Niesamowity Paryż

więcej

tę podróż ogląda 21 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w pierwszym momencie
niższa cena do 1 października
sprawdź dostępne terminy
4 dni
autokarem lub busem premium
śniadanie i obiadokolacje
w języku polskim
city break
Paryskie bulwary, muzea, słynne bistra i butiki regularnie wzbogacone są o nową falę galerii, nowych winiarni, sklepów słynnych projektantów i oryginalnych perfumerii.
Przeczytaj pełny opis
Stolica Świata, stolicą spełnionych marzeń.
Paryskie bulwary, muzea, ikoniczne bistra i butiki wzbogaciły się o falę galerii, winiarni, sklepów projektantów i współczesnych rozwiązań architektonicznych. Paryż to ikona i miasto, które pozostawia niedosyt, dlatego wraca się tu regularnie.
Przeszywająca chmury Wieża Eiffla wykonana z kutego żelaza, potężny Łuk Triumfalny stojący na straży wspaniałej Alei Champs-Élysées, wracająca do formy katedra Notre Dame z niesamowitymi przyporami, oświetlone mosty nad Sekwaną i liczne tarasy secesyjnych restauracji z wiklinowymi krzesłami to symbole Paryża. Pomimo początkowych pozorów, pejzaż Paryża nie jest statyczny: znajdziesz tu również oszałamiające ikony nowoczesności i współczesnych rozwiązań, od industrialnego Centre Pompidou po ogrody wertykalne zdobiące Musée du Quai Branly.
Renoma francuskiej kuchni jest ogromna, a niezależnie od tego, czy szukasz przytulnego sąsiedzkiego bistro, czy też świątyni gastronomii z trzema gwiazdkami Michelin, przekonasz się, że każdy lokal szczyci się wyśmienitym przygotowaniem i prezentacją z wysokiej jakości produktów zawsze podawanych z lokalnym winem. Słodkie cukiernie, piekarnie, fromagerie (sklepy z serami) i zatłoczone, kolorowe uliczne targi są idealnym miejscem na zaplanowanie pikniku w ogrodach miasta.
Ze znakomitym rodowodem artystycznym - Renoir, Rodin, Picasso, Monet, Manet, Dalí i Van Gogh – to tylko nieliczni z mistrzów, którzy tu mieszkali i pracowali przez lata - Paryż jest jednym z największych na Ziemi repozytoriów dzieł sztuki, w których znajdują się skarby od samej starożytności. Oprócz największych muzeów takich jak Luwr, wyjątkowa kolekcja impresjonistów Musée d'Orsay i centrum sztuki nowoczesnej i współczesnej w Centrum Pompidou, dziesiątki mniejszych muzeów prezentują każdy możliwy do wyobrażenia gatunek, różnorodne miejsca, w których można oglądać główne wystawy aż po niecodzienne instalacje, a także tętniącą życiem sztukę uliczną miasta w Montmartre.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Wieża Eiffla
Łuk Triumfalny
Luwr
Montmartre
Sekwana (rejs)
Moulin Rouge
W następującym mieście.
Paryż, Francja
Zarezerwuj taniej, rozpocznij city break z pstravel.
Witaj, 2022.
Nowe wspomnienia już tu są.
taniej do 1 października
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
2022
Więcej informacji i zniżki:
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Specjalne zniżki cotygodniowe, członkostwo w klubps, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga dużej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
4 dni
śniadanie i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno +0 zł
Poznań +0 zł
Nowy Tomyśl +0 zł
Świebodzin +0 zł
Świecko +0 zł
Berlin +0 zł
Twoje miejsce wyjazdu
Możesz wyruszyć z ponad 20 miejscowości, takich jak np.: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz lub Szczecin. Sprawdź więcej w procesie rezerwacji.
Artykuły, dodatkowe informacje i recenzje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc