Przedświąteczna Praga


więcej

Rezerwacja
Poznaj
Program
Ciepły płaszcz przygotowany?
Poznaj podróż Przedświąteczna Praga. Znasz tę podróż? Od razu przejdź do szczegółów.
To podróż sezonowa.
Przedświąteczna Praga to podróż sezonowa, limitowana dla nadchodzących Jarmarków Bożonarodzeniowych. Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ nie musisz brać urlopu – wystarczy jeden dzień
✓ wyjątkowy, autorski program Pilota pstravel – pokaże Tobie miasto w najlepszy możliwy sposób
✓ to podróż limitowana – dostępna przez ograniczony czas
✓ ilość miejsc podróżniczych jest ograniczona
Nadchodzi zima, a wraz z nią Święta!
Chwyć za grubą kurtkę puchową i przygotuj się na nadchodzące Jarmarki Bożonarodzeniowe! Przedświąteczne podróże pstravel powracają, a wraz z nimi: Praga, Berlin, Wiedeń oraz Wrocław. Odkryj niesamowite miasta przykryte białym puchem, chwyć za kubek wypełniony gorącą czekoladą i baw się w rytm świątecznej muzyki. Zjedz miejscowe przysmaki, które zostały przyrządzone w wolnostojących budkach i zabierz do domu piękne ozdoby świąteczne, unikalne dla odkrywanego regionu. Czas świętować nadchodzącą grudniową fiestę!
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 50 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla każdego Podróżnika
✓ to kolejna odsłona przedświątecznych podróży
✓ idealnie współpracuje z innymi zimowymi podróżami pstravel
✓ to podróż limitowana – spiesz się, ilość miejsc jest ograniczona
Tutaj będziesz!
Złote Miasto błyszczy zimą!
Stolica Czech to miasto wyjątkowe pod dosłownie każdym względem! Rozpocznij odkrywanie od klasztoru na Strahowie, poczuj się wyjątkowo odwiedzając Zamek na Hradczanach, przejdź się Mostem Karola wprost na Rynek Staromiejski. Orloj wybija godzinę cały rok, dlatego weź kubek gorącej czekolady w dłoń i podziwiaj spektakl świateł i zapachów, które znajdziesz na każdym kroku czeskiej Pragi. Nie zapominaj o Placu Wacława! Dużo się tam dzieje!
Jarmarki na każdym kroku!
Praga słynie ze swoich Jarmarków Bożonarodzeniowych. Znajdziesz je – dosłownie – wszędzie. Przy Archikatedrze Świętych Wita, Wacława i Wojciecha, przy zejściu z Hradczanów, w okolicy Mostu Karola, na Rynku Staromiejskim (jest największy), na Placu Wacława... spokojnie. Nie musisz zapamiętywać nazw własnych. Stoiska znajdziesz w całej stolicy Czech. Nie zapomnij o zjedzeniu ciepłego trdelnika!
Smaczny? To trdelnik. Mmm...
Kup ręcznie malowane bombki, świąteczne kubki, stroje lub ozdoby świąteczne, które zabierzesz ze sobą do domu. Spróbuj miejscowych przysmaków – od ciepłych straw, przez gorące napoje (czekolada lub czerwone wino), po słodkości, które wprowadzą Cię w unikalny, świąteczny klimat. Próbuj, korzystaj, po prostu baw się świątecznie–dobrze.
Zobaczysz te miejsca.
Praga
W następującym kraju.
Czechy
Koniec z latem. Czas na rozkręcenie zimy!
Kochasz przedświąteczne podróże. I my doskonale o tym wiemy. Kończymy lato i rozpoczynamy iście magiczny okres w roku. Najzimniejsze miesiące w roku są również najbardziej klimatyczne, pachnące piernikami i gorącą czekoladą fiestą, w której każdy – również i Ty – z uśmiechem na twarzy oczekuje na rozpoczęcie kolejnego roku. Którą przedświąteczną podróż wybierzesz? Przedświąteczna Praga?
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
-1°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie zimno. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza średnia
możliwe opady śniegu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Ubierz się ciepło! To zimowa podróż.
Program podróży.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
(stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji)
wskazówka ekspercka
Liczba miejsc jest ograniczona – zarezerwuj jak najszybciej!
Cena tej podróży może zmienić się z dnia na dzień. Zarezerwuj jak najszybciej, aby zaoszczędzić do 30% na jednym miejscu podróżniczym.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
1 dzień
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż ze swojej miejscowości.
Wyrusz w podróż Przedświąteczna Praga bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
W mojeps po rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość powiększenia bagażu
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość stopniowania ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe
Wybierz swój termin!

Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Sprawdź więcej +.
Dzisiaj płacisz od 45 zł za osobę. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami