Niesamowity Paryż


Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Spokojnie, czas leci tutaj spokojnie.
Poznaj podróż Niesamowity Paryż.
Witamy w Paryżu.
Stolicy mody, luksusu i miłości. Śmiało, rozgość się – przed Tobą wspaniały city break. Rozpocznij od gotyckiej Notre Dame, przejdź się Polami Elizejskimi i odkryj zakamarki dzielnicy czerwonych latarni. Skomponuj własne perfumy, zobacz Luwr i spędź czas wolny na Polach Marsowych. Brzmi wspaniale? Tak też będzie.
Zobacz ją. Wieżę.
Żelazny punkt programu. Symbol Paryża. Symbol Francji. Obok Statuy Wolności i Wielkiego Muru Chińskiego, jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną budowlą świata. Espresso z widokiem na Żelazną Damę?
Wypłyń na (wąskie) wody.
Wskocz na pokład statku i podziwiaj miasto z powierzchni wody. To niesamowite uczucie, zapierające dech w piersi. Zapisujące niesamowite wspomnienia. Paryż mieniący się światłami... coś wspaniałego!
Odkrywaj. Dłużej.
Niesamowity Paryż został przedłużony o dodatkowy dzień! Wypoczynek w hotelu pomiędzy poszczególnymi dniami odkrywania na pewno doda Tobie sił przed dalszym poznawaniem metropolii.
Zobaczysz te miejsca
Paryż
W następujących krajach
Francja
Witamy w Luwrze.
Największe muzeum na Ziemi wygląda zjawiskowo o każdej porze dnia i nocy. Zobacz niesamowitą architekturę i zobacz największe dzieła cywilizacji. Od Wenus z Milo, po Mona Lisę.
Pogoda w trakcie podróży
27°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie ciepło. Przewidywalność 90%.
jakość powietrza bardzo dobra
będzie padać
Program podróży
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd przez Niemcy i Belgię do Francji. W autokarze opieka pracowników oraz Pilota pstravel.
dzień 2
Przed południem przyjazd do stolicy Francji – niesamowitego Paryża. Odkrywanie miasta pieszo oraz metrem. Zobaczymy między innymi katedrę Notre Dame od środka – zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią.


katedra Notre Dame
Paryż
Stamtąd udamy się na na krótki spacer po Dzielnicy Łacińskiej - słynącej z Sorbony i Panteonu. Następnie udamy się na Pola Elizejskie, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Czas wolny na samodzielny spacer i pyszną francuską kawę. Odwiedziny w kultowym muzeum perfum – Fragonard, gdzie po przedstawieniu historii najbardziej znanych zapachów Europy nauczymy się rozpoznawać zapachy i sposób ich rozprowadzania.


Pola Elizejskie widok na Łuk Tryumfalny
Paryż
Na koniec dnia spacer po dzielnicy Montmartre oraz iście francuska obiadokolacje.. Zobaczymy Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan, Place Pigalle oraz Bazylikę Sacre Coeur, która góruje na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno–białą świątynię w stylu grecko–bizantyjskim, wybudowaną jako symbol zgody narodowej. Przejaz do hotelu na wypoczynek przed kolejnym dniem odkrywania. Zakwaterowanie i nocleg.


Moulin Rouge
Paryż
dzień 3
Po przepysznym śniadaniu i złożeniu bagaży, wyjazd na dalsze zwiedzanie miasta pieszo oraz paryskim, kultowym metrem. Dzień rozpoczniemy od Luwru (Musee du Louvre), czyli największego muzeum na Świecie, które mieści cenne arcydzieła sztuki (malarstwa i rzeźby). Zobaczymy liczne dzieła zgromadzone w tym dawnym pałacu królewskim, m.in.: Mona Lisę, Nike z Samotraki, Wenus z Milo.


Luwr
Paryż
Następnie czas wolny – zdjęcia? Pamiątki? Wypoczynek? Wszystko zależy od Ciebie! Kolejnym punktem programu będzie wizyta w okolicach Wieży Eiffla (Tour Eiffel). Z bliska robi niesamowite wrażenie! Czas na obiadokolację i wypoczynek przed kolejnym punktem odkrywania Niesamowitego Paryża.


Wieża Eiffla
Paryż
Na koniec dnia wypłyniemy w romantyczny rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Spokojnie... jeżeli jedziesz samemu, będziesz bawić się równie dobrze! Z wody widoki są niesamowite. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski.


Paryż nocą
dzień 4
Przejazd przez Francję, Belgię i Niemcy w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach popołudniowych.

to będzie wspaniała podróż
Rezerwacja, terminy i personalizacja
Sprawdź szczegóły podróży
od 4 kwietnia do 7 kwietnia 2019 (4 dni)
sporo wolnych miejsc
od 29 sierpnia do 1 września 2019 (4 dni)
sporo wolnych miejsc
zarezerwuj

Możliwości personalizacji

W trakcie rezerwacji możesz spersonalizować tę podróż na wiele sposobów. Zobacz dostępne opcje poniżej.
autokarem
od 7 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety
możliwość wyboru łóżka
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach

Szczegóły i płatność
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę miesiąc przed podróżą. Dopłatę (euro) uiszczasz na początku podróży. Na wpłatę zaliczki masz aż 24 godziny, a pieniądze wpłacasz na indywidualny numer konta.
Dzisiaj zapłać 180 zł za osobę
Masz na to aż 24 godziny
Twoje miejsca będą już zarezerwowane
Cała wartość jednego miejsca to 599 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium
• noclegi w komfortowym hotelu na terenie aglomeracji paryskiej
• wyżywienie HB – śniadanie i obiadokolacje
• wstęp do największego na Świecie muzeum – Luwr
• wstęp do muzeum perfum Fragonard
• bilety do metra paryskiego
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją francuską
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 80 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Opcjonalnie (osoba)
• zdecyduj – odkrywamy czy wypoczywamy? – wieczorny rejs po Sekwanie 20 euro osoba
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps
Ta podróż posiada własny Kokpit w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej
Dzisiaj płacisz tylko 180 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami