Niesamowity Paryż


więcej

Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Spokojnie, czas leci tutaj spokojnie.
Poznaj podróż Niesamowity Paryż.
Witamy serdecznie w Paryżu.
Stolicy mody, luksusu i miłości. – Tak byśmy napisali wcześniej. To przede wszystkim stolica dobrej zabawy! Śmiało, rozgość się – przed Tobą wspaniały city break. Rozpocznij od gotyckiej Notre Dame, przejdź się Polami Elizejskimi i odkryj zakamarki dzielnicy czerwonych latarni. Skomponuj własne perfumy, zobacz Luwr i spędź czas wolny na Polach Marsowych. Brzmi wspaniale? A jak! Widzimy się w stolicy Francji.
Tutaj będziesz!
Serce miasta, sercem odkrywania.
Zobacz żelazny punkt programu. Symbol Paryża. Symbol Francji. Obok Statuy Wolności i Wielkiego Muru Chińskiego, jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną budowlą świata. Espresso z widokiem na Wieżę?
Wypłyń na (wąskie) wody!
Wskocz na pokład statku i podziwiaj miasto z powierzchni wody. To niesamowite uczucie, zapierające dech w piersi. Zapisujące niesamowite wspomnienia. Wieża na wyciągnięcie ręki. Wspomnienia w sercu. Ty podbijający Świat! Ale pamiętaj. Nie wychylaj się za mocno poza barierki!
Całe miasto należy do Ciebie.
Od dzielnicy artystów, przez dzielnicę czerwonych latarnii, po ścisłą pierwszą dzielnicę. Zobaczysz wszystko to, co sobie wymarzysz. Chcesz odkrywać na własną rękę? W każdym momencie możesz przejść się pobliskimi ścieżkami. A może odkrywanie z roweru? Każda opcja jest kusząca.
Zobaczysz te miejsca
Paryż
W następującym kraju
Francja
Oto Luwr! Największe muzeum na Świecie.
Największe muzeum na Ziemi wygląda zjawiskowo o każdej porze dnia i nocy. Zobacz niesamowitą architekturę i największe dzieła cywilizacji. Wenus z Milo? O tak! Wolność wiodąca lud na barykady? O tak!! Mona Lisa? O tak!!! A jest tego znacznie więcej. Znacznie, znacznie więcej.
Pogoda w trakcie podróży
25°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie ciepło. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza dobra
możliwy deszcz
Program podróży.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć.
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych. Przejazd nocny do Francji. W autokarze opieka eksperta oraz Pilota pstravel.
dzień 2
Przed południem przyjazd do stolicy Francji – niesamowitego Paryża. Odkrywanie miasta pieszo oraz metrem. Zobaczymy między innymi katedrę Notre Dame od środka – zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Stamtąd udamy się na na krótki spacer po Dzielnicy Łacińskiej - słynącej z Sorbony i Panteonu. Następnie udamy się na Pola Elizejskie, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Czas wolny na samodzielny spacer i pyszną francuską kawę. Odwiedziny w kultowym muzeum perfum – Fragonard, gdzie po przedstawieniu historii
najbardziej znanych zapachów Europy nauczymy się rozpoznawać zapachy i sposób ich rozprowadzania. Na koniec dnia spacer po dzielnicy Montmartre oraz iście francuska obiadokolacje.. Zobaczymy Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan, Place Pigalle oraz Bazylikę Sacre Coeur, która góruje na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno–białą świątynię w stylu grecko–bizantyjskim, wybudowaną jako symbol zgody narodowej. Przejaz do hotelu na wypoczynek przed kolejnym dniem odkrywania. Zakwaterowanie i nocleg.
dzień 3
Po przepysznym śniadaniu i złożeniu bagaży, wyjazd na dalsze zwiedzanie miasta pieszo oraz paryskim, kultowym metrem. Dzień rozpoczniemy od Luwru (Musee du Louvre), czyli największego muzeum na Świecie, które mieści cenne arcydzieła sztuki (malarstwa i rzeźby).
Zobaczymy liczne dzieła zgromadzone w tym dawnym pałacu królewskim, m.in.: Mona Lisę, Nike z Samotraki, Wenus z Milo. Następnie czas wolny – zdjęcia? Pamiątki? Wypoczynek? Wszystko zależy od Ciebie! Kolejnym punktem programu będzie wizyta w okolicach Wieży Eiffla (Tour Eiffel). Z bliska robi niesamowite wrażenie! Czas na obiadokolację i wypoczynek przed kolejnym punktem odkrywania Niesamowitego Paryża. Na koniec dnia wypłyniemy w romantyczny rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Spokojnie... jeżeli jedziesz samemu, będziesz bawić się równie dobrze! Z wody widoki są niesamowite. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski.
dzień 4
Przejazd przez Francję, Belgię i Niemcy w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach popołudniowych.
Rezerwacja, terminy i personalizacja.
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji

Możliwości personalizacji.

W trakcie rezerwacji możesz personalizować tę podróż na wiele sposobów. Przy rezerwacji wybierzesz rodzaj łóżek w pokoju, miejsce wyjazdu i rodzaj diety. Po rezerwacji, w kokpicie mojeps możesz w dowolnym czasie po rezerwacji rozbudować swoją rezerwację na wiele sposobów! Sprawdź więcej poniżej.
Warunki tej podróży:
autokarem lub busem premium
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wybierzesz miejsce wyjazdu:
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Wrocław, Kłodzko, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
W mojeps i przy rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety (standardowa lub wegetariańska)
możliwość wyboru łóżka w pokoju
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość powiększenia ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe

Szczegóły i płatność.
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Drugą wpłatę możesz uiszczać ratami – według własnego uznania. Dopłatę (euro) płacisz na początku podróży. Na pierwszą wpłatę masz aż 24 godziny. Możesz wykonać transakcję na indywidualny numer konta, kartą kredytową lub portfelem PayPal.
Dzisiaj zapłać od 150 zł
Masz na to aż 24 godziny!
Twoje miejsca będą już zarezerwowane.
Cała wartość jednego miejsca od 499 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą.
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży.
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro.
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie!
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny do 10 kg
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów.
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym. Tak – dosłownie.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium
• noclegi w hotelu trzygwiazdkowym na terenie aglomeracji paryskiej
• wyżywienie HB – śniadania kontynentalne oraz obiadokolacje, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją francuską
• wstęp do największego na Świecie muzeum – Luwru
• wstęp do muzeum perfum Fragonard
• bilety do metra paryskiego
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 80 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Opcjonalnie (osoba)
• wieczorny rejs po Sekwanie 20 euro osoba
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Własny kokpit. To brzmi poważnie! Odwiedź swoje konto, w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej.
Dzisiaj płacisz od 150 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami