Niesamowity Paryż


Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Miłość, ah czuć miłość.
Poznaj podróż Niesamowity Paryż
https://4.bp.blogspot.com/-nOm7utpeFVA/W03kkBJO4eI/AAAAAAAAXv4/ZSCSyhfHB6QD85MDQar09cSVLv02Jfu6wCLcBGAs/s1600/niesamowityparyz-nag1.jpg" style="width: 100%;" />
Witamy w Paryżu
Stolicy mody, luksusu i miłości. Śmiało, rozgość się – przed Tobą wspaniała podróż. Rozpocznij od gotyckiej Notre Dame, przejdź się Polami Elizejskimi i zjedz obiad niedaleko Łuku Tryumfalnego. Skomponuj własne perfumy, zobacz Luwr i spędź czas wolny w okolicach Wieży Eiffla'e. Brzmi, wspaniale. Tak też będzie.
Zobacz Eiffla
Żelazny punkt programu. Symbol Paryża. Symbol Francji. Obok Statuy Wolności i Wielkiego Muru Chińskiego, jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną budowlą świata.
Wypłyń na (wąskie) wody
Wskocz na pokład statku i podziwiaj miasto z powierzchni wody. To niesamowite uczucie, zapierające dech w piersi. Zapisujące niesamowite wspomnienia. Paryż mieniący się światłami... coś wspaniałego!
Zjedz obiad, prosto francuski
Przekąś smaczny obiad w stolicy Francji wraz z całą grupą. W końcu czym byłaby podróż bez wspólnego posiłku z rodziną! Personalizuj swoją podróż i wybierz dietę wegetariańską.
Zobaczysz te miejsca
Paryż
W następujących krajach
Francja
Witamy w Luwrze
Największe muzeum na Ziemi wygląda zjawiskowo o każdej porze dnia i nocy. Zobacz niesamowitą architekturę i wróć tu na odkrywanie.
Idealna dla każdego. Się wie!
Podróż jest idealna dla rodzin i dzieci w wieku powyżej 7 roku życia. Bawcie się dobrze! A jeżeli podróżujesz w pojedynkę – serdecznie powitamy Cię w naszej rodzinie.
Podróż Oryginalna pstravel, idealnie oryginalna.
Poczuj czym jest prawdziwe podróżowanie od A do Z. Każdy wyjazd będzie wyjątkowym przeżyciem. Dowiedz się więcej, czym są cenione w całej Polsce podróże pstravel. Jeżeli to Twoja piersza podróż, dowiedz się więcej! Zero stresu, sama satysfakcja!
Program podróży
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd przez Niemcy do Francji. W autokarze opieka pracowników oraz Pilota pstravel.
dzień 2
Przed południem przyjazd do stolicy Francji – niesamowitego Paryża. Zobaczymy między innymi katedrę Notre Dame od środka – zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią.


katedra Notre Dame
Paryż
Pola Elizejskie (Champs Elysees), przy których ulokowane są luksusowe sklepy, salony samochodowe, liczne restauracje, kina. Zobaczymy Łuk Triumfalny (L’ Arc de Triomphe), który jest symbolem zwycięstwa Napoleona Bonaparte.


Pola Elizejskie widok na Łuk Tryumfalny
Paryż
Obiad w restauracji Flunch. Czas wolny! Po czasie wolnym Muzeum Perfum Fragonard, które jest królestwem zapachów, gdzie można zapoznać się z tajemnicą produkcji perfum. Możesz nawet kupić flakonik wymarzonego zapachu! Nastepnie dziedziniec Luwru (Musee du Louvre) – jednego z największych muzeów świata, które mieści cenne arcydzieła sztuki (malarstwa i rzeźby). Koniec dnia spędzimy w okolicach Wieży Eiffle’a (Tour Eiffel).


Luwr
Paryż
Ostatnim punktem naszego spotkania ze stolicą Paryża będzie romantyczny rejs po Sekwanie, gdzie z perspektywy rzeki zobaczymy „cały Paryż” i wspomnianą Wieżę (Opcja do wyboru przy przy rezerwacji. Rejs odbędzie się przy minimum 30 Uczestnikach. W godzinach nocnych.)


Sekwana
Paryż
dzień 3
Przejazd przez Francję i Niemcy w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach popołudniowych.

to będzie wspaniała podróż
Rezerwacja, terminy i personalizacja
Sprawdź szczegóły podróży
od 13 do 15 lipca 2018 (3 dni)
większość miejsc zarezerwowana
zarezerwuj

Możliwości personalizacji

W trakcie rezerwacji możesz spersonalizować tę podróż na wiele sposobów. Zobacz dostępne opcje poniżej.
autokarem i samolotem
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety

Szczegóły i płatność
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę miesiąc przed podróżą. Dopłatę (euro) uiszczasz na początku podróży. Na wpłatę zaliczki masz aż 24 godziny, a pieniądze wpłacasz na indywidualny numer konta.
Dzisiaj zapłać 119.70 zł
Masz na to aż 24 godziny
Twoje miejsca będą już zarezerwowane
Cała wartość jednego miejsca to 399 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży
ta cena zawiera już w sobie
Najwyższa opcja ubezpieczenia w cenie
Nawet do 20 000 euro
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 10 kg
dla bagażu podręcznego.
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem
• obiadokolacja, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
• bilet do metra paryskiego
• opieka wspaniałego Pilota pstravel
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas zwiedzania
najwyższa opcja ubezpieczenia KL 20 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 40 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Opcjonalnie (osoba)
• zdecyduj – odkrywamy czy wypoczywamy? – wieczorny rejs po Sekwanie 20 euro osoba
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji)
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps
Ta podróż posiada własną Oś czasu oraz miejsce, z którego można zarządzać płatnością, zmieniać Uczestników podróży i znacznie więcej. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail. Sprawdź więcej
Dzisiaj płacisz tylko 119.70 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami