Magiczne Włochy plus Capri


więcej

Rezerwacja
Poznaj
Program
Wingardium Leviosa, to magia!
Poznaj podróż Magiczne Włochy plus Capri. Znasz tę podróż? Od razu przejdź do szczegółów.
To wysoko oceniania podróż.
Magiczne Włochy plus Capri to jedna z najwyżej ocenianych podróży pstravel. Dlaczego?
✓ najlepiej oceniany Pilot pstravel
✓ program obejmujący północ, środek oraz południe Włoch (jedyny taki w Polsce)
✓ najwyżej oceniana przez Podróżników specyfikacja hotelu
✓ najlepiej oceniani przewodnicy lokalni
Wiesz, jak smakuje magia?
Mamy odpowiedź. Jest wyjątkowo smaczna. A wszystko dzięki przyprawom. Odrobina Wenecji, szczypta Florencji, trochę Rzymu, a wszystko zmieszamy z Capri. Tworzy to mieszankę magicznie smakową. Włochy w swojej pełnej krasie urzekają. Możesz się zakochać od pierwszego wejrzenia, lub dopiero na Capri. Daj spokój... kto się nie zakochuje w Capri! Magiczne Włochy to najpopularniejsza włoska podróż od pstravel. Popularna i ceniona podróż przed Podróżników zaczynających swoje przygody, oraz przez tych, którzy we Włoszech są po raz -enty.
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 150 zł na kolejną przygodę pstravel.
✓ dla początkujących
✓ dla zaawansowanych
✓ idealnie współpracuje z innymi włoskimi podróżami pstravel
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ to podróż z katalogu 2019
Tutaj będziesz!
Antyczny Rzym, nowocześnie fantastyczny.
Stolica Włoch w całym swoim galimatiasie stylów pokazuje od samego wyjścia z pojazdu, że jest miastem wyjątkowym. Poczuj się jak mieszkaniec Starożytnego Rzymu oglądając Forum Romanum, przeżyj stolicę Włoch jak brownowski Robert Langdon wchodząc do majestatycznego Panteonu lub zatop się w pięknej, watykańskiej Bazylice św. Piotra. Możliwości jest tak wiele, jak wielki jest Rzym. Swoim majestatem i wielkością historyczną. Na Rzym masz całe 2 dni!
Zielono, toskańsko, artystycznie.
Toskania słynie ze swoich szerokich, zielonych, przepięknych pól uprawnych i pagórków, ale to Florencja czyni tutaj największą rolę. Niesamowite miasto–muzeum to ikona wśród ikon. Na każdym kroku spotkasz się z rzeźbami, muzeami, wyjątkowymi rozwiązaniami architektonicznymi i smacznym jedzeniem. Dokładnie – od wegańskich lasagne, przez prawdziwą włoską pizzę, po pappardelle al cinghiale. W wolnym czasie odwiedź Galerię Uffizi, czyli najważniejsze muzeum na Świecie. Znajdziesz tam Botticellego, Da Vinci, Tycjana, czy Rafaela.
Luksusowe Capri, luksusowo wita.
Milionowe rezydencje, długie mariny, rajskie ogrody. W tym jednym zdaniu zmieściliśmy całą esencję wyspy Capri. Wypłyń z Neapolu i wyrusz do odległej, ale wyjątkowej wyspy, która słynie ze swoich soczystych cytryn, pięknych punktów widokowych, czy posiadłości największych i najsłynniejszych tej ziemi. Ale – pamiętaj, że wtedy to Ty jesteś najważniejszy! Przejdź się alejami wypełnionymi drogimi sklepami, usiądź w pobliskiej restauracji lub odkryj zakute w czasie ogrody, które pamiętają czasy Starożytnego Rzymu. Nie mamy słów, aby opisać tę wyspę!
Zobaczysz te miejsca.
Wenecja
Asyż
Rzym
Watykan
Neapol (port) i wyspa Capri
Florencja
W następującym kraju.
Włochy
Niezatapialna Wenecja.
Wenecja ma swoją długą i zawiłą historię. Dotrwała do dzisiaj. Czeka na Ciebie! Przepłyń po weneckich kanałach, załóż karnawałową maskę i baw się dobrze w najbardziej unikalnym mieście w Europie. Plac św. Marka z Bazyliką św. Marka to miejsca filmowe, magiczne. Przejdź na drugą stronę Canal Grande i odkryj zakute w czasie wąskie uliczki, domy stojące bezpośrednio w wodzie lub stare, zapomniane kościoły. Wenecja jest wielka. Tak wielka pozostaje dla Ciebie.
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
25°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie ciepło. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza dobra
możliwe opady deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Polecamy zabrać ze sobą w podróż parasol lub wierzchnie okrycie przeciwdeszczowe.
Program podróży.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
(stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji)
trochę się ostatnio pozmieniało
Zmieniliśmy system rezerwacyjny dla Twojej wygody.
Szczegóły płatności, świadczenia i informacje na temat ubezpieczenia pssafety znajdziesz teraz na stronie rezerwacji.
wskazówka ekspercka
Trwa ostatni moment – zarezerwuj jak najszybciej!
Cena tej podróży może zmienić się z dnia na dzień. Zarezerwuj jak najszybciej, aby zaoszczędzić do 30% na jednym miejscu podróżniczym.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 3 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania małych dystansów.
autokarem lub busem premium
8 dni
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż ze swojej miejscowości.
Wyrusz w podróż Magiczne Włochy plus Capri bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Warszawa
Skierniewice
Łódź
Zgierz
Konin
Września
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Polkowice
Legnica
Wrocław
Kłodzko
W mojeps i przy rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety (standardowa lub wegetariańska)
możliwość wyboru rodzaju łóżka w pokoju
możliwość powiększenia bagażu
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość powiększenia ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe
Wybierz swój termin

Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail. Sprawdź więcej +.
Nie uciekaj od marzeń.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie.
Wybierz swój abonament.
podstawowa dla jednej osoby
49.90 zł
Skorzystaj z niższej ceny i wielu przywilejów po 4 miesiącach subskrypcji. To idealny wybór dla każdego, kto podróżuje w pojedynkę.
przyjacielska dla dwóch osób
99.90 zł
Skorzystaj z niższej ceny i wielu przywilejów po 4 miesiącach subskrypcji. To idealny wybór dla par, znajomych lub przyjaciół.
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami