Złota Praga


więcej

Rezerwacja
Poznaj
Program
city break, o jakim marzysz.
Zaplanuj wspaniały city break i odkrywaj w wybranym przez siebie weekendzie. Nie musisz brać urlopu – wystarczy tylko zapakować plecak i wyruszyć na odkrywanie! Do 1 lutego trwa III etap.
Zarezerwuj podróż
Poczuj blask Złotego Miasta!
To wysoko oceniany city break.
Złota Praga to jeden z najpopularniejszych city break'ów pstravel. To podróż stała – zawsze będzie na Ciebie czekać! Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ nie musisz brać urlopu – wystarczy jeden dzień
✓ wyjątkowy, autorski program Pilota pstravel – pokaże Tobie miasto w najlepszy możliwy sposób
✓ program obejmujący najważniejsze miejsca Pragi – city break w pigułce
✓ najlepiej oceniany przez Podróżników, komfortowy autokar/bus premium
Miasto–muzeum, które zadziwia swoim urokiem.
Jedna z najpiękniejszych stolic Europy Środkowej czeka na Ciebie! Co roku gości ponad 4 miliony Podróżników. Do tego elitarnego grona dołączasz Ty. Spędź czas wolny na Rynku Staromiejskim i zakosztuj lokalnych przysmaków. Położona pośród wzgórz, w dolinie Wełtawy, modna i kosmopolityczna stolica zachwyca zabytkami, kolorami i atmosferą. Międzynarodowy gwar, świetne piwo i tradycyjna czeska kuchnia tworzą niepowtarzalny nastrój. Odkryj tradycyjne, średniowieczne miasto lub nowoczesne centrum wypełnione sklepami, restauracjami i ukrytymi skwerami. Masz tak wiele możliwości, jak wielka jest Praga w swoim całym dobytku.
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 50 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ idealnie współpracuje z innymi city break'ami pstravel
✓ to podróż z katalogu 2020
Tutaj będziesz!
Nie do zastąpienia. Praga!
Odkryj niesamowitą stolicę Czech. Zachwyć się wyjątkowym Zamkiem na Hradczanach, który góruje nad miastem. Przejdź się Mostem Karola i spróbuj wyjątkowego Trdelníka na Rynku Staromiejskim. Naciesz oczy wyjątkowym widokiem. W Pradze trzeba się zakochać! Specjalnie wyselekcjonowana trasa naszych przewodników lokalnych obejmuje najważniejsze punkty miasta – a również te mniej znane, które są równie urokliwe. W ciągu jednego dnia odkrywania zobaczysz wszystko to, co w ciągu kilku dni pobytu w Pradze. Spokojnie. Odkrywanie miasta odbywa się w spokojnym tempie.
Wypełniony życiem Most Karola.
Artystyczna dusza bije z tego wyjątkowego zabytku! To najstarszy na świecie kamienny most o prawie pół kilometra długości. Koniecznie dotknij psa! Szczęście spłynie na Ciebie wartkim strumieniem. Liczni artyści lokalni, wyjątkowa atmosfera i przepiękne widoki na stare miasto praskie. Wszystko na jednym moście. Przysiądź się do jednego z malarzy, aby zabrać do domu wyjątkowy portret lub po prostu zrelaksuj się. Praga jest taka piękna!
Rynek Staromiejski, prawdziwie wielkomiejski.
Wypełniony knajpami, restauracjami i unikalnym klimatem. Zobacz którą godzinę wybija zegar Orloj, zrób sobie zdjęcie przed Kościołem Najświętszej Marii Panny przed Tynem i wypij smaczną kawę z widokiem na Stare Miasto. Co wybierzesz – kawka z wyjątkowym widokiem, czy może spacer po lokalnych galeriach sztuki? Nie zapomnij o Galerii Muchy, Dalíego i Warhola. Zdecydowanie warto!
Zobaczysz te miejsca.
Praga
W następującym kraju.
Czechy
Będzie smacznie. Będzie syto.*
Spędź czas wolny na czeskim obiedzie w naszej zaprzyjaźnionej restauracji. Weź kufel zimnego, czeskiego piwa, ruszaj się do muzyki folkowej lub po prostu odpocznij po pierwszej części odkrywania tego wspaniałego miasta. Spróbuj czeskich knedlików, smażonego sera lub pieczeni w tradycyjnym sosie. W końcu każdy zasługuje na wypoczynek. Dobrou chuť! *dodatkowo płatne, zapytaj Pilota pstravel o więcej szczegółów
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
24°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie chłodno. Przewidywalność 40%.
jakość powietrza bardzo dobra
możliwe opady deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
(stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji)
wskazówka ekspercka
Oto 2020. III etap trwa – zarezerwuj jak najszybciej!
Cena tej podróży może zmieni się 1 lutego. Zarezerwuj jak najszybciej, aby zaoszczędzić do 35% na jednym miejscu podróżniczym.
kwiecień 2020
sierpień 2020
To wszystkie terminy tej podróży na ten rok.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga dużej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania długich dystansów.
autokarem lub busem premium
1 dzień
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż ze swojej miejscowości.
Wyrusz w podróż Złota Praga bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
W mojeps po rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość powiększenia bagażu
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość stopniowania ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe
Wybierz swój termin!

Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Sprawdź więcej +.
Dzisiaj płacisz od 45 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do plecaka. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Złota Praga.
Wiemy, że decyzja już zapadła. Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu.
za 149 zł za osobę
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami