Złota Praga

Poczuj blask złotego miasta.
Poznaj podróż Złota Praga. Znasz tę przygodę? Od razu przejdź do szczegółów.
rezerwacja
poznaj
program
porozmawiaj
Rozpocznij city break.
Niezwykłe, krótkie podróże prowadzone przez lokalnych ekspertów.
Poznaj podróż.

więcej

To wysoko oceniany city break.
Złota Praga to jeden z najpopularniejszych city break'ów pstravel! To podróż stała – zawsze będzie na Ciebie czekać! Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ nie musisz brać urlopu – wystarczy jeden dzień
✓ wyjątkowy, autorski program Pilot pstravel – pokaże Tobie miasto w najlepszy możliwy sposób
✓ program obejmujący najważniejsze miejsca Pragi – city break w pigułce
✓ najlepiej oceniany przez Podróżników, komfortowy autokar/bus premium
Miasto – muzeum, które zadziwia swoim urokiem.
Jedna z najpiękniejszych stolic Europy Środkowej czeka na Ciebie! Co roku gości ponad 4 miliony Podróżników. Do tego elitarnego grona dołączasz Ty. Spędź czas wolny na wielkim Rynku Staromiejskim i zakosztuj lokalnych przysmaków. Położona pośród malowniczych wzgórz, w dolinie szerokiej Wełtawy, modna i kosmopolityczna stolica zachwyca przepięknymi zabytkami, mieszkanką kolorów i atmosferą niezapomnianą do końca życia. Międzynarodowy gwar, najlepsze na Świecie piwo i tradycyjna czeska kuchnia tworzą niepowtarzalny nastrój. Odkryj tradycyjne, średniowieczne miasto lub nowoczesne centrum wypełnione znanymi markami, restauracjami i ukrytymi skwerami. Masz tak wiele możliwości, jak wielka jest Praga w swoim całym dobytku. Poczuj złoto na swojej duszy.
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 50 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ idealnie współpracuje z innymi city break'ami pstravel
✓ to podróż z katalogu 2020
Sprawdź mapę.
Wszystko złoto co się świeci.
Odkryj niesamowitą stolicę Czech. Zachwyć się wyjątkowym Zamkiem na Hradczanach, który góruje nad miastem. Przejdź się Mostem Karola i spróbuj wyjątkowego Trdelníka na Rynku Staromiejskim. Naciesz oczy wyjątkowym widokiem. W Pradze trzeba się zakochać! Specjalnie wyselekcjonowana trasa naszych przewodników lokalnych obejmuje najważniejsze punkty miasta – a również te mniej znane, które są równie urokliwe. W ciągu jednego dnia odkrywania zobaczysz wszystko to, co w ciągu kilku dni pobytu w Pradze. Spokojnie. Odkrywanie miasta odbywa się w spokojnym tempie.
Wypełniony życiem Most Karola.
Artystyczna dusza bije z tego wyjątkowego zabytku! To najstarszy na świecie kamienny most o prawie pół kilometra długości. Koniecznie dotknij psa! Szczęście spłynie na Ciebie wartkim strumieniem. Liczni artyści lokalni, wyjątkowa atmosfera i przepiękne widoki na stare miasto praskie. Wszystko na jednym moście. Przysiądź się do jednego z malarzy, aby zabrać do domu wyjątkowy portret lub po prostu zrelaksuj się. Praga jest taka piękna!
Rynek Staromiejski, prawdziwie wielkomiejski.
Wypełniony knajpami, restauracjami i unikalnym klimatem. Zobacz którą godzinę wybija zegar Orloj, zrób sobie zdjęcie przed Kościołem Najświętszej Marii Panny przed Tynem i wypij smaczną kawę z widokiem na Stare Miasto. Co wybierzesz – kawka z wyjątkowym widokiem, czy może spacer po lokalnych galeriach sztuki? Nie zapomnij o Galerii Muchy, Dalíego i Warhola. Zdecydowanie warto!
Zobaczysz to miasto.
Praga
W następującym kraju.
Czechy
Będzie smacznie, będzie syto*.
Spędź czas wolny na czeskim obiedzie w naszej zaprzyjaźnionej restauracji. Weź kufel zimnego, czeskiego piwa, ruszaj się do muzyki folkowej lub po prostu odpocznij po pierwszej części odkrywania tego wspaniałego miasta. Spróbuj czeskich knedlików, smażonego sera lub pieczeni w tradycyjnym sosie. W końcu każdy zasługuje na wypoczynek. Dobrou chuť! *dodatkowo płatne, zapytaj Pilota pstravel o więcej szczegółów
Pogoda w trakcie city break'u.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
22°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie przeważnie ciepło. Przewidywalność 60%.
jakość powietrza bardzo dobra
możliwe opady deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad. Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
Wskazówka ekspercka.
Zarezerwuj taniej przed zakończeniem ostatniego momentu.
Rozpocznij swoją wymarzoną podróż rezerwując taniej do 1 kwietnia. Im bliżej nadchodzącej przygody, tym wyższa cena. Wybierz termin, następnie postępuj według wskazówek podczas procesu rezerwacyjnego.
kwiecień 2020
4 kwietnia 2020 (1 dzień)
brak wolnych miejsc
sierpień 2020
więcej możliwości
To wszystkie terminy tej podróży na 2020.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga dużej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania długich dystansów.
autokarem lub busem premium
1 dzień
bez wyżywienia
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
Wybierz termin i sprawdź świadczenia

Po rezerwacji odwiedź mojeps.
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, aktualizować dane i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres mailowy oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Zaloguj się do swojego konta.
Dzisiaj płacisz tylko 48 zł za Podróżnika. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Możesz płacić na indywidualny numer konta, kartą kredytową, debetową lub PayPalem. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj przed marzeniami.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży.
Złota Praga.
Decyzja już zapadła?
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami