Niesamowity Paryż

Legendarne miasto miłości.
Poznaj podróż Niesamowity Paryż. Znasz tę przygodę? Od razu przejdź do szczegółów.
rezerwacja
poznaj
program
porozmawiaj
Rozpocznij city break.
Niezwykłe, krótkie podróże prowadzone przez lokalnych ekspertów.
Poznaj podróż.

więcej

To najpopularniejszy city break.
Niesamowity Paryż to najpopularniejszy city break pstravel! To podróż stała – zawsze będzie na Ciebie czekać! Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ wysoko oceniany przez Podróżników Pilot pstravel
✓ wyjątkowy, autorski program Pilota pstravel pokaże Tobie miasto w najlepszy możliwy sposób
✓ program obejmujący najważniejsze miejsca Paryża – city break w pigułce oraz miejsca, które zachwycają, a są pomijane przez innych pilotów
Bagieta w dłoń. Oto stolica Europy.
Paryż na zdecydowanie ogromną ilość określeń. Stolica światowej mody, stolica niekończącej się miłości, stolica najlepszej zabawy, stolica wyśmienitego jedzenia... My mamy na Paryż tylko jedno określenie. To przede wszystkim stolica najlepszej życiowej przygody. Każdy punkt miasta – od pojedynczych kamienic, przez wąskie aleje, po wyjątkową architekturę jest niezapomniany, wart uwagi i skupienia. Tu znajduje się największe muzeum na Ziemi – Luwr, tu ludzie poznają miłość swojego życia i tu znajduje się Wieża Eiffla. Słynna Wieża, która każdej nocy rozświetla niebo stolicy Francji. I prawdopodobnie to ten ostatni punkt wyliczanki najbardziej rozwija wyobraźnię. Paryż trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Gdy już się zakochasz, będziesz powracać do stolicy Francji regularnie. Znamy to z autopsji. Czas podbić Paryż!
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 50 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ idealnie współpracuje z innymi city breakami pstravel
✓ to podróż z katalogu 2020
Sprawdź mapę.
Serce miasta. 1. dzielnica Paryża.
Poczuj najstarsze zakątki stolicy Francji na własnej skórze. Co prawda – na powrót Notre Dame trochę poczekamy, to centralne dzielnice Paryża mają znacznie więcej do zaoferowania. Od kulinarnej Dzielnicy Łacińskiej, gdzie koniecznie trzeba spróbować crêpe i wypić americano, po Cité z niesamowitym targowiskiem kwiatowym i widokiem na rozdwajającą się Sekwanę. To zdecydowanie nasze ulubione miejsce w całym mieście! Serce miasta, sercem odkrywania. To określenie najlepiej pasuje do Île de la Cité. Tęsknimy za Tobą, Notre Dame!
Wypłyń na wąskie wody.
Wskocz na pokład statku i podziwiaj miasto z powierzchni Sekwany. To niesamowite uczucie, zapierające dech w piersi. Wieża na wyciągnięcie ręki... w szczególności wygląda wyjątkowo nocą. Rejs po Sekwanie na jednej z barek to nie tylko ciekawe doświadczenie, ale (przede wszystkim) nowe spojrzenie na miasto. Dodatkowo, na statku masz możliwość skorzystania z przewodnika tour-guide w języku polskim. Chcesz bardziej romantycznie? Dwie lampki szampana z widokiem na błyszczącą Wieżę Eiffla to szczyt romantyzmu!
Dzielnica czerwonych latarnii. Brzmi kusząco.
Moulin Rouge. Już w głowie gra nam Lady Marmolade z Christiną Aguilerą, Lil' Kim, Mya i Pink. To miejsce na tyle kultowe, że brak zdjęcia przed słynnym wiatrakiem jest przestępstwem. Zobacz Plac Pigale, odwiedź Dzielnicę Artystów Montmartre i oczyść się w Bazylice Sacré-Cœur. To zdecydowanie miejsce kontrastów. Na 3 km² znajdziesz miejsce rozpusty, modlitwy, zabawy i gorączki zakupowej. 9. dzielnica Paryża to najdziwniejsza i najbardziej zadziwiająca część stolicy Francji!
Zobaczysz to miasto.
Paryż
W następującym kraju.
Francja
Największe muzeum na Świecie.
Największe muzeum na Ziemi wygląda zjawiskowo o każdej porze dnia i nocy. Nawet z zewnątrz. Ty nie odkrywasz z zewnątrz. Musisz dotknąć sztuki!* Zobacz niesamowitą architekturę i największe dzieła naszej cywilizacji. Wenus z Milo? O tak! Wolność wiodąca lud na barykady? O tak! Mona Lisa? Wow! A jest tego znacznie więcej. Znacznie, znacznie więcej. Możesz odkrywać Luwr samodzielnie lub z przewodnikiem. Specjalnie stworzona trasa muzealna obejmuje wszystkie najważniejsze dzieła muzeum. Od Starożytnego Egiptu, po renesans. W momencie odkrywania z przewodnikiem dowiesz się wszystkiego na temat oglądanych dzieł. *PS. to tylko metafora, nie dotykaj dzieł
Pogoda w trakcie city break'u
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
24°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie umiarkowanie ciepło. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza dobra
możliwe opady deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad. Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
Wskazówka ekspercka.
Zarezerwuj taniej przed zakończeniem ostatniego momentu.
Rozpocznij swoją wymarzoną podróż rezerwując taniej do 1 kwietnia. Im bliżej nadchodzącej przygody, tym wyższa cena. Wybierz termin, następnie postępuj według wskazówek podczas procesu rezerwacyjnego.
kwiecień 2020
od 2 do 5 kwietnia 2020 (4 dni)
brak wolnych miejsc
sierpień 2020
więcej możliwości
To wszystkie terminy tej podróży na 2020.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga dużej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
4 dni
śniadanie i obiadokolacje
od 5 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Świecko
Berlin
Wybierz termin i sprawdź świadczenia

Po rezerwacji odwiedź mojeps.
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, aktualizować dane i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres mailowy oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Zaloguj się do swojego konta.
Dzisiaj płacisz od 179 zł za Podróżnika. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Trzecia wpłata (euro) przy rozpoczęciu podróży. Możesz płacić na indywidualny numer konta, kartą kredytową, debetową lub PayPalem. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj przed marzeniami.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży.
Niesamowity Paryż.
Decyzja już zapadła?
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami