Chorwacja express


więcej

Rezerwacja
Poznaj
Program
Kończymy styczeń. Na gorąco. -50% taniej.
Plany? Już masz! Zaplanuj wybraną podróż -50% taniej do 24 stycznia. Obowiązuje na wszystkie podróże odkrywanie od pstravel. Zakładaj plecak. Świat stoi otworem!
Zarezerwuj podróż
Zadziwiająco egzotyczna.
To idealna podróż uzupełniająca.
Chorwacja express to wspaniała podróż uzupełniająca pstravel! To podróż stała – zawsze będzie na Ciebie czekać! Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ najlepiej oceniany przez Podróżników Pilot pstravel
✓ program obejmujący północną oraz środkową Dalmację
✓ idealnie współpracuje z Perłami Chorwacji – programy się nie powielają
✓ najlepiej oceniani przez Podróżników przewodnicy lokalni
Znaleźliśmy! To europejska egzotyka.
Każdy z nas potrzebuje natchnienia, emocji, aktywnego relaksu. Wszystko to zapewnia europejski region, nieporównywalny do żadnego innego miejsca na Świecie. To tu góry wchodzą do morza i to tu pradawne zabytki łączą się z nowoczesną elegancją. Odkryj północną i środkową Dalmację, gdzie turkusowe morze okalają wysokie palmy i potężne nadmorskie klify. Jest to najbardziej nasłonecznione miejsce w Europie, więc poszukiwacze odpoczynku znajdą tu swój azyl. Od wybrzeży wysp południowowdalmatyńskich skąpanych w pięknym słońcu Adriatyku do Dinary, najwyższego szczytu górskiego w Chorwacji, przez bagna pełne roślinności i zwierząt albo śródziemnomorskiego bogactwa leśnego Mljetu. Piękna przyrody Chorwacji nie widać końca. Nie wypełniaj życia dniami – wypełnij dni życiem! Witamy serdecznie w Chorwacji.
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 150 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ idealnie współpracuje z innymi chorwackimi podróżami pstravel
✓ to podróż z katalogu 2020
Tutaj będziesz!
Bezmiar plażowania... bezdeń szczęścia.
Połącz odkrywanie z wypoczynkiem! Spędź długie dni na pięknej plaży położonej przy najczystszym morzu na Ziemi – Adriatyku. Wyrusz w góry Dynarskie lub popijaj drinka z miejscowymi, którzy są niesamowicie otwarci. Zapomnij o wszystkim tym, co zostało w domu. Przypomnij sobie wszystko to, co przed Tobą. Bezkres szczęścia. Po każdym dniu odkrywania znajdziesz czas na kąpiel w morzu. Chorwacja express posiada dynamiczny program – dostosowany do Twoich potrzeb. A Twoje potrzeby to rzecz jasna wypoczynek!
Pachnie lawendą i wyjątkową przygodą.
Wskakuj na pokład naszego statku i spędź cały dzień na Adriatyku popijając wino, rakiję, jedząc smaczną, świeżą rybę z rusztu i dobrze się bawiąc w rytm muzyki. Wolisz spokojniejsze klimaty? Połóż się na dachu statku i opalaj się w pięknym, okalającym skórę słońcu. Odwiedź miejscowy sad, połóż się na plaży lub zwiedź starą, spokojną, wyspiarską miejscowość Sućuraj. *dodatkowo płatne, zapytaj Pilota pstravel o więcej szczegółów
Słono witamy na Pag. Słodko na tak.
Znana na cały Świat solanka z Pagu jako białe złoto zajmuje ponad 3 km powierzchni wyspy. Surowy klimat wraz z przepięknymi zatokami zapadnie Tobie w pamięci do końca życia, a niezwykle ciepłe miasto będzie perfekcyjne na szybką kawę wśród słynnych, dalmatyńskich budynków. Wjazd na Pag wygląda jak podróż na księżyc. Z niezwykłej wariacji krajobrazu znajdziesz się na kamiennej pustyni. I chyba to jest w tym wszystkim najlepsze. Niezmiernie wiele niespodzianek. Nie zapomnij tylko zabrać solanki ze sobą!
Zobaczysz te miejsca.
wyspa Pag
wyspa Hvar
Sućuraj
zatoka Mlaska
Szybenik
Vodice
wodospady Krka
Zadar
W następującym kraju.
Chorwacja
Stolica północnej Dalmacji wita!
Ten największy chorwacki region historyczny znajduje się w najbardziej na północ położonej części Dalmacji, ze stolicą w Zadarze. Region zadarski to malownicze wybrzeże liczące ponad tysiąc kilometrów, które obejmuje również linię brzegową trzystu wysp i wysepek, które do niego należą. Pamiętający jeszcze Starożytny Rzym Zadar jest połączeniem rozwoju z tradycją. Znajdziesz tu nowoczesne restauracje, słynne piekarnie, czy wielkie butiki, ale również zabytki, które wspaniale komponują się z XXI wiekiem.
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
29°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie umiarkowanie ciepło. Przewidywalność 40%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak opadów deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
(stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji)
Wskazówka ekspercka.
-50% na całej rezerwacji! Zniżki styczniowe trwają.
Cena tej podróży może zmieni się 24 stycznia. Zarezerwuj jak najszybciej, aby zaoszczędzić do 50% na jednym miejscu podróżniczym.
czerwiec oraz lipiec 2020
To wszystkie terminy tej podróży na 2020.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga małej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów.
autokarem lub busem premium
7 dni
śniadanie i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż ze swojej miejscowości.
Wyrusz w podróż Chorwacja express bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
W mojeps po rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość powiększenia bagażu
możliwość wyboru diety wegetariańskiej
możliwość wyboru rodzaju pokoju hotelowego
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość stopniowania ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe
Wybierz swój termin!

Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Sprawdź więcej +.
Dzisiaj płacisz od 210 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Chorwacja express.
Wiemy, że decyzja już zapadła. Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu.
za 699 zł za osobę
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami