Królewski Wiedeń


Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Teraz. Na zawsze.
Poznaj podróż Królewski Wiedeń.
Królowa stolic zaprasza do swych komnat.
Przez stulecia Habsburgowie zamieszkiwali centrum Wiednia. Najważniejsze punkty miasta, które kiedyś należały do Habsburgów, znajdują się w centrum miasta. Teraz Ty będziesz stąpać ich śladami. Wiedeń jest stary, Wiedeń jest nowy – i tak różnorodny. Cały Twój!
Cesarski Wiedeń.
Czas na przechadzkę śladami dawnej monarchii Habsburgów, czas na odwiedziny we wspaniałych pałacach barokowych Schönbrunn i Belvedere, do rzucenia okiem w Hofburgu na „mostek kapitański“ byłego potężnego mocarstwa i na spacer po przepięknym bulwarze Ringstraße.
Prawdziwie miejski, prawdziwie żyjący.
Katedra jest symbolem Wiednia. Budowa rozpoczęła się w XII. Dziś należy do najbardziej znaczących budowli gotyckich w Austrii. Znajduje się w samym centrum miasta w otoczeniu wielu kawiarni, restauracji, sklepów i wśród innych, równie wyjątkowych zabytków.
Wskakujemy na Prater.
Park rozrywki dla wielu, dla niektórych - miejsce nostalgicznych wspomnień, zielona oaza prawie dla wszystkich – oraz miejsce, w którym znajduje się Diabelski Młyn, jeden z najbardziej znanych symboli Wiednia. Znany na całym świecie Riesenrad i kilka innych atrakcji czeka przez cały rok.
Zobaczysz te miejsca
Wiedeń
W następujących krajach
Austria
Kufel w dłoń! To Oktoberfest!
Jeżeli podróżujesz z pstravel we wrześniu lub październiku, masz okazję bawić się na Wiesn-Fest. Zabawa będzie wspaniała! Załóż sukienkę ludową lub skórzane spodenki. Czas na taniec!
Pogoda w trakcie podróży
25°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie ciepło. Przewidywalność 50%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak deszczu
Program podróży
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach nocnych. Nocny przejazd przez do Austrii. W autokarze opieka pracowników oraz Pilota pstravel.
dzień 2 i 3
Witamy serdecznie w Austrii, Podróżniku! Około godziny 08:00 przyjazd do stolicy kraju – Wiednia. Czas na odkrywanie jednej z najpiękniejszych stolic Europy. Poranny przyjazd do Wiednia, czas wolny na kawę i zwiedzanie stolicy Austrii z przewodnikiem. Katedra, Hofburg, Ratusz, wiedeński Ring z zabytkami (obiekty zwiedzane z zewnątrz). Każdy kto odwiedza Wiedeń musi wstąpić także do Katedry św. Szczepana. Katedra św. Szczepana jest symbolem Wiednia. Budowa rozpoczęła się w XII. Dziś należy do najbardziej znaczących budowli gotyckich w Austrii. Czas wolny na obiad.

Katedra św. Szczepana
Wiedeń
Przez ponad siedem stuleci znajdowała się w miejscu Hofburga sterownia imperium Habsburgów. O średniowiecznym zamku, który był zalążkiem dzisiejszego pałacu, przypomina obecnie już tylko gotycka kaplica, w której podczas niedzielnych Mszy św. śpiewa Wiedeński Chór Chłopięcy. W sercu Starówki, podczas zwiedzania prywatnych apartamentów i komnat reprezentacyjnych Hofburga możesz podziwiać przepych i bogactwo, jakim odznaczało się codzienne życie cesarskiej rodziny. O zamiłowaniu austriackich monarchów do sztuki świadczą liczne muzea i zbiory, które mieszczą się w Hofburgu.

Hofburg
Wiedeń
Prater to otwarty park rozrywki dla wszystkich! Diabelski Młyn na Praterze jest jednym z symboli miasta. Z wysokości ponad 65 metrów rozpościera się zachwycający widok na dunajską metropolię. Z okazji 50 jubileuszu koronacji cesarza Franciszka Józefa, w roku 1897, wybudowano Diabelski Młyn. Od tego momentu nie można sobie wyobrazić miasta bez tego charakterystycznego miejsca. Ze skraju wesołego miasteczka, z jednego z wagoników widać wspaniale miasto i park Prater. Średnica koła wynosi prawie 61 m, a cała metalowa konstrukcja waży 430 ton. Koło obraca się z prędkością 2,7 km/godz. Wiedeński Diabelski Młyn był już wielokrotnie jednym z „głównych bohaterów” w hollywoodzkich filmach jak np. „Trzeci człowiek” z Orsonem Wellsem lub film akcji o Jamsie Bondzie „W obliczu śmierci” z Timothym Daltonem. Dlatego też w czerwcu 2016 r. zostało wpisane przez Europejską Akademię Filmową na listę „Skarbów europejskiej kultury filmowej”.

Diabelski Młyn na Praterze
Wiedeń
Po czasie wolnym wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd w godzinach wczesno porannych i zakończenie podróży.

to będzie wspaniała podróż
Rezerwacja, terminy i personalizacja
Sprawdź szczegóły podróży
od 28 czerwca do 30 czerwca 2019 (3 dni)
sporo wolnych miejsc
od 6 września do 8 września 2019 (3 dni)
sporo wolnych miejsc
od 4 października do 6 października 2019 (3 dni)
sporo wolnych miejsc
zarezerwuj

Możliwości personalizacji

W trakcie rezerwacji możesz spersonalizować tę podróż na wiele sposobów. Zobacz dostępne opcje poniżej.
autokarem
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Wrocław, Kłodzko, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
transport rowerów w cenie

Szczegóły i płatność
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę miesiąc przed podróżą. Na wpłatę zaliczki masz aż 24 godziny, a pieniądze wpłacasz na indywidualny numer konta.
Dzisiaj zapłać 57 zł
Masz na to aż 24 godziny
Twoje miejsca będą już zarezerwowane
Cała wartość jednego miejsca to 189 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą
Brak opłat dodatkowych
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 10 kg
dla bagażu podręcznego.
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją austriacką
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps
Ta podróż posiada własny Kokpit w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej
Dzisiaj płacisz tylko 57 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami