowe rezydencje, długie mariny, rajskie ogrody. W tym jednym zdaniu zmieściliśmy całą esencję wyspy Capri. Wypłyń z Neapolu i wyrusz do odległej, ale wyjątkowej wyspy, która słynie ze swoich soczystych cytryn, pięknych punktów widokowych, czy posiadłości największych i najsłynniejszych Ziemi. Ale – pamiętaj, że wtedy to Ty jesteś najważniejszy! Przejdź się alejami wypełnionymi drogimi sklepami, usiądź w pobliskiej restauracji lub odkryj zakute w czasie ogrody, które pamiętają czasy Starożytnego Rzymu. Nie mamy słów, aby opisać tę wyspę!
Zobaczysz te miejsca.
Wenecja
Asyż
Rzym
Watykan
Neapol (port pasażerski)
wyspa Capri
Florencja
W następującym kraju.
Włochy
Niezatapialna Wenecja. Królestwo na wodzie.
Wenecja ma swoją długą i zawiłą historię. Dotrwała do dzisiaj. Przepłyń po weneckich kanałach, załóż karnawałową maskę i baw się dobrze w najbardziej unikalnym mieście w Europie, jeżeli nie na Świecie. Plac św. Marka z Bazyliką św. Marka to miejsca filmowe, magiczne. Przejdź na drugą stronę Canal Grande i odkryj zakute w czasie wąskie uliczki, domy stojące bezpośrednio na wodzie lub stare, zapomniane kościoły. Wenecja jest wielka. Tak samo wielka pozostaje dla Ciebie.
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
26°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie ciepło. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza bardzo dobra
możliwe opady deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad. Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
Wskazówka ekspercka.
Zarezerwuj taniej przed zakończeniem ostatniego momentu.
Rozpocznij swoją wymarzoną podróż rezerwując taniej do 1 kwietnia. Im bliżej nadchodzącej przygody, tym wyższa cena. Wybierz termin, następnie postępuj według wskazówek podczas procesu rezerwacyjnego.
kwiecień oraz maj 2020
od 25 kwietnia do 2 maja 2020 (8 dni)
brak wolnych miejsc
październik 2020
więcej możliwości
To wszystkie terminy tej podróży na 2020.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
8 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
Wybierz termin i sprawdź świadczenia

Po rezerwacji odwiedź mojeps.
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, aktualizować dane i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres mailowy oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Zaloguj się do swojego konta.
Dzisiaj płacisz od 300 zł za Podróżnika. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Trzecia wpłata (euro) przy rozpoczęciu podróży. Możesz płacić na indywidualny numer konta, kartą kredytową, debetową lub PayPalem. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj przed marzeniami.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży.
Magiczne Włochy plus Capri.
Decyzja już zapadła?
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami