Lazurowe Wybrzeże


Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Wystarczy pomyśleć o plaży. Lazurowej plaży.
Poznaj podróż Lazurowe Wybrzeże.
Wszystko staje się piękniejsze.
Luksusowa Riwiera Francuska to punkt obowiązkowy tego roku. Odwiedź wyjątkową Niceę, przespaceruj się małymi uliczkami lub szerokimi bulwarami, zachwyć się zapachami i przytulnymi kawiarniami i barami. Błękitna Zatoka Aniołów wypełniona jest po brzegi łakociami i niesamowitymi widokami.
W blasku słońca.
Festiwal festiwalowi nierówny. Wskocz na wyżyny i wystąp jak prawdziwa gwiazda filmowa w Cannes. Stare miasto tego eleganckiego kąpieliska jest nie tylko historyczne, ale również spokojne w swoim luksusowym biegu. Malowniczy port odpręży Cię przed nadchodzącym puntem Twojej podróży.
Francja z krwi i kości.
Kulinarna stolica Francji, Lyon, smakowicie zaprasza! Górująca nad miastem bazylika Notre-Dame-de-Fourvière z XIX wieku wraz z Vieux Lyon – jednym z najlepiej zachowanych kompleksów renesansowych Europy tworzy mieszankę iście francuską. Pachnącą i zadziwiającą!
Po królewsku, w Monako.
Księstwo – choć małe, wielkie w swoim pięknie. Najsłynniejsza budowla, czyli Grand Casino idealnie wpisuje się w klimat tego państwa. Od Pałacu Książęcego, po katedrę św. Mikołaja. Odkrywając poczujesz się jak prawdziwy potentat tych terenów. Poczujesz się wyjątkowo.
Zobaczysz te miejsca
Lyon
plaże Lazurowego Wybrzeża
Monako
Nicea
Cannes
Saint Tropez
W następujących krajach
Francja
Monako
Witaj w Saint Tropez
Eleganckie Saint Tropez z przepięknym starym miastem licznie odwiedzane przez gwiazdy filmowe, modeli i artystów przyciągnęło również Ciebie. Place des Lices i budynek posterunku policji, którego fasada jest dobrze znana z serii filmów o żandarmie ukaże Tobie prawdziwe serce Lazurowego Wybrzeża.
Pogoda w trakcie podróży
27°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie gorąco. Przewidywalność 50%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak deszczu
Program podróży
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych. Przejazd nocny do Francji. W autokarze opieka pracowników oraz Pilota pstravel.

dzień 2
Przyjazd do Lyonu i odkrywanie miasta. Kulinarnej stolica Francji wita serdecznie, Podróżniku. Odkrywanie górującej nad miastem bazyliki Notre-Dame-de-Fourvière, która została wzniesiona w 1896 roku, katedra St. Jean ze wspaniałym zegarem astronomicznym i pięknymi witrażami, plac Bellecour, Vieux Lyon – jeden z najlepiej zachowanych kompleksów renesansowych Europy, wpisany na listę UNESCO, słynne domy tkaczy jedwabiu z charakterystycznymi traboules – pasażami łączącymi budynki. Po niesamowitym dniu zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Lyon
Francja
dzień 3 i 4
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Lazurowego Wybrzeża. Przyjazd na miejsce, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na opalanie, obiadokolacja i nocleg. Następnego dnia po śniadaniu czas wolny - czas na relaks i odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg.

Lazurowe Wybrzeże
Francja
dzień 5
Śniadanie. W tym dniu przejazd do Księstwa Monako - maleńkiego państwa na Riwierze Francuskiej. Tutaj zobaczymy Pałac Książęcy, następnie udamy się na spacer po Placu Pałacowym. Kolejny punkt programu to wizyta w Katedrze Saint Nicolas, gdzie znajdują się grobowce książąt, a ołtarz został wykonany z czerwonego, pozłacanego orzecha. Spacer ulicami Monte Carlo, obok znanych na całym świecie kasyn. Czas wolny. 
Następnie przejazd do Nicei, miasta położonego nad błękitną Zatoką Aniołów. Spacer po centrum i barokowej części miasta po wąskich uliczkach ze sklepikami, kafejkami. Wejście  na wzgórze  zamkowe skąd rozciąga się przepiękny widok na miasto i  wybrzeże. Na koniec spacer wzdłuż morza najsłynniejszą promenadą zwaną Promenadą Anglików. Powrót do hotelu na późną obiadokolację i nocleg.

Nicea
Francja
dzień 6 i 7
Po śniadaniu dzień wolny - czas na relaks i odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg. Kolejnego dnia, po śniadanie udamy się do filmowego Cannes, najsławniejszego miasta Riwiery Francuskiej. To tu odbywa się słynny festiwal filmowy i przyjeżdźa tysiące  gwiazd  na czerwony  dywan. Zwiedzimy historyczna część miasta dzielnicę Le Suquet z tłoczną i gwarną uliczką Meynadier, która  jest wypełniona straganami, sklepikami z pamiątkami  i restauracjami. Następnie spacer promenadą La Croisette obok słynnego hotelu Carton dojdziemy pod Pałac Festiwalowy i słynny chodnik z odciskami dłoni gwiazd na Alei Gwiazd, zobaczymy też stary port.
Po południu przejazd do Saint Tropez niewielkiego miasteczka znanego  głównie  dzięki  serialowi o żandarmie z Lousiem de Funes. Miejscowość odwiedzana przez gwiazdy filmowe, modelki i artystów. Spacer po typowym prowansalskim starym mieście, m.in. Place des Lices i budynek posterunku policji, Z góry z cytadelą rozciąga się  piękny widok  na okolicę i malowniczy port.
 Powrót wieczorem do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Cannes
Francja
dzień 8 i 9
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach popołudniowych.

to będzie wspaniała podróż
Rezerwacja, terminy i personalizacja
Sprawdź szczegóły podróży
od 27 kwietnia do 5 maja 2019 (9 dni)
sporo wolnych miejsc
zarezerwuj

Możliwości personalizacji

W trakcie rezerwacji możesz spersonalizować tę podróż na wiele sposobów. Zobacz dostępne opcje poniżej.
autokarem lub busem premium
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety
możliwość wyboru łóżka
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach

Szczegóły i płatność
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę miesiąc przed podróżą. Dopłatę (euro) uiszczasz na początku podróży. Na wpłatę zaliczki masz aż 24 godziny, a pieniądze wpłacasz na indywidualny numer konta.
Dzisiaj zapłać 480 zł
Masz na to aż 24 godziny
Twoje miejsca będą już zarezerwowane
Cała wartość jednego miejsca to 1599 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium
• noclegi w hotelu trzygwiazdkowym, jeden nocleg w aglomeracji Lyonu, pięć noclegów na Lazurowym Wybrzeżu
• wyżywienie HB – śniadanie oraz obiadokolacje, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją francuską
• wykwalifikowani i cenieni lokalni przewodnicy podczas zwiedzania
ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 150 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps
Ta podróż posiada własny Kokpit w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej
Dzisiaj płacisz tylko 480 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami