Petersburskie Białe Noce


więcej

Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Tu zaciera się granica dnia i nocy.
Poznaj podróż Petersburskie Białe Noce.
Witamy w Wenecji Północy!
Niesamowita metropolia, najbardziej europejskie miasto Rosji, żyje całą dobę i cieszy oko o każdej porze dnia i nocy. 396 mostów, szerokie kanały, ponad 90 muzeów, wielkie pałace i ogromne place. Epitety, które wzbudzają niesamowite emocje. Najbardziej kolokwialnie – Sankt Petersburg to po prostu super miasto! Przekonaliśmy Cię? Witamy w Rosji!
Tutaj będziesz!
Wyjątkowe białe noce.
Jest taki wyjątkowy okres w tym rejonie Rosji, kiedy sen nikomu w głowie. W pięknej, różowej poświacie rysują się kopuły wież, soborów, pałace i liczne mosty. Metropolia żyje wtedy 24 godziny na dobę. Parki i place są oblegane, a bary i restauracje zapełnione. Słońce wtedy nie zachodzi. Zawsze skrywa się poza horyzontem.
Oto jedno z największych muzeów świata.
Mieszczący się w pięciu pałacach nad brzegiem Newy – Ermitaż – to muzeum wyjątkowe. Rembrandt, van Dyck, Rubens, Picasso, Tycjan... nie możemy przestać o tym myśleć. Wszystkie dzieła zobaczymy (wspólnie) na żywo!
Carska stolica piękna.
Car Piotr I stworzył aglomerację doskonałą. Plac Pałacowy, niesamowity Ermitaż, cała Wyspa Wasilewska są niesamowite! Przez UNESCO został ogłoszony ósmym najbardziej atrakcyjnym miastem świata.
Zobaczysz to miejsce
Petersburg
W następującym kraju
Rosja
Folklor zawsze in plus.
Bawmy się dobrze na folklorystycznym wieczorku w wyjątkowym Pałacu Mikołajewskim. Każda kultura jest wyjątkowa. Rosyjska niepowtarzalna, wyjątkowa w swojej wschodnioeuropejskiej odmienności.
Pogoda w trakcie podróży
21°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie ciepło. Przewidywalność 50%.
jakość powietrza dobra
możliwy deszcz
Program podróży.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć.
dzień 1
Wylot z wybranego lotniska (lista dostępna przy rezerwacji) w godzinach porannych. W samolocie opieka Pilota pstravel. Wylot do Petersburga samolotem rejsowym. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny. Nocleg.
dzień 2
Petersburg, po śniadaniu wycieczka objazdowa po mieście, m. in: Plac Teatralny, nabrzeże Newy, Pałac Zimowy, Wyspa Wasilewska, Pałac Marmurowy, Newski Prospekt, Smolny, krążownik „Aurora”, Sobór Kazański, katedra Św. Izaaka (wewnątrz), Admiralicja, Twierdza Pietropawłowska (wewnątrz) z katedrą Piotra i Pawła, w której znajdują się groby carów. Obiadokolacja. Czas wolny. Rejs statkiem po Newie (fakultatywnie). Nocleg. Czas wypocząć przed kolejnym, wspaniałym dniem odkrywania!
dzień 3
Po śniadaniu wycieczka do Peterhofu, etniej rezydencji cara Piotra I, zwiedzanie Parku Dolnego, gdzie zgromadzone najpiękniejsze fontanny, kaskady i malownicze ogrody. Przejazd do Carskiego Sioła, zespołu pałacowo-parkowego. Zwiedzanie pałacu Katarzyny Wielkiej ze słynną Bursztynową Komnatą. Czas wolny na spacer po carskim ogrodzie. Powrót do Petersburga. Obiadokolacja. Nocleg.
dzień 4
Po śniadaniu zwiedzanie (transportem miejskim) Ławry Aleksandra Newskiego, cerkwi „Spas na Krowi” oraz Pałacu Zimowego w którym znajduje się jedno z największych muzeów świata – Ermitaż. Obiadokolacja. Czas wolny. Wieczorem fakultatywnie - wieczorek folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim z poczęstunkiem.
Ten wyjątkowy pokaz taneczny wprowadzi Cię w klimat rosyjskiego folkloru, który znany jest ze swojej unikalności. W tak wyjątkowych okolicznościach będzie jeszcze bardziej wyjątkowy! Nocleg. Jutrzejszy dzień należy do Ciebie!
dzień 5
Po śniadaniu czas wolny. Idealny na zakup pamiątek, spacer po szerokich alejach miasta lub po prostu wypoczynek na placu miejskim. Ta wielka, europejska metropolia ma ogrom do zaoferowania. Od pobliskich kawiarnii, przez restauracje, po centra handlowe położone w pobliżu pałaców królewskich. Idealnie na zakończenie rosyjskiej przygody. Transfer na lotnisko, wylot do Warszawy i zakończenie podróży.
Rezerwacja, terminy i personalizacja.
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji

Możliwości personalizacji.

W trakcie rezerwacji możesz personalizować tę podróż na wiele sposobów. Przy rezerwacji wybierzesz rodzaj łóżek w pokoju, miejsce wyjazdu i rodzaj diety. Po rezerwacji, w kokpicie mojeps możesz w dowolnym czasie po rezerwacji rozbudować swoją rezerwację na wiele sposobów! Sprawdź więcej poniżej.
Warunki tej podróży:
samolotem
od 6 roku życia
wymagany dokument tożsamości
Wybierzesz miejsce wylotu:
Wylot z Warszawa
W mojeps i przy rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
możliwość wyboru diety (standardowa lub wegetariańska)
możliwość wyboru łóżka w pokoju
możliwość zakupu bagażu rejestrowanego
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość powiększenia ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w samolocie

Szczegóły i płatność.
Zasady płatności są bardzo proste i czytelne. Automatycznie dzielimy koszty podróży na raty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Drugą wpłatę możesz uiszczać ratami – według własnego uznania. Dopłatę (euro) płacisz na początku podróży. Na pierwszą wpłatę masz aż 24 godziny. Możesz wykonać transakcję na indywidualny numer konta, kartą kredytową lub portfelem PayPal.
Dzisiaj zapłać od 1110 zł
Masz na to aż 24 godziny!
Twoje miejsca będą już zarezerwowane.
Cała wartość jednego miejsca od 3699 zł
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą.
A opłatę euro uiszczasz przy rozpoczęciu podróży.
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie w cenie
Nawet do 10 000 euro.
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie!
Bagaż w cenie
Maksymalna waga 23 kg
Dodatkowo bagaż podręczny do 8 kg
Możesz wykupić kolejny bagaż
Porozmawiaj z nami na temat kosztów lub płatności
Podsumowanie kosztów.
Zero gwiazdek. Wszystko masz czarno na białym. Tak – dosłownie.
W cenie (osoba)
• przelot samolotem w obie strony
• jeden bagaż rejestrowany i bagaż podręczny
• noclegi w hotelu trzygwiazdkowym
• wyżywienie HB – śniadania kontynentalne i obiadokolacje, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją rosyjską
• wykwalifikowany i ceniony lokalny przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Opcjonalnie (osoba)
• podróż Zwodzone Mosty Petersburga 20 euro
• przedstawienie folklorystyczne w Pałacu Mikołajewskim 45 euro
• rejs po Newie 20 euro
Dodatkowo (osoba)
• koszty programowe wynoszą 150 euro i płatne są przy rozpoczęciu podróży
• dopłata do wizy rosyjskiej 400 zł, należy dostarczyć poprzez mojeps prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany osobiście wniosek wizowy, 1 zdjęcie (wymiar 3, 5 x 4, 5 cm, biometryczne - twarz na wprost, kolorowe, na białym tle, nie starsze niż 6 miesięcy)
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest paszport (tylko przy rozpoczęciu podróży, nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. program może ulec zmianie
Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Własny kokpit. To brzmi poważnie! Odwiedź swoje konto, w którym możesz zarządzać swoją rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu. Sprawdź więcej.
Dzisiaj płacisz od 1110 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami