Przedświąteczny Wrocław


więcej

Rezerwacja
Poznaj
Program
Czas wybrać prezenty!
Poznaj podróż Przedświąteczny Wrocław. Znasz tę podróż? Od razu przejdź do szczegółów.
To podróż sezonowa.
Przedświąteczny Wrocław to podróż sezonowa, limitowana dla nadchodzących Jarmarków Bożonarodzeniowych. Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ nie musisz brać urlopu – wystarczy jeden dzień
✓ wyjątkowy, autorski program Pilota pstravel – pokaże Tobie miasto w najlepszy możliwy sposób
✓ to podróż limitowana – dostępna przez ograniczony czas
✓ ilość miejsc podróżniczych jest ograniczona
Nadchodzi zima, a wraz z nią Święta!
Chwyć za grubą kurtkę puchową i przygotuj się na nadchodzące Jarmarki Bożonarodzeniowe! Przedświąteczne podróże pstravel powracają, a wraz z nimi: Wrocław, Praga, Wiedeń oraz Berlin. Odkryj niesamowite miasta przykryte białym puchem, chwyć za kubek wypełniony gorącą czekoladą i baw się w rytm świątecznej muzyki. Zjedz miejscowe przysmaki, które zostały przyrządzone w wolnostojących budkach i zabierz do domu piękne ozdoby świąteczne, unikalne dla odkrywanego regionu. Czas świętować nadchodzącą grudniową fiestę!
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 30 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla każdego Podróżnika
✓ to kolejna odsłona przedświątecznych podróży
✓ idealnie współpracuje z innymi zimowymi podróżami pstravel
✓ to podróż limitowana – spiesz się, ilość miejsc jest ograniczona
Tutaj będziesz!
Stolica dolnośląskiego przykryta puchem.
Od rynku, przez Ostrów Tumski po gorące Afrykarium. Wrocław to miasto wyjątkowe. A w szczególności zimą! Wrocławski Rynek ma niemal 4 hektary i jest jednym z największych w Europie! Ostrów Tumski to kolebka Polski – najstarsza część Wrocławia, pozostałości pierwszej osady odkryte tu pochodzą już z X wieku, a Afrykarium we wrocławskim ZOO to jedyne na Świecie oceanarium poświęcone wyłącznie faunie Afryki. Tyle w zasięgu ręki!
Największy Jarmark Bożonarodzeniowy w Polsce!
Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, to jeden z najpiękniejszych Jarmarków w Europie. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej... Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii – wśród pachnących lasem choinek, aromatu gorącej czekolady i smacznych pierników, na Podróżników takich jak Ty czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Coraz bliżej Święta...
Wrocławskie ozdoby na choinkę... piszemy się!
Kup ręcznie malowane bombki, świąteczne kubki, stroje lub ozdoby świąteczne, które zabierzesz ze sobą do domu. Spróbuj miejscowych przysmaków – od ciepłych straw, przez gorące napoje (czekolada lub czerwone wino), po słodkości, które wprowadzą Cię w unikalny, świąteczny klimat. Próbuj, korzystaj, po prostu baw się świątecznie–dobrze.
Zobaczysz te miejsca.
Wrocław
W następującym kraju.
Polska
Koniec z latem. Czas na rozkręcenie zimy!
Kochasz przedświąteczne podróże. I my doskonale o tym wiemy. Kończymy lato i rozpoczynamy iście magiczny okres w roku. Najzimniejsze miesiące w roku są również najbardziej klimatyczne, pachnące piernikami i gorącą czekoladą fiestą, w której każdy – również i Ty – z uśmiechem na twarzy oczekuje na rozpoczęcie kolejnego roku. Którą przedświąteczną podróż wybierzesz? Przedświąteczny Wrocław?
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
-7°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie zimno. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza dobra
możliwe opady śniegu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Ubierz się ciepło! To zimowa podróż.
Program podróży.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
(stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji)
Nie mamy już wolnych miejsc dla tej podróży.
Sprawdź nadchodzące przedświąteczne podróże w nadchodzącym 2020! Spiesz się – na city break'i sezonowe posiadamy ograniczoną ilość miejsc podróżniczych.
7 grudnia 2019 (1 dzień)
brak wolnych miejsc
za 129 zł za osobę
14 grudnia 2019 (1 dzień)
brak wolnych miejsc
za 129 zł za osobę
To wszystkie terminy tej podróży na ten rok.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
1 dzień
od 4 roku życia
w języku polskim
Rozpocznij podróż ze swojej miejscowości.
Wyrusz w podróż Przedświąteczny Wrocław bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
W mojeps po rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość powiększenia bagażu
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość stopniowania ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe
Wybierz swój termin!

Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Sprawdź więcej +.
Nie uciekaj od marzeń.
Wypatruj wolnych miejsc w 2020.
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami