Chorwacja express


więcej

Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Niesamowicie piękna, zadziwiająco egzotyczna.
Poznaj podróż Chorwacja express.
Egzotyczny kraniec Europy. Z palmami na czele.
Dotknij ciepłej, morskiej wody północnej Dalmacji i odkryj najwspanialsze zakątki regionu. Poznaj zjawiskową wyspę Pag, śródziemnomorski Szybenik oraz piękny Zadar. Wyrusz w rejs na lawendową wyspę Hvar i stwórz najwspanialsze wspomnienia. Wypij kawę w wąskich alejach chorwackiej miejscowości, połóż się na wypełnionej słońcem plaży i wskocz w jeżowcach do najczystszej wody na Ziemi. Przekonaliśmy Cię? My jesteśmy na tak!
Tutaj będziesz!
Tyle plażowania... ogrom szczęścia.
Odkrywaj północną Dalmację i wypocznij na plaży. Dwa razy dłużej, niż myślisz. Woda będzie ciepła, a Ty przygotowany na opalanie w pełnym, śródziemnomorskim słońcu. Piękne plaże, turkusowa woda, niezastąpione zabytki, odkrywanie na szóstkę, a wypoczywanie na siódemkę. W skali do sześciu!
Słono witamy na Pag. Słodko na tak.
Wyjątkowa Wyspa Pag to miejsce unikalne. Znana na cały świat solanka z Pagu jako białe złoto zajmuje ponad 3 km powierzchni wyspy. Surowy klimat wraz z przepięknymi zatokami zapadnie Tobie w pamięci do końca życia. Surowy klimat niezwykle ciepłego miasta. Nie zaprzeczamy sami sobie, rzecz jasna.
Taki Zadar to my rozumiemy!
Wielkościowo – nie jest największy w Dalmacji. Wyjątkowy – jak najbardziej! Stolica północnej Dalmacji oprócz wyjątkowych zabytków starożytnego Rzymu, to przede wszystkim najlepsze miejsce na wypicie pysznej kawy, pizzę, czy spacer. A spacer w takim miejscu to coś niewiarygodnie fantastycznego!
Zobaczysz te miejsca
wyspa Pag
Szybenik
Zadar
wodospady Krka
wyspa Hvar
Sućuraj
Zaostrog
Drvenik
W następujących krajach
Chorwacja
Halo, wskakuj na pokład! Odpływamy!
Wejdź na pokład statku i wyrusz w wyjątkowy rejs. Podbij lawendową wyspę Hvar i zażyj słońca. Połóż się na dziobie, łap promienie słoneczne z winem w dłoni. A słońca będzie sporo. Gwarantujemy to!
Pogoda w trakcie podróży
34°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie gorąco. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak deszczu
Program podróży.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć.
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych, na południu Polski w godzinach nocnych. Przejazd nocny do Chorwacji. W autokarze opieka eksperta oraz Pilota pstravel.
dzień 2
Chorwacja wita serdecznie, Podróżniku! Przyjazd na zjawiskową wyspę Pag. Pag zachwyca niebywałym konglomeratem bogactw natury i kultury, konglomeratem, którego próżno szukać w jakimkolwiek zakątku świata. Nie sposób, po zapoznaniu się z historią i topografią tego północno - dalmatyńskiego miasteczka, zapomnieć i nigdy więcej tutaj nie wrócić. Wydawać by się mogło, iż spośród możliwych do odwiedzenia miejsc w Chorwacji to będzie jednym z wielu - owszem, aromatycznym i klimatycznym jak cały kraj, ale jednak jednym z wielu. W dodatku, biorąc pod uwagę jego wielkość, niewiele będzie miało do zaoferowania. Nic bardziej mylnego. Przed nami wspaniały czas. Zakwaterowanie w Chorwacji, odpoczynek, czas wolny i przepyszna obiadokolacja. Dzięki temu, że znajdujemy się na północy Dalmacji, podróż na Pag był krótszy, niż myślisz.
dzień 3
Po pysznym śniadaniu przejazd do Szybenika, który zachwyci wspaniałym dziełem architektury – katedrą św. Jakuba (UNESCO). Podczas spaceru po mieście zobaczymy również Twierdzę św. Mikołaja, plac Republiki Chorwackiej czy Pałac Rektorów. Przejazd na Wodospady Rzeki Krka – dla chętnych możliwość kąpieli pod wodospadem. Piękne krajobrazy archipelagu Kornati, czy niesamowite wodospady i jeziora na rzece Krce w tych dwóch parkach narodowych są miejscami, które musisz zobaczyć na własne oczy. Park Narodowy Krka ze swoimi siedmioma wodospadami, których wysokość wynosi ogółem 242 metry i największą barierą wapienną w Europie, Skradinskim bukiem, jest naturalnym i krasowym fenomenem. Powrót na obiadokolację i nocleg.
dzień 4
Śniadanie. Fish Picnic – rozkoszowanie się słońcem, przepyszną rybą prosto z rusztu, dobrym lokalnym winem i dźwiękami dalmatyńskiej pieśni. Krystalicznie czyste wody w regionie Szybenika zdobi 240 przepięknych wysepek i grzbietów morskich, a każda z nich zaprasza, żeby ją odwiedzić podczas rejsu po Adriatyku. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
dzień 5
Śniadanie. Dzień przeznaczony na kąpiele i plażowanie. Taki dzień zdecydowanie nam się przyda. Wypocznij na wspaniałej, chorwackiej plaży i wskocz do najczystszego morza na Świecie – Adriatyku. Obiadokolacja z wieczorkiem tanecznym przy wyjątkowej muzyce bałkańskiej i nocleg. Czas wypocząć przed ostatnim dniem odkrywania! Dobre samopoczucie przygotowane? Poprosimy o uśmiech!
dzień 6
Śniadanie. Przejazd do historycznego miasta Zadaru, będącego stolicą północnej Dalmacji. Podczas odkrywania zobaczymy najciekawsze miejsca i zabytki, takie jak katedra, rzymskie forum, kościół św. Donata, "morskie organy", ratusz, pospacerujemy po nadmorskiej promenadzie. Wyraźny błękit morza, bujna zieleń sosen i oliwek oraz czysta biel dalmatyńskiego kamienia... Paleta kolorów regionu Zadaru jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju na świecie. Wyjazd w kierunku Polski i nocny przejazd.
dzień 7
Przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach popołudniowych.
Rezerwacja, terminy i personalizacja.
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji

Możliwości personalizacji.

W trakcie rezerwacji możesz personalizować tę podróż na wiele sposobów. Przy rezerwacji wybierzesz rodzaj łóżek w pokoju, miejsce wyjazdu i rodzaj diety. Po rezerwacji, w kokpicie mojeps możesz w dowolnym czasie po rezerwacji rozbudować swoją rezerwację na wiele sposobów! Sprawdź więcej poniżej.
Warunki tej podróży:
autokarem lub busem premium
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wybierzesz miejsce wyjazdu:
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Wrocław, Kłodzko, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
W mojeps i przy rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety (standardowa lub wegetariańska)
możliwość wyboru łóżka w pokoju
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość powiększenia ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe

Szczegóły i płatność.
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Drugą wpłatę możesz uiszczać ratami – według własnego uznania. Dopłatę (euro) płacisz na początku podróży. Na pierwszą wpłatę masz aż 24 godziny. Możesz wykonać transakcję na indywidualny numer konta, kartą kredytową lub portfelem PayPal.
Dzisiaj zapłać od 240 zł
Masz na to aż 24 godziny!
Twoje miejsca będą już zarezerwowane.
Cała wartość jednego miejsca od 799 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą.
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży.
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro.
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie!
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny do 10 kg
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów.
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym. Tak – dosłownie.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium
• noclegi w hotelach trzygwiazdkowych (z powodu odległości, jakie będziemy pokonywać, noce spędzimy w 2 hotelach w trakcie całej, ośmiodniowej podróży – jeden przy wodospadach Krka, pozostałe przy wybrzeżu Adriatyku)
• wyżywienie HB – śniadania kontynentalne oraz obiadokolacje, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją bałkańską
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 150 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Opcjonalnie (osoba)
• rejs (Fish Picnic) wyspę Hvar (Sućuraj – wyspa oraz Zaostrog – stały ląd) 30 euro osoba
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Własny kokpit. To brzmi poważnie! Odwiedź swoje konto, w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej.
Dzisiaj płacisz od 240 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami