Magiczne Włochy


więcej

Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Wingardium Leviosa, to magia!
Poznaj podróż Magiczne Włochy.
Wiesz, jak smakuje magia?
Odwiedź niesamowite Włochy w najlepszej możliwej opcji. Odkrywaj Rzym, Florencję, Asyż, Wenecję, ale również egzotyczną wyspę Capri. Od Toskanii, po Kampanię. Za mało czasu na odkrywanie? U nas doba ma 48 godzin. Wskocz do galerii, wypij cappuccino, zjedz pizzę lub po prostu zrelaksuj się przy zabytkach najwyższej klasy.
Tutaj będziesz!
Antyczny Rzym.
Niesamowita stolica Włoch zachwyca na każdym kroku. Od Koloseum, przez Watykan, po Panteon. Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Forum Romanum... możemy wymieniać godzinami. Najpiękniejsze miasto Europy? Oczywiście, że tak!
Powitaj zieloną Toskanię.
Niesamowita Toskania wraz ze stolicą regionu – Florencją, to symbioza czystej natury z renesansowymi osiągnięciami. Jeden wielki, zadziwiający zabytek spod rąk największych twórców.
Capri? Ah, tak... Capri.
Palmy, jachty, ogrody. Zaskakująco piękna, wyjątkowo luksusowa wyspa Capri czeka na nas z otwartymi ramionami. Przepyszne lody w pełnym słońcu smakują jeszcze lepiej.
Zobaczysz te miejsca
Wenecja
Rimini
Asyż
Rzym
Watykan
Neapol i wyspa Capri
Florencja
W następującym kraju
Włochy
Zachwyć się weneckimi kanałami.
Niesamowita architektura, wyjątkowe położenie, gondole, maski weneckie. Jest tylko jedno takie miejsce na Ziemi. To Wenecja. Esencja śródziemnomorskiego życia.
Pogoda w trakcie podróży
26°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie ciepło. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak deszczu
Program podróży.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć.
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych, na południu Polski w godzinach nocnych. Przejazd nocny do Włoch. W autokarze opieka pracowników oraz Pilota pstravel.
dzień 2
Witamy serdecznie we Włoszech, Podróżniku! Przyjazd do niesamowitej i unikalnej Wenecji i odkrywanie Placu Św. Marka wraz z Bazyliką Św. Marka ze Złotym Ołtarzem, orientalny Pałac Dożów oraz Most Westchnień z Mostem Rialto. Wenecji nie da się opisać ani do niczego porównać. Jest jedyna w swoim rodzaju. Nazywana najpiękniejszym miastem świata. "Wolę być w Wenecji w jeden deszczowy dzień niż w pogodny w każdej innej stolicy" - stwierdził pisarz Herman Melville w 1857 roku. Zbudowanej na wodzie Wenecji od wieków wróżono upadek z powodu nietypowej lokalizacji. Tymczasem Wenecja świetnie znosi coroczne powodzie. Po odkrywaniu przejazd do hotelu w Rimini, zakwaterowania oraz przepyszna obiadokolacja. Czas przygotować się na kolejny niesamowity dzień.
dzień 3
Po smacznym śniadaniu przejazd do Asyżu. Już sama droga dojazdowa, do położonego na malowniczym wzgórzu Asyżu, robi olbrzymie wrażenie. W umbryjskim słońcu bieleją kamienne mury obronne Asyżu, liczne kamieniczki, wieże i kościoły. Czas jakby zatrzymał się w średniowieczu, gdy uliczkami miasteczka wędrował sam święty Franciszek. Wszystko to składa się na niesamowitą atmosferę tego miasta, która pozostawia niezadarte wrażenie wśród turystów. Nie bez powodu cały Asyż wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu. Obiadokolacja oraz nocleg.
dzień 4
Po smacznym śniadaniu przyjazd do Watykanu i udział w audiencji generalnej uwarunkowanej obecnością Ojca Świętego w Rzymie. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra, nawiedzenie grobu papieża Jana Pawła II w Kaplicy św. Sebastiana. Nie ma na świecie miasta dorównującego Rzymowi bogactwem artystycznym, historycznym, czy architektonicznym. Miasto jednoczące skrajności, stojące niegdyś na czele świata pogańskiego, a dziś będące centrum chrześcijaństwa. Przyciąga ludzi z całego świata, chcących odkrywać potęgę i chwałę tego miasta. Piękno Rzymu zaklęte jest w budynkach i obrazach, fascynujących i magicznych miejscach, które każą wracać do Wiecznego Miasta. Do Rzymu można przyjeżdżać wielokrotnie i zawsze odkryjemy coś nowego, zaskakującego i pięknego. Odkrywanie miasta i powrót do hotelu na nocleg oraz obiadokolację.
dzień 5
Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Rzymu. Rzym to jedyne miasto na świecie, które budzi taki szacunek, zachwyt i podziw odwiedzających. To miasto o najpiękniejszej na świecie historii, z niezwykle bogatą architekturą: starożytne budowle, średniowieczne kościoły, renesansowe pałace, tajemnicze muzea Watykanu i potęga jego licznych świątyń, najważniejsze w Europie place, słynne teatry, galerie, restauracje… To wszystko dostępne jest dla turystów spacerujących historycznymi traktami i romantycznymi wąskimi alejkami olbrzymiego centrum historycznego. Rzym to także miasto setek fontann, dziesiątek wspaniałych parków i ogrodów, gdzie większość ulic i budynków skrywa w sobie bogatą historię, a często także spektakularne tajemnice. Wieczorem powrót do hotelu na nocleg oraz obiadokolację.
dzień 6
Po śniadaniu przejazd do Neapolu i przepłynięcie statkiem na Capri. To jedna z najbardziej luksusowych włoskich wysp, będąca perłą Zatoki Neapolitańskiej, na której leży miasto o tej samej nazwie. Swoim położeniem, krajobrazem, lazurową wodą i świetną kuchnią Capri przyciąga Podróżników z całego świata. Budynki otoczone są przez soczystą, śródziemnomorską zieleń, a zbocze wyspy tworzą skaliste klify. Jeśli spojrzymy na przycumowane wokół wyspy łodzie i jachty od razu wiemy, że Capri otoczone jest aurą luksusu i prestiżu. Pobyt połączony ze spacerem po najpiękniejszej wyspie Morza Tyrreńskiego. Powrót do hotelu na wyczekiwany wypoczynek oraz smaczną obiadokolację.
dzień 7
Po śniadaniu przejazd do Florencji - mieszkańcy Toskanii są przekonani, że w ich regionie jest wszystko to, co we Włoszech najpiękniejsze: olśniewające miasta, najcenniejsze dzieła sztuki, niezwykłe krajobrazy, wyśmienita kuchnia i najlepsze wino na świecie. Z kolei stolica Toskanii - Florencja, to nie jest miasto z zabytkami. To miasto-zabytek, do którego zjeżdżają się najwybitniejsi wielbiciele sztuki. Nigdzie indziej nie sąsiaduje ze sobą tylu mistrzów renesansu. Tu przeprowadzali swoje eksperymenty Leonardo da Vinci i Galileusz, tu tworzyli najwięksi mistrzowie pędzla i dłuta: Giotto, Cimabue, Botticelli i Michał Anioł. Tutaj narodził się sympatyczny kłamczuch Pinokio. Michał Anioł mówił, że "Italia to ogród Europy, Toskania - ogród Italii, Florencja - kwiat Toskanii". Powrót do Polski przez terytorium Włoch oraz Austrii.
dzień 8
Przejazd przez Austrię i Czechy w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach popołudniowych.
Rezerwacja, terminy i personalizacja.
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji

Możliwości personalizacji.

W trakcie rezerwacji możesz personalizować tę podróż na wiele sposobów. Przy rezerwacji wybierzesz rodzaj łóżek w pokoju, miejsce wyjazdu i rodzaj diety. Po rezerwacji, w kokpicie mojeps możesz w dowolnym czasie po rezerwacji rozbudować swoją rezerwację na wiele sposobów! Sprawdź więcej poniżej.
Warunki tej podróży:
autokarem lub busem premium
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wybierzesz miejsce wyjazdu:
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Wrocław, Kłodzko, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
W mojeps i przy rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety (standardowa lub wegetariańska)
możliwość wyboru łóżka w pokoju
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość powiększenia ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe

Szczegóły i płatność.
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Drugą wpłatę możesz uiszczać ratami – według własnego uznania. Dopłatę (euro) płacisz na początku podróży. Na pierwszą wpłatę masz aż 24 godziny. Możesz wykonać transakcję na indywidualny numer konta, kartą kredytową lub portfelem PayPal.
Dzisiaj zapłać od 300 zł
Masz na to aż 24 godziny!
Twoje miejsca będą już zarezerwowane.
Cała wartość jednego miejsca od 999 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą.
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży.
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro.
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie!
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny do 10 kg
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów.
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym. Tak – dosłownie.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium
• noclegi w hotelach trzygwiazdkowych lub czterogwiazdkowych (z powodu odległości, jakie będziemy pokonywać, noce spędzimy w 2 hotelach w trakcie całej, ośmiodniowej podróży)
• wyżywienie HB – śniadania oraz obiadokolacje, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
• rejs na wyspę Capri
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją włoską
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 210 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Własny kokpit. To brzmi poważnie! Odwiedź swoje konto, w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej.
Dzisiaj płacisz od 300 za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami