Lazurowe Wybrzeże


więcej

Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Wystarczy pomyśleć o lazurowej plaży.
Poznaj podróż Lazurowe Wybrzeże.
O tak, czujesz te promienie słoneczne?
Luksusowa Riwiera Francuska to punkt obowiązkowy najwspanialszego roku 2019. Odwiedź wyjątkową Niceę, przespaceruj się małymi uliczkami lub szerokimi bulwarami, zachwyć się zapachami i przytulnymi kawiarniami i barami. Błękitna Zatoka Aniołów wypełniona jest po brzegi łakociami i niesamowitymi widokami. Rzucamy miejscami jak z rękawa. I jesteśmy z tego niesamowicie dumni!
Tutaj będziesz!
W blasku słońca.
Festiwal festiwalowi nierówny. Wskocz na wyżyny i wystąp jak prawdziwa gwiazda filmowa w Cannes. Stare miasto tego eleganckiego kąpieliska jest nie tylko historyczne, ale również spokojne w swoim luksusowym biegu. Malowniczy port odpręży Cię przed nadchodzącym puntem Twojej podróży.
Oui! Prawdziwie francusko.
Kulinarna stolica Francji, Lyon, smakowicie zaprasza! Górująca nad miastem bazylika Notre-Dame-de-Fourvière z XIX wieku wraz z Vieux Lyon – jednym z najlepiej zachowanych kompleksów renesansowych Europy tworzy mieszankę iście francuską. Pachnącą i zadziwiającą. A więc smacznego!
Baw się w królewskim Monako.
Księstwo – choć małe, potężne w swoim unikalnym pięknie. Najsłynniejsza budowla, czyli Grand Casino idealnie wpisuje się w klimat tego państwa. Od Pałacu Książęcego, po katedrę św. Mikołaja. Odkrywając poczujesz się jak prawdziwy potentat tych terenów. Poczujesz się wyjątkowo.
Zobaczysz te miejsca
Lyon
francuskie wybrzeże
Monako
Nicea
Cannes
Saint Tropez
W następujących krajach
Francja
Monako
Oto Saint Tropez!
Eleganckie Saint Tropez z przepięknym starym miastem licznie odwiedzane przez gwiazdy filmowe, modeli i artystów przyciągnęło również Ciebie. Place des Lices i budynek posterunku policji, którego fasada jest dobrze znana z serii filmów o żandarmie ukaże Tobie prawdziwe serce Lazurowego Wybrzeża.
Pogoda w trakcie podróży
27°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie gorąco. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak deszczu
Program podróży.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć.
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych, na południu Polski w godzinach nocnych. Przejazd nocny do Francji. W autokarze opieka eksperta oraz Pilota pstravel.
dzień 2
Przyjazd do Lyonu i odkrywanie miasta. Kulinarnej stolica Francji wita serdecznie, Podróżniku. Odkrywanie górującej nad miastem bazyliki Notre-Dame-de-Fourvière, która została wzniesiona w 1896 roku, katedra St. Jean ze wspaniałym zegarem astronomicznym i pięknymi witrażami, plac Bellecour, Vieux Lyon – jeden z najlepiej zachowanych kompleksów renesansowych Europy, wpisany na listę UNESCO, słynne domy tkaczy jedwabiu z charakterystycznymi traboules – pasażami łączącymi budynki. Po niesamowitym dniu zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
dzień 3 i 4
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Lazurowego Wybrzeża. Przyjazd na miejsce, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na opalanie, obiadokolacja i nocleg. Następnego dnia po śniadaniu czas wolny - czas na relaks i odpoczynek. Piękne plaże i turkusowa woda Lazurowego Wybrzeża to idealne połączenie na najwspanialszy wypoczynek. Obiadokolacja i nocleg.
dzień 5
Śniadanie. W tym dniu przejazd do Księstwa Monako - maleńkiego państwa na Riwierze Francuskiej. Tutaj zobaczymy Pałac Książęcy, następnie udamy się na spacer po Placu Pałacowym. Kolejny punkt programu to wizyta w Katedrze Saint Nicolas, gdzie znajdują się grobowce książąt, a ołtarz został wykonany z czerwonego, pozłacanego orzecha. Spacer ulicami Monte Carlo, obok znanych na całym świecie kasyn. Piękne, nadwyraz czyste ulice, potężna stanica, niesamowite krajobrazy rozprzestrzeniające się w kierunku morza i gór to połączenie wyjątkowe! 
Następnie przejazd do Nicei, miasta położonego nad błękitną Zatoką Aniołów. To prawdziwa stolica Lazurowego Wybrzeża! Nadmorska promenada ma aż 7 km długości, a z trzech stron miasto otaczają góry. Spotkasz tu ludzi z całego świata, usłyszysz wszystkie możliwe języki i zjesz dania z najodleglejszych zakątków. Spacer po wielkomiejskim centrum i barokowej części miasta po wąskich uliczkach ze sklepikami, kafejkami. Wejście na wzgórze zamkowe skąd rozciąga się przepiękny widok na miasto i wybrzeże! Na koniec spacer wzdłuż morza najsłynniejszą promenadą zwaną Promenadą Anglików. Na samą myśl aż nam gorąco! Powrót do hotelu na późną obiadokolację i nocleg.
dzień 6 i 7
Po śniadaniu dzień wolny - czas na relaks i odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg. Kolejnego dnia, po śniadanie udamy się do filmowego Cannes, najsławniejszego miasta Riwiery Francuskiej. To tu odbywa się słynny festiwal filmowy i przyjeżdźa tysiące gwiazd na czerwony dywan. Zwiedzimy historyczna część miasta dzielnicę Le Suquet z tłoczną i gwarną uliczką Meynadier, która jest wypełniona straganami, sklepikami z pamiątkami i restauracjami. Następnie spacer promenadą La Croisette obok słynnego hotelu Carton dojdziemy pod Pałac Festiwalowy i słynny chodnik z odciskami dłoni gwiazd na Alei Gwiazd, zobaczymy też stary port.
Po południu przejazd do Saint Tropez niewielkiego miasteczka znanego głównie dzięki serialowi o żandarmie z Lousiem de Funes. Miejscowość odwiedzana przez gwiazdy filmowe, modelki i artystów. Spacer po typowym prowansalskim starym mieście, m.in. Place des Lices i budynek posterunku policji, Z góry z cytadelą rozciąga się piękny widok na okolicę i malowniczy port.
 Powrót wieczorem do hotelu na obiadokolację i nocleg.
dzień 8 i 9
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach popołudniowych.
Rezerwacja, terminy i personalizacja.
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji

Możliwości personalizacji.

W trakcie rezerwacji możesz personalizować tę podróż na wiele sposobów. Przy rezerwacji wybierzesz rodzaj łóżek w pokoju, miejsce wyjazdu i rodzaj diety. Po rezerwacji, w kokpicie mojeps możesz w dowolnym czasie po rezerwacji rozbudować swoją rezerwację na wiele sposobów! Sprawdź więcej poniżej.
Warunki tej podróży:
autokarem lub busem premium
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wybierzesz miejsce wyjazdu:
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Wrocław, Kłodzko, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
W mojeps i przy rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety (standardowa lub wegetariańska)
możliwość wyboru łóżka w pokoju
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość powiększenia ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe

Szczegóły i płatność.
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Drugą wpłatę możesz uiszczać ratami – według własnego uznania. Dopłatę (euro) płacisz na początku podróży. Na pierwszą wpłatę masz aż 24 godziny. Możesz wykonać transakcję na indywidualny numer konta, kartą kredytową lub portfelem PayPal.
Dzisiaj zapłać od 450 zł
Masz na to aż 24 godziny!
Twoje miejsca będą już zarezerwowane.
Cała wartość jednego miejsca od 1499 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą.
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży.
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro.
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie!
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny do 10 kg
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów.
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym. Tak – dosłownie.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium
• noclegi w hotelach trzygwiazdkowych (z powodu odległości, jakie będziemy pokonywać, noce spędzimy w 2 hotelach w trakcie całej, dziewięciodniowej podróży – jeden na terenie aglomeracji Lyonu, pozostałe na Lazurowym Wybrzeżu)
• wyżywienie HB – śniadania kontynentalne oraz obiadokolacje, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją francuską
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 150 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Własny kokpit. To brzmi poważnie! Odwiedź swoje konto, w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej.
Dzisiaj płacisz od 450 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami