Wspaniały Budapeszt

Panujący nad szerokim Dunajem.
Poznaj podróż Wspaniały Budapeszt. Znasz tę przygodę? Od razu przejdź do szczegółów.
rezerwacja
poznaj
program
porozmawiaj
Rozpocznij city break.
Niezwykłe, krótkie podróże prowadzone przez lokalnych ekspertów.
Poznaj podróż.

więcej

To wysoko oceniany city break.
Wspaniały Budapeszt to jeden z najpopularniejszych city break'ów pstravel. To podróż stała – zawsze będzie na Ciebie czekać! Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ wyjątkowy, autorski program Pilota pstravel – pokaże Tobie miasto w najlepszy możliwy sposób
✓ program obejmujący najważniejsze miejsca Budapesztu – city break w pigułce
✓ najlepiej oceniany przez Podróżników, komfortowy autokar/bus premium
Rozkosznie wyjątkowy. Zachwycający!
Mieniący się Most Łańcuchowy o zachodzie słońca... Daj się ponieść, a na każdym kroku odkryjesz coś wspaniałego! Parlament, Wzgórze Gellerta, Pałac Królewski i wiele więcej. Wskocz na pokład i przepłyń po szerokim Dunaju, wypocznij na najpopularniejszych termach Europy, zakosztuj lampki wina w jednej z restauracji lub po prostu przejdź się szerokimi alejami tej europejskiej metropolii. Opcji jest wiele. Wykorzystaj każdą z nich! Wspaniały Budapeszt to jeden z najpopularniejszych city breaków pstravel. Nie musisz brać urlopu, aby odkrywać. Wystarczy weekend! Podróż Wspaniały Budapeszt to idealne uzupełnienie podróży Niesamowity Paryż, Złota Praga oraz Cesarski Wiedeń. Odkryj najpiękniejsze stolice Europy przez cały rok.
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 50 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ idealnie współpracuje z innymi city break'ami pstravel
✓ to podróż z katalogu 2020
Sprawdź mapę.
Monumentalnie wiele do odkrycia.
Rozpoczynając od języka, przechodząc do waluty, kończąc na obyczajach. To prawdziwa egzotyka Europy. Również dla Polaków – pomimo tego, że odległość nie jest porażająca. Mieszanka stylów architektonicznych, tysiące zdobień, miliony emocji! Budapeszt to nie tylko słynny Parlament. To miasto zabytek – na zabytku. Zobacz jak mieni się miasto nocą i poczuj w sobie wewnętrzną radość z odkrywania. Zgodzisz się chyba z nami, że miasto najlepiej wygląda nocą, prawda? W czasie wolnym przejdź się alejami miasta lub zrób zakupy w pobliskim butiku. Masz wiele do zrobienia!
Prawdziwie królewsko.
We wspaniałej stolicy Węgier znajduje się Pałac Królewski, a w nim Węgierska Galeria Narodowa, Muzeum Zamkowe i Narodowa Biblioteka Széchenyi. Poczuj się jak prawdziwy król. W dużej przenośni, rzecz jasna. Zamek Królewski w Budapeszcie warto odwiedzić także by zobaczyć bogatą historię węgierską – zaobserwujesz tam niemal każdy okres istnienia państwa, od średniowiecza począwszy. Znajduje się tu również najpiękniejsza panorama miasta!
Wypływamy!
Czujesz niedosyt? Mamy coś w zanadrzu. Wieczorny rejs po niesamowitym Dunaju to oniryczna przygoda z zupełnie innej perspektywy. Spójrz na miasto i zobacz to, co umknęło Tobie w trakcie odkrywania. Na statku możesz wypocząć po całym dniu odkrywania, napić się czegoś smacznego lub podziwiać zabytki miasta. Nie chcesz płynąć? Spokojnie. Możesz spędzić czas wolny w centrum miasta. Pilot pstravel zaproponuje Tobie opcję zastępczą.
Zobaczysz to miasto.
Budapeszt
W następującym kraju.
Węgry
Wskakuj do wody!
Nie podczas rejsu, ale za to na termach jak najbardziej. Zażyj relaksująco–orzeźwiającej kąpieli w najsłynniejszych termach w Europie – Szechenyi Fürdo. Poleż w ciepłej wodzie lub ścigaj się z przyjaciółmi na dużym basenie! A może jacuzzi? Najstarszy budynek powstał w 1881 w północnej części Parku Miejskiego! To prawdziwy zabytek, na którym wypoczniesz. Bez żadnych ograniczeń. *dodatkowo płatne, zapytaj Pilota pstravel o więcej szczegółów
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
21°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie chłodno. Przewidywalność 50%.
jakość powietrza dobra
możliwe opady deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad. Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
Wskazówka ekspercka.
Zarezerwuj taniej przed zakończeniem ostatniego momentu.
Rozpocznij swoją wymarzoną podróż rezerwując taniej do 1 kwietnia. Im bliżej nadchodzącej przygody, tym wyższa cena. Wybierz termin, następnie postępuj według wskazówek podczas procesu rezerwacyjnego.
wrzesień 2020
więcej możliwości
To wszystkie terminy tej podróży na 2020.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
4 dni
śniadanie i obiadokolacja
od 5 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
Wybierz termin i sprawdź świadczenia

Po rezerwacji odwiedź mojeps.
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, aktualizować dane i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres mailowy oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Zaloguj się do swojego konta.
Dzisiaj płacisz od 150 zł za Podróżnika. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Trzecia wpłata (euro) przy rozpoczęciu podróży. Możesz płacić na indywidualny numer konta, kartą kredytową, debetową lub PayPalem. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj przed marzeniami.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży.
Wspaniały Budapeszt.
Decyzja już zapadła?
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami