Słoneczna Grecja


Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Słońce świeci tutaj przez cały rok.
Poznaj podróż Słoneczna Grecja
Poszukując słońca.
Pamiętasz ostatnią udaną podróż? Poszukiwanie tych wspomnień na pewno nie zajęło Tobie bitych godzin. Uzupełnij je – napisz swoją wspaniałą historię – w Grecji. Piaszczyste plaże, światowe zabytki, wyśmienite jedzenie, wyjątkowi ludzie, niesamowita abstrakcja natury. To jak... nie musisz szukać wspomnień. Napiszesz je.
Zeus wita. W Atenach.
Kojarzysz Partenon? Tak – stoi w Atenach! Oddajemy stolicę Grecji w Twoje ręce. Przygotuj się na odkrywanie jednego z najpiękniejszych miast Europy. Świątynie, zabytki, lokalne targi i... Ty. Wspaniałe połączenie.
Każdy z nas potrzebuje odpoczynku.
I to jakiego. Na Riwierze Olimpijskiej! U podnóża Olimpu i góry Ossa wyrasta prawdziwa oaza relaksu. Zapomnij na chwilę o odkrywaniu. Po prostu połóż się na piasku lub wskocz do ciepłej wody Morza Egejskiego.
To nie bajka. To Meteory.
Wokół miasta Kalambaka rozprzestrzenia się niesamowity krajobraz. To skały z piaskowca na których wyrastają monastyry – klasztory, które do dnia dzisiejszego zamieszkałe są przez zakonników. Znasz bardziej bajkowy krajobraz?
Zobaczysz te miejsca
Kalambaki
Kanał Koryncki
Korynt
Mykeny
Ateny
Riwiera Olimpijska
Saloniki
W następujących krajach
Grecja
Peloponeski sen.
Legenda głosi, że założycielem Koryntu był niegodziwy i zarazem nieszczęśliwy Syzyf. Dziś to miejsce urzekające, chwytające za zmysły i uczące historii. Założymy się, że jeszcze nie stąpałaś/eś w takim miejscu.
Samemu, z partnerem, całą rodziną.
Podróż jest idealna dla każdego. Dzieci w wieku powyżej 4 roku życia mile widziane! Bawcie się dobrze! A jeżeli podróżujesz w pojedynkę – serdecznie powitamy Cię w naszej rodzinie. Wspomnienia nie napiszą się same!
Podróż Oryginalna pstravel, idealnie oryginalna.
Poczuj czym jest prawdziwe podróżowanie od A do Z. Każdy wyjazd będzie wyjątkowym przeżyciem. Dowiedz się więcej, czym są cenione w całej Polsce podróże pstravel. Jeżeli to Twoja piersza podróż, dowiedz się więcej! Zero stresu, sama satysfakcja!
Program podróży
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach porannych. Przejazd do Grecji. W autokarze opieka pracowników oraz Pilota pstravel. W trakcie przejazdu nocleg tranzytowy.

dzień 2
Śniadanie. Przyjazd na Riwierę Olimpijską w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
dzień 3
Śniadanie. Przejazd w okolice Kalambaki - zwiedzanie klasztorów zawieszonych w chmurach - Meteorów - jednego z cudów świata. To właśnie tutaj, na słupach skalnych, sięgających ok. 600 m n.p.m., średniowieczni mnisi wznieśli swoje siedziby. Najbardziej mistyczne miejsce w Grecji, znane z ascezy i modlitwy, nazywane przez Greków wiszącymi klasztorami. Monastery, wzniesione na poziomie niedostępnych skalnych szczytów, są unikatem zarówno pod względem architektonicznym, jak i widokowym. Tak wspaniałego dzieła ludzkiej wyobraźni, uporu, a przede wszystkim wiary, nie znajdziecie Państwo w żadnym innym zakątku tego kraju. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Kalambaki
Grecja
dzień 4
Po śniadaniu przejazd na Peloponez - półwysep, na którym można znaleźć ślady aktywności człowieka, pochodzące ze Starej i Nowej Epoki Kamiennej. To właśnie tutaj znajduje się słynny Kanał Koryncki, starożytny Korynt - gdzie m.in. Paweł z Tarsu wygłaszał swoje listy do Koryntian, jak również jedne z najcenniejszych wykopalisk archeologicznych - Brama Lwów, groby w Mykenach, świątynia Asklepiosa oraz imponujący amfiteatr Epidauros. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Korynt
Grecja
dzień 5
Śniadanie. Przejazd do Aten. Stadion Kalimarmaro, na którym odbyły się - otwarcie I Igrzysk Olimpijskich ery nowożytnej, jak również ceremonia zakończenia maratonu w 2004 roku. Następnie wizyta na wzgórzu Akropolu, gdzie znajduje się Partenon - świątynia poświęcona bogini Atenie. Później zwiedzanie Starożytnej Agory, Rzymskiego Forum, dwóch najstarszych dzielnic miasta - Plaki i Monastiraki, hellenistycznego zegara wodnego czyli Wieży Wiatrów, największego greckiego portu Pireus oraz wielu innych zabytków. W godzinach wieczornych przyjazd na Riwierę Olimpijską. Obiadokolacja. Nocleg.

Ateny
Grecja
dzień 6
Śniadanie. Pobyt na Riwierze Olimpijskiej - czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne. Obiadokolacja. Nocleg.

Riwiera Olimpijska
Grecja
dzień 7
Śniadanie. Pobyt na Riwierze Olimpijskiej - czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne. Obiadokolacja. Nocleg.

Riwiera Olimpijska
Grecja
dzień 8
Śniadanie. Przejazd do Salonik - drugiego co do wielkości miasta Grecji. Zwiedzanie Białej Wieży - pozostałości po murach miejskich, o długości 8 km, wzniesionych przez Wenecjan w 1430 r., a także kościoła Agia Sofia, Agios Dimitrios - największy kościół Grecji, którego najstarsza zachowana krypta pochodzi z III w., Łuku Triumfalnego Galeriusza oraz Rotonde. Następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski. W trakcie drogi powrotnej odbędzie się nocleg tranzytowy.

Saloniki
Grecja
dzień 9
Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach wieczornych.

to będzie wspaniała podróż
Rezerwacja, terminy i personalizacja
Sprawdź szczegóły podróży
od 27 kwietnia do 5 maja 2019 (9 dni)
sporo wolnych miejsc
zarezerwuj

Możliwości personalizacji

W trakcie rezerwacji możesz spersonalizować tę podróż na wiele sposobów. Zobacz dostępne opcje poniżej.
autokarem
od 7 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety
możliwość wyboru łóżka
bagaż o niestandardowych wymiarach w cenie

Szczegóły i płatność
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę miesiąc przed podróżą. Dopłatę (euro) uiszczasz na początku podróży. Na wpłatę zaliczki masz aż 24 godziny, a pieniądze wpłacasz na indywidualny numer konta.
Dzisiaj zapłać 419.70 zł
Masz na to aż 24 godziny
Twoje miejsca będą już zarezerwowane
Cała wartość jednego miejsca to 1399 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży
ta cena zawiera już w sobie
Najwyższa opcja ubezpieczenia w cenie
Nawet do 20 000 euro
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem
• noclegi w hotelach trzygwiazdkowych
• wyżywienie HB – śniadanie kontynentalne oraz obiadokolacje, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel
• wykwalifikowani i cenieni lokalni przewodnicy podczas zwiedzania
najwyższa opcja ubezpieczenia KL 20 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 240 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps
Ta podróż posiada własną Oś czasu oraz miejsce, z którego można zarządzać płatnością, zmieniać Uczestników podróży i znacznie więcej. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail. Sprawdź więcej
Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości podróży. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami