Magiczne Włochy plus Capri

więcej

tę podróż ogląda 16 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w niższej cenie
niższa cena do 20 maja
sprawdź dostępne terminy
8 dni
autokarem lub busem premium
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Włochy, będące miejscem narodzin dla wielu najwspanialszych dzieł sztuki, architektury i gastronomii, zachwycają, inspirują i poruszają jak żadne inne miejsce na Świecie.
Przeczytaj pełny opis
Wingardium Leviosa, to magia! Wiesz jak smakuje?
Włochy, będące miejscem narodzin dla setek najwspanialszych dzieł sztuki, architektury i gastronomii, zachwycają, inspirują i poruszają jak żadne inne miejsce na Ziemi.
Epicentrum Cesarstwa Rzymskiego i miejsce narodzin renesansu gnie się od swojego kulturowego prestiżu: tutaj staniesz w obecności obrazów Da Vinci i fresków Watykanu, Narodzin Wenus i Wiosny Botticellego oraz Dawida Michała Anioła. Włochy mają więcej obiektów kulturowych światowego dziedzictwa Unesco niż jakikolwiek inny kraj na Ziemi.
Powinieneś pójść śladami starożytnych Rzymian, rozkoszować się błyszczącymi, bizantyjskimi skarbami, a może podziwiać natutalne piękno Capri? To kulturowa zagadka, równie ekscytująca, co przygniatająca swoją wielkością.
W kilku miejscach sztuka i życie codzienne przenikają się z gracją i łatwością. To jest kraina Dantego, Tycjana i Verdiego, ale jest to także dom Prady, Massimo Bottury i Versace. Piękno, styl i przepych przepełniają każdy aspekt codziennego życia, od nieskazitelnie zawiązanych krawatów i wyśmienitego espresso, po zalotne uśmiechy nieznajomych. Korzeniem włoskiej psychologii jest oddanie się życiu bez stresu i, jak się może wydawać, motywacja do tego poświęcenia jest zrezygnowanie z drobniejszych rzeczy. Więc zwolnij, wystilizuj i oddaj się vita all'italiana (włoskiemu życiu).
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Wenecja
Asyż
Rzym
Watykan
wyspa Capri
Neapol (port pasażerski)
Florencja
W następującym kraju.
Włochy
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
taniej do 20 maja
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
Więcej informacji i zniżki:
Zmień termin kiedy zechcesz.
Nielimitowana ilość zmian terminu. Całkowicie bezpłatnie.
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzymuje zniżkę -40%, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
8 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
Bezpieczeństwo podróżowania – aktualne ograniczenia.
Recenzje Podróżników i inne informacje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc