Słoneczna Hiszpania z Portugalią


więcej

Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Weź lampkę wina. To będzie zjawiskowa zabawa.
Poznaj podróż Słoneczna Hiszpania z Portugalią.
Europejska stolica słońca.
Zdecydowanie brakuje nam witaminy D3. Napisz historię swojego życia w Hiszpanii oraz Portugalii. Rozpocznij od błogiego wypoczynku na wybrzeżach Costa Bravy, podbij niesamowity, nowoczesny Madryt, weź aparat w dłoń i przejdź się wąskimi uliczkami Lizbony i podziwiaj zjawiskową Sagrada Familię w Barcelonie. Wymaganie jest jedno. Ty! Bez Ciebie się nigdzie się nie ruszamy!
Tutaj będziesz!
Taki wypoczynek to my rozumiemy!
Nie ma idealnej podróży bez chwili błogiego wypoczynku. Załóż strój kąpielowy i połóż się na szerokiej piaszczystej plaży. Oh... już czujemy ten piach pod naszymi stopami! Tęsknimy za ciepłem!
Niech zachwyci – stolica.
Wielka metropolia z jeszcze większym sercem. To nie miasto, to żywy organizm. Pałac Królewski zachwyci, El Prado dotknie Twojego serca, a Plaza Mayor wrzuci w hiszpańską, temperrramentą codzienność.
Witamy w Portugalii!
Tylko Hiszpania? To dla nas za mało. Lizbona i Fatima to esencja dalekiego, spokojnego życia Portugalczyków. Lizbona, ah Lizbona... Kochamy Cię z całego, całego serca! I nie możemy się doczekać, aż Cię zobaczymy.
Zobaczysz te miejsca
Costa Brava
Saragossa
Madryt
Toledo
Fatima
Lizbona
Cabo da Roca
Sewilla
Granada
Alhambra
Walencja
Barcelona
W następujących krajach
Hiszpania
Portugalia
Wspólnie tańczmy! Rozpaleni przy flamenco.
Pełen ekspresji, pełen romantyzmu, mokry i namiętny. Wieczór flamenco w cygańskich grotach na wzgórzu Sacromonte w Granadzie to spełnienie marzeń. Twoich, rzecz jasna. Spełnimy je.
Pogoda w trakcie podróży
28°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie gorąco. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak deszczu
Program podróży.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć.
dzień 1
Wyjazd z wybranego miasta (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach popołudniowych, na południu Polski w godzinach nocnych. Przejazd nocny do Hiszpanii. W autokarze opieka eksperta oraz Pilota pstravel.
dzień 2
Po nocnym przejeździe przyjazd na nocleg do wspaniałej Costa Bravy. Costa Brava to w dosłownym tłumaczeniu "dzikie wybrzeże". Zachwyca malowniczymi krajobrazami, wspaniałymi plażami, słoneczną pogodą oraz świetnie rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. W godzinach popołudniowych zakwaterowanie w komfortowym hotelu trzygwiazdkowym. Czas wolny na upragnione plażowanie na złotych piaskach hiszpańskich plaż. Będzie wspaniale!
dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do monumentalnej Saragossy. To czas na odkrywanie mostu rzymskiego, sanktuarium maryjnego z Bazyliką Santa Maria del Pilar oraz Aljaferię z pałacem królów mauretańskich. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu w okolicach Madrytu. Po intensywnym dniu czas na wypoczynek w okolicach Madrytu.
dzień 4
Wyczekiwany dzień – odkrywanie Madrytu. Zobacz Plaza Mayor ze statuą króla Filipa II, Pałac Królewski, Stare Miasto i Muzeum El Prado. Nie powinniśmy od metropolii oczekiwać starej, historycznej architektury, ani wielu imponujących kościołów. Madryt jest za to miastem sztuki, z mnogością muzeów najwyższej klasy. Spotkamy tu żywe place, imponujące parki i nowoczesną zabudowę. Madryt znajduje się praktycznie w samym środku kraju, daleko od mórz, w tutejszej kuchni nie dominują owoce morza, chociaż zjemy je w wielu miejscach w całym mieście. Z Madrytu przejedziemy do Toledo – dawnej stolicy Hiszpanii. Toledo to miasto trzech kultur i religii, gdzie zabytki odzwierciedlają wpływy kultury arabskiej, żydowskiej oraz chrześcijańskiej. W godzinach wieczornych powrót do hotelu.
dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Fatimy. To uduchowione miejsce jest ośrodkiem kultu maryjnego. Odwiedzimy Bazylikę de Rosario, Kościół Trójcy Przenajświętszej oraz Kaplicę Objawień, która konsekrowana została przez Papieża Jana Pawła II w 1982 roku. Dla chętnych możliwość udziału w wieczornej procesji maryjnej. Zakwaterowanie w hotelu i czas poświęcony na wypoczynek.
dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Lizbony. Zbudowane na 7 wzgórzach, tak samo jak Rzym, rozbrzmiewa na ustach Podróżników przez cały rok. To nowoczesne, ale specyficzne miasto wypełnione kontrastami – niektóre ulice zachwycają, inne przerażają. Odkrywanie Katedry, Bazyliki św. Antoniego, Wieży Belem oraz Pomnik Odkryć Geograficznych. W godzinach popołudniowych przejazd na Caba da Roca, najdalej wysunięty na zachód punkt Europy. W godzinach wieczornych powrót do hotelu na nocleg i upragniony wypoczynek.
dzień 7
Po śniadaniu przejazd do Sewilli. Stolica Andaluzji jest jednym z najbardziej znanych metropolii Hiszpanii. I zachwycających. Podczas odwiedzin możemy odkrywać niesamowitą gotycką katedrę, bajeczne wille i pałace, najstarszą wciąż wykorzystywaną rezydencję królewską świata (Alcázar), barokowe kościoły, jedną z najstarszych aren walk byków w Hiszpanii i wiele, wiele więcej. Zobaczymy Katedrę z wieżą La Giralda, Stare Miasto - Santa Cruz, Alkazar, Plac Hiszpański. Powrót do hotelu na nocleg.
dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Granady – odkrywanie miasta: Kaplica i Mauzoleum z grobami Królów Katolickich, wizyta w Albaicin – dawnej dzielnicy, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. Po obiadokolacji istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu na Wieczór Flamenco - pełen ekspresji andaluzyjski show w cygańskich grotach na wzgórzu Sacromonte.
dzień 9
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Alhambry, gdzie zobaczymy Pałac i Ogrody sułtana Genarlife. Alhambra oznacza w języku arabskim tyle, co „czerwona wieża”. Usytuowana w hiszpańskiej Grenadzie budowla to warowny zespół pałacowy wzniesiony w latach 1232–1273 (systematycznie rozbudowywany aż do XIV wieku). Alhambra stanowi była twierdzą mauretańskich kalifów. Stanowi zabytek arabskiego budownictwa w Europie. W jej skład wchodzi pałac z dziedzińcami i bogato zdobionymi salami. Alhambra to perełka dla wielbicieli architektury. Również wielbiciele zieleni znadją tutaj coś dla siebie. Wzgórze porośnięte jest pięknymi ogrodami. Po zwiedzaniu przejazd do Walencji na nocleg.
dzień 10
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Walencji. Odkrywanie Bazyliki Królowej Opuszczonych, Katedry, Giełdy Jedwabiu. W dalszej części dnia wizyta w dzielnicy przyszłości, sztuki i nauki zwanej Calatravą. Przejazd do hotelu w okolicach Barcelony.
dzień 11
To nie koniec – przed nami więcej Hiszpanii! Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Barcelony. Barcelona to duże miasto, drugie największe po Madrycie w Hiszpanii. Jest stolicą wspólnoty autonomicznej Katalonii. Położona jest nad Morzem Śródziemnym, mniej więcej w środku linii brzegowej Katalonii, wciśnięta pomiędzy morze i góry Serra de Collserola. To bardzo interesujące miasto, tętniące życiem, pełne ciekawych obiektów, szczególnie tych specyficznych dla Barcelony z okresu katalońskiego modernizmu. Zobaczymy wspaniałe zabytki, takie jak Sagrada Familia, Stare Miasto, Las Ramblas i port. Popołudniu wyjazd w kierunku Polski i przejazd nocny.
dzień 12
Przejazd przez Hiszpanię, Francję i Niemcy w kierunku Polski. Przyjazd do poszczególnych miejscowości w godzinach nocnych.
Rezerwacja, terminy i personalizacja.
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji

Możliwości personalizacji.

W trakcie rezerwacji możesz personalizować tę podróż na wiele sposobów. Przy rezerwacji wybierzesz rodzaj łóżek w pokoju, miejsce wyjazdu i rodzaj diety. Po rezerwacji, w kokpicie mojeps możesz w dowolnym czasie po rezerwacji rozbudować swoją rezerwację na wiele sposobów! Sprawdź więcej poniżej.
Warunki tej podróży:
autokarem lub busem premium
od 5 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wybierzesz miejsce wyjazdu:
Wyjazd z Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Rzepin, Świecko, Berlin, Wrocław, Kłodzko, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Bydgoszcz
W mojeps i przy rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość wyboru diety (standardowa lub wegetariańska)
możliwość wyboru łóżka w pokoju
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość powiększenia ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe

Szczegóły i płatność.
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Drugą wpłatę możesz uiszczać ratami – według własnego uznania. Dopłatę (euro) płacisz na początku podróży. Na pierwszą wpłatę masz aż 24 godziny. Możesz wykonać transakcję na indywidualny numer konta, kartą kredytową lub portfelem PayPal.
Dzisiaj zapłać od 630 zł
Masz na to aż 24 godziny!
Twoje miejsca będą już zarezerwowane.
Cała wartość jednego miejsca od 2099 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą.
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży.
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro.
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie!
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 25 kg
Dodatkowo bagaż podręczny do 10 kg
Możesz przewieźć rower za darmo
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów.
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym. Tak – dosłownie.
W cenie (osoba)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium
• noclegi w hotelach trzygwiazdkowych lub czterogwiazdkowych (z powodu odległości, jakie będziemy pokonywać, noce spędzimy w 3 hotelach w trakcie całej, dwunastodniowej podróży – na Costa Braca, w okolicach Mediolanu oraz Barcelony)
• wyżywienie BB – śniadania kontynentalne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją hiszpańską i portugalską
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 160 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
Opcjonalnie (osoba)
• powiększ swoje wyżywienie do HB – śniadania i obiadokolacje 110 euro i płatne jest przy rozpoczęciu podróży
• namiętny Wieczór Flamenco 30 euro płatny jest przy rozpoczęciu podróży
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Własny kokpit. To brzmi poważnie! Odwiedź swoje konto, w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej.
Dzisiaj płacisz od 630 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami