Witamy w Pradze


Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Oto miasto muzeum.
Poznaj podróż Witamy w Pradze
Witamy serdecznie w Pradze
Jedna z najpiękniejszych stolic Europy Środkowej czeka. Co roku miasto gości ponad 4 milionów Podróżników. Do tego elitarnego grona dołączasz TY. Poznaj niesamowite zabytki i miejsca z lokalnym, cenionym przewodnikiem. Spędź czas wolny na Rynku Staromiejskim i skosztuj lokalnych przysmaków. Wskocz w rytm podróżowania!
Złote miasto, złote serce
Odkryj niesamowitą stolicę Czech. Zachwyć się niesamowitym Zamkiem na Hradczanach, który góruje nad miastem. Przejdź się Mostem Karola i spróbuj wyjątkowego Trdelníka na Rynku Staromiejskim.
Rynek Staromiejski
Wypełniony knajpami, restauracjami i unikalnym klimatem. Zobacz którą godzinę wybija zegar Orloj, strzel fotkę przed Kościółem Najświętszej Marii Panny przed Tynem i wypij smaczną kawę z widokiem na Stare Miasto.
Most Karola
Artystyczna dusza bije z tego wyjątkowego mostu! To najstarszy na świecie kamienny most o prawie pół kilometra długości. Koniecznie dotknij psa na szczęście! Szczęście spłynie na Ciebie wartkim strumieniem.
Zobaczysz te miejsca
Praga
W następujących krajach
Czechy
Zamek na Hradczanach
Pięknie wygląda już z daleka. Według księgi rekordów Guinessa to największy pod względem powierzchni zamek na świecie! Jest niesamowity!
Ty, my, każdy!
Podróż jest idealna dla rodzin i dzieci w wieku powyżej 7 roku życia. Bawcie się dobrze! A jeżeli podróżujesz w pojedynkę – serdecznie powitamy Cię w naszej rodzinie.
Podróż Oryginalna pstravel, idealnie oryginalna.
Poczuj czym jest prawdziwe podróżowanie od A do Z. Każdy wyjazd będzie wyjątkowym przeżyciem. Dowiedz się więcej, czym są cenione w całej Polsce podróże pstravel. Jeżeli to Twoja piersza podróż, dowiedz się więcej! Zero stresu, sama satysfakcja!
Program podróży
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach nocnych. Nocny przejazd przez do Czech. W autokarze opieka pracowników oraz Pilota pstravel. Witamy serdecznie w Czechach, Podróżniku! Około godziny 10:00 przyjazd do stolicy kraju – Pragi. Czas na odkrywanie jednej z najpiękniejszych stolic Europy. Zobaczymy Praski Hrad i Hradczany wraz z gotycką katedrą św. Wita.

Katedra św. Wita (panorama)
Praga
Most Karola to najbardziej znana budowla Pragi wraz z Małą Straną. Następnie Vaclavskie Namesti – główna ulica Pragi z ciekawą zabudową secesyjną, Rynek Starego Miasta z Ratuszem i unikatowym zegarem Orloj.

Most Karola
Praga
Czas wolny w centrum miasta – na Rynku Staromiejskim. Praga posiada jedno z najpiękniejszych starych miast w Europie, jego centrum stanowi Staromestske Namesti – Rynek Staromiejski. Otaczają go wiekowe kościoły i kamienice. W 1992 r. wpisany na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd w godzinach późno nocnych i zakończenie podróży.

to będzie wspaniała podróż
Rezerwacja, terminy i personalizacja
Sprawdź szczegóły podróży
28 kwietnia 2018 (1 dzień)
brak wolnych miejsc
26 maja 2018 (1 dzień)
brak wolnych miejsc
16 czerwca 2018 (1 dzień)
brak wolnych miejsc
28 lipca 2018 (1 dzień)
większość miejsc zarezerwowana
6 października 2018 (1 dzień)
sporo wolnych miejsc
zarezerwuj

Możliwości personalizacji

W trakcie rezerwacji możesz spersonalizować tę podróż na wiele sposobów. Zobacz dostępne opcje poniżej.
autokarem
od 7 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
transport rowerów w cenie
bagaż o niestandardowych wymiarach w cenie

Szczegóły i płatność
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę miesiąc przed podróżą. Na wpłatę zaliczki masz aż 24 godziny, a pieniądze wpłacasz na indywidualny numer konta.
Dzisiaj zapłać 41.70 zł
Masz na to aż 24 godziny
Twoje miejsca będą już zarezerwowane
Cała wartość jednego miejsca to 139 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą
Brak opłat dodatkowych
ta cena zawiera już w sobie
Najwyższa opcja ubezpieczenia w cenie
Nawet do 20 000 euro
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 10 kg
dla bagażu podręcznego.
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem
• opieka wspaniałego Pilota pstravel
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas zwiedzania
najwyższa opcja ubezpieczenia KL 20 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps
Ta podróż posiada własną Oś czasu oraz miejsce, z którego można zarządzać płatnością, zmieniać Uczestników podróży i znacznie więcej. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail. Sprawdź więcej
Dzisiaj płacisz tylko 41.70 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami