Chorwacja express


Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Niesamowicie piękna, zadziwiająco egzotyczna.
Poznaj podróż Chorwacja express
Egzotyczny kraniec Europy
Dotknij ciepłej, morskiej wody północy Chorwacji i odkryj najwspanialsze zakątki regionu. Poznaj zjawiskową wyspę Pag, śródziemnomorski Szybenik oraz piękny Zadar. Wyrusz w rejs na jedną z wybranych wysp i stwórz najwspanialsze wspomnienia. Witamy w naszym Świecie. Bałkańskim Świecie.
Więcej, więcej, więcej plażowania!
Odkrywaj północną Chorwację, ale również – wypocznij na plaży. Dwa razy dłużej w porównaniu do Pereł Chorwacji oraz Wspaniałych Bałkan. Woda będzie ciepła, a Ty przygotowana/y na opalanie.
Witamy na Pag
Zjawiskowa Wyspa Pag to miejsce unikalne. Znana na cały świat solanka z Pagu jako białe złoto zajmuje ponad 3 km powierzchni wyspy. Surowy klimat wraz z przepięknymi zatokami zapadnie Tobie w pamięci do końca życia.
Zadar woła!
Znany nie tylko z kościoła św. Donata, Zadar to stolica północnej Dalmacji. Morskie organy grają śpiew natury, a rzymskie forum wprowadzi Cię w klimat starożytnego wybrzeża Chorwacji.
Zobaczysz te miejsca
Wyspa Pag
Szybenik
Zadar
rejs na wybraną wyspę
plaże chorwackiego wybrzeża
W następujących krajach
Chorwacja
Wskakuj na pokład!
Wejdź na pokład i wyrusz w rejs. Odkryj jedną z wybranych wysp i zażyj słońca. Będzie go sporo, gwarantujemy to.
Wszyscy chcą odkrywać Chorwację
Podróż jest idealna dla rodzin i dzieci w wieku powyżej 4 roku życia. Bawcie się dobrze! A jeżeli podróżujesz w pojedynkę – serdecznie powitamy Cię w naszej rodzinie.
Podróż Oryginalna pstravel, idealnie oryginalna.
Poczuj czym jest prawdziwe podróżowanie od A do Z. Każdy wyjazd będzie wyjątkowym przeżyciem. Dowiedz się więcej, czym są cenione w całej Polsce podróże pstravel. Jeżeli to Twoja piersza podróż, dowiedz się więcej! Zero stresu, sama satysfakcja!
Program podróży
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych, na południu Polski w godzinach nocnych. Przejazd nocny do Chorwacji. W trakcie przejazdu odbędzie się jedna kontrola graniczna. W autokarze opieka pracowników oraz Pilota pstravel.

dzień 2
Chorwacja wita serdecznie, Podróżniku! Przyjazd na zjawiskową wyspę Pag. Pag zachwyca niebywałym konglomeratem bogactw natury i kultury, konglomeratem, którego próżno szukać w jakimkolwiek zakątku świata. Nie sposób, po zapoznaniu się z historią i topografią tego północno - dalmatyńskiego miasteczka, zapomnieć i nigdy więcej tutaj nie wrócić. Wydawać by się mogło, iż spośród możliwych do odwiedzenia miejsc w Chorwacji to będzie jednym z wielu - owszem, aromatycznym i klimatycznym jak cały kraj, ale jednak jednym z wielu. W dodatku, biorąc pod uwagę jego wielkość, niewiele będzie miało do zaoferowania. Nic bardziej mylnego. Przed nami wspaniały czas. Zakwaterowanie w Chorwacji, odpoczynek, czas wolny i przepyszna obiadokolacja.

wyspa Pag
Chorwacja
dzień 3
Po pysznym śniadaniu przejazd do Szybenika, który zachwyci wspaniałym dziełem architektury – katedrą św. Jakuba (UNESCO). Podczas spaceru po mieście zobaczymy również Twierdzę św. Mikołaja, plac Republiki Chorwackiej czy Pałac Rektorów. Przejazd na Wodospady Rzeki Krka – dla chętnych możliwość kąpieli pod wodospadem. Piękne krajobrazy archipelagu Kornati, czy niesamowite wodospady i jeziora na rzece Krce w tych dwóch parkach narodowych są miejscami, które musisz zobaczyć na własne oczy. Park Narodowy Krka ze swoimi siedmioma wodospadami, których wysokość wynosi ogółem 242 metry i największą barierą wapienną w Europie, Skradinskim bukiem, jest naturalnym i krasowym fenomenem. Powrót na obiadokolację i nocleg.

wodospady Krka
Chorwacja
dzień 4
Śniadanie. Fish Picnic – rozkoszowanie się słońcem, przepyszną rybą prosto z rusztu, dobrym lokalnym winem i dźwiękami dalmatyńskiej pieśni. Krystalicznie czyste wody w regionie Szybenika zdobi 240 przepięknych wysepek i grzbietów morskich, a każda z nich zaprasza, żeby ją odwiedzić podczas rejsu po Adriatyku. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

rejs (Fish Picnic)
Chorwacja
dzień 5
Śniadanie. Dzień przeznaczony na kąpiele i plażowanie. Obiadokolacja z wieczorekim tanecznym przy muzyce bałkańskiej i nocleg.

chorwackie wybrzeże
Chorwacja
dzień 6
Śniadanie Przejazd do przejazd historycznego miasta Zadaru, będącego stolicą północnej Dalmacji. Podczas odkrywania zobaczymy najciekawsze miejsca i budowle jak katedra, rzymskie forum, kościół św. Donata, “morskie organy”, ratusz, pospacerujemy po nadmorskiej promenadzie. Wyraźny błękit morza, bujna zieleń sosen i oliwek oraz czysta biel dalmatyńskiego kamienia... Paleta kolorów regionu Zadaru jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju na świecie. Wyjazd w kierunku Polski i nocny przejazd.

Zadar
Chorwacja
dzień 7
Przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach popołudniowych.

to będzie wspaniała podróż
Rezerwacja, terminy i personalizacja
Sprawdź szczegóły podróży
od 4 czerwca do 10 czerwca 2018 (7 dni)
brak wolnych miejsc
od 13 sierpnia do 19 sierpnia 2018 (7 dni)
większość miejsc zarezerwowana
od 10 września do 16 września 2018 (7 dni)
brak wolnych miejsc
od 24 września do 30 września 2018 (7 dni)
brak wolnych miejsc
od 15 października do 21 października 2018 (7 dni)
brak wolnych miejsc
zarezerwuj

Możliwości personalizacji

W trakcie rezerwacji możesz spersonalizować tę podróż na wiele sposobów. Zobacz dostępne opcje poniżej.
autokarem
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety
możliwość wyboru łóżka
bagaż o niestandardowych wymiarach w cenie

Szczegóły i płatność
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę miesiąc przed podróżą. Dopłatę (euro) uiszczasz na początku podróży. Na wpłatę zaliczki masz aż 24 godziny, a pieniądze wpłacasz na indywidualny numer konta.
Dzisiaj zapłać 239.70 zł
Masz na to aż 24 godziny
Twoje miejsca będą już zarezerwowane
Cała wartość jednego miejsca to 799 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży
ta cena zawiera już w sobie
Najwyższa opcja ubezpieczenia w cenie
Nawet do 20 000 euro
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem
• noclegi w hotelu trzygwiazdkowym
• wyżywienie HB – śniadania oraz obiadokolacje, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas zwiedzania
najwyższa opcja ubezpieczenia KL 20 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 150 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Opcjonalnie (osoba)
• zdecyduj – odkrywamy czy wypoczywamy? – rejs (Fish Picnic) na wybraną wyspę 30 euro osoba
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu – dwie granice z kontrolą graniczną straży granicznej
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps
Ta podróż posiada własną Oś czasu oraz miejsce, z którego można zarządzać płatnością, zmieniać Uczestników podróży i znacznie więcej. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail. Sprawdź więcej
Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości podróży. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami