Magiczna Bawaria


więcej

Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Takie widoki zapierają dech w piersi.
Poznaj podróż Magiczna Bawaria.
Zjawiskowe centrum Europy.
Bawaria jest na tyle w nas zakorzeniona, że na pewno znasz jej cechy charakterystyczne. Niesamowite pasma górskie, przepiękne, szerokie jeziora, wyjątkowa architektura spod rąk szalonego króla, najlepsze piwo w Europie (oczywiście – samemu je ocenisz) i niesamowite aglomeracje znane na całym Świecie. Pomyśl tylko o tym baśniowym zamku...
Tutaj będziesz!
...oto Neuschwanstein.
Pod każdym względem piękniejszy i lepszy od każdego innego zamku położonego w Bawarii... tak twierdził Ludwik II. Baśniowy zamek położony w Alpach jest nie tylko zabytkiem najwyższej klasy, ale również najlepszym miejscem na podziwianie wyjątkowego, górskiego krajobrazu.
Monachium jest takie piękne!
Bawarska stolica to wisienka na kulturalnym torcie. Marienplatz ze słynną melodią dzwonów, Viktualienmarkt, gdzie oferowane są owoce i warzywa z całego świata, Olympiazentrum oraz pałac Nymphenburger Schloss. Jest tego cała masa!
Śmiało – idź do przodu.
Boisz się wysokości? Spokojnie. Krok za krokiem. Przejdź się najdłuższym wiszącym mostem na świecie! Highline 179 zapewni Tobie niezapomniane przeżycia. Będzie, oj będzie się działo!
Zobaczysz te miejsca
Monachium
Neuschwanstein
Reutte
Ehrenberg
Garmisch Partenkirchen
Zugspitze
Linderhof
Ettal
W następujących krajach
Niemcy
Po prostu. Piękno.
Alpy Bawarskie są wspaniałym miejscem. Krajobrazy, które zapamiętasz do końca życia. Żywa metropolia – Monachium, czy spokojne wsie zakute w pasmach z górującymi nad nimi zamkami to unikalne widoki, nie do podrobienia.
Pogoda w trakcie podróży
22°C
W najbliższym dostępnym terminie ciepło. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak deszczu
Program podróży.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć.
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych. Przejazd nocny do Niemiec. W autokarze opieka eksperta oraz Pilota pstravel.
dzień 2
Zwiedzanie Monachium - Park Olimpijski, gdzie w roku 1972 odbyły się XX Letnie Igrzyska Olimpijskie, wjazd na Olympiaturm - wieżę olimpijską, następnie zwiedzanie monachijskiej starówki, wizyta m.in. w słynnym Frauenkirche - Kościele Mariackim, będącym symbolem stolicy Bawarii, Kolumna Mariacka, Nowy i Stary Ratusz, Odeonsplatz - miejsce puczu hitlerowskiego, Kościół Teatynów, w którym pochowana jest polska księżniczka Teresa Kunegunda - córka Jana III Sobieskiego, Rezydencja Książąt i Królów Bawarskich, gmach Bawarskiej Opery Narodowej, najbardziej znana piwiarnia na świecie - Hofbräuhaus, która zasłynęła w świecie
jako ulubione miejsce Adolfa Hitlera, który w niej właśnie wygłaszał wielogodzinne mowy, obecnie zaś lokal słynie z wyśmienitego regionalnego jadła w bardzo przyzwoitych cenach oraz Maßbier - piwa podawanego w wielkich litrowych kuflach, czas wolny na monachijskiej starówce. Obiadokolacja, Nocleg.
dzień 3
Śniadanie. Przejazd do zamków - Neuschwenstein - inspiracja dla twórców bajkowego pałacu Walta Disneya, Hohenschwangau - odbudowanego po zniszczeniach z okresu wojen napoleońskich przez ojca Ludwika - Maksymiliana II. Przejazd do niewielkiej miejscowość Reutte w austriackich Alpach, gdzie znajduje się wyjątkowa atrakcja - najdłuższy wiszący most świata - Highline 179. Spacer przez most łączący ze sobą ruiny zamku Ehrenberg i fort Claudia. Obiadokolacja. Nocleg.
dzień 4
Śniadanie. Przejazd do Garmish Partenkirschen - panorama Alp, obiekty olimpijskie, wjazd kolejką na najwyższy szczyt Alp Bawarskich - Zugspitze (2962 m n.p.m.) Przejazd do Linderhof - Zwiedzanie Zamku Ludwika II - jednego z trzech zamków króla Ludwika II, jedyny, w którym władca mieszkał przez dłuższy czas. Spacer wśród fontann ogrodami królewskimi do pobliskiej sztucznej jaskini zbudowanej specjalnie na życzenie króla, zwiedzanie kapliczek (Marokańskiej i Mauretańskiej). Przejazd do Ettal - jednego z najstarszych miejsc pielgrzymkowych w Niemczech, możliwość zakupu miejscowych wyrobów winiarskich i piwowarskich oraz wyśmienitych likierów Ettaler Klosterlikör wyrabianych od setek lat przez mieszkających tutaj Benedyktynów. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
dzień 5
Przyjazd do miejsca zamieszkania i zakończenie wspaniałej podróży.
Rezerwacja, terminy i personalizacja.
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji

Możliwości personalizacji.

W trakcie rezerwacji możesz personalizować tę podróż na wiele sposobów. Przy rezerwacji wybierzesz rodzaj łóżek w pokoju, miejsce wyjazdu i rodzaj diety. Po rezerwacji, w kokpicie mojeps możesz w dowolnym czasie po rezerwacji rozbudować swoją rezerwację na wiele sposobów! Sprawdź więcej poniżej.
Warunki tej podróży:
autokarem lub busem premium
od 5 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wybierzesz miejsce wyjazdu:
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Wrocław, Kłodzko, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
W mojeps i przy rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety (standardowa lub wegetariańska)
możliwość wyboru łóżka w pokoju
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość powiększenia ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe

Szczegóły i płatność.
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Drugą wpłatę możesz uiszczać ratami – według własnego uznania. Dopłatę (euro) płacisz na początku podróży. Na pierwszą wpłatę masz aż 24 godziny. Możesz wykonać transakcję na indywidualny numer konta, kartą kredytową lub portfelem PayPal.
Dzisiaj zapłać od 240 zł
Masz na to aż 24 godziny!
Twoje miejsca będą już zarezerwowane.
Cała wartość jednego miejsca od 799 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą.
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży.
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro.
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie!
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny do 10 kg
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów.
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym. Tak – dosłownie.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium
• noclegi w pensjonacie trzygwiazdkowym
• wyżywienie HB – śniadania i obiadokolacje, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją niemiecką
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 140 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Własny kokpit. To brzmi poważnie! Odwiedź swoje konto, w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej.
Dzisiaj płacisz od 240 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami