Magiczne Włochy plus Capri

więcej

tę podróż ogląda teraz 6 osób
zarezerwuj w first minute
niższa cena do 1 listopada
8 dni
autokarem lub busem premium
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Szybki skrót.
Włochy, będące miejscem narodzin dla wielu najwspanialszych dzieł sztuki, architektury i gastronomii, zachwycają, inspirują i poruszają jak żadne inne miejsce na Świecie.
Przeczytaj pełny opis
Wingardium Leviosa, to magia! Wiesz jak smakuje?
Epicentrum Cesarstwa Rzymskiego i miejsce narodzin renesansu gnie się od swojego kulturowego prestiżu: tutaj staniesz w obecności obrazów Da Vinci i fresków Watykanu, Narodzin Wenus i Wiosny Botticellego oraz Dawida Michała Anioła. Włochy mają więcej obiektów kulturowych światowego dziedzictwa Unesco niż jakikolwiek inny kraj na Ziemi.
Powinieneś pójść śladami starożytnych Rzymian, rozkoszować się błyszczącymi, bizantyjskimi skarbami, a może podziwiać natutalne piękno Capri? To kulturowa zagadka, równie ekscytująca, co przygniatająca swoją wielkością.
W kilku miejscach sztuka i życie codzienne przenikają się z gracją i łatwością. Piękno, styl i przepych przepełniają każdy aspekt codziennego życia, od nieskazitelnie zawiązanych krawatów i wyśmienitego espresso, po zalotne uśmiechy nieznajomych. Korzeniem włoskiej psychologii jest oddanie się życiu bez stresu i, jak się może wydawać, motywacja do tego poświęcenia jest zrezygnowanie z drobniejszych rzeczy. Więc zwolnij, wystilizuj i oddaj się vita all'italiana (włoskiemu życiu).
Zobaczysz te miejsca.
Wenecja
Asyż
Rzym
Watykan
wyspa Capri
Neapol (port pasażerski)
Florencja
W następującym kraju.
Włochy
Zarezerwuj taniej, poczuj niesamowitą magię Włoch.
Witaj, 2022.
Nowe wspomnienia już tu są.
taniej do 1 listopada
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
2022
Warto zapamiętać.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
Skrót informacji.
autokarem lub busem premium
8 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno +0 zł
Poznań +0 zł
Nowy Tomyśl +0 zł
Świebodzin +0 zł
Zielona Góra +0 zł
Wrocław +0 zł
Kłodzko +0 zł
Twoje miejsce wyjazdu
Możesz wyruszyć z ponad 20 miejscowości, takich jak np.: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz lub Szczecin. Sprawdź więcej w procesie rezerwacji.
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Wybierz swój termin
Okładka podróży
Magiczne Włochy.
odkrywanie
Z północy – na południe. Każdy skrawek magicznej ziemi zachwyca, zaskakuje i fantastycznie smakuje.
Poznaj podróż
Zarezerwuj
Sprawdź pomoc