Słoneczna Kraina Cypru


więcej

Rezerwacja
Poznaj
Program
Kończymy styczeń. Na gorąco. -50% taniej.
Plany? Już masz! Zaplanuj wybraną podróż -50% taniej do 24 stycznia. Obowiązuje na wszystkie podróże odkrywanie od pstravel. Zakładaj plecak. Świat stoi otworem!
Zarezerwuj podróż
Piękny, daleki, słoneczny, Cypr.
Poznaj podróż Słoneczna Kraina Cypru. Znasz tę podróż? Od razu przejdź do szczegółów.
To nasza nowa podróż.
Słoneczna Kraina Cypru to całkowicie nowa podróż pstravel. Autorski program zapewnia niesamowite wrażenia. Poznaj Cypr tradycyjnie, ale również z unikalnymi dodatkami, które urozmaicą spojrzenie na wyspę. To jedyny taki program w Polsce. Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ Pilot pstravel, który zna kraj jak swój własny
✓ program obejmujący poznanie wyspy od strony smaku, zapachu i natury – jedyny taki dostępny w Polsce
✓ wysokiej jakości specyfikacja hoteli
✓ najlepiej oceniani przez Podróżników przewodnicy lokalni
Palące słońce, pięknie towarzyszy w odkrywaniu.
Ta duża, śródziemnomorska wyspa przyciąga Podróżników unikalną naturą, barwną kulturą i słoneczną pogodą. Przez ponad 300 dni w roku świeci tu słońce, dlatego Cypr jest doskonałą destynacją na wypoczynek i odkrywanie nie tylko w lecie. Zróżnicowany teren wyspy pozwoli każdemu na znalezienie ulubionych aktywności. Pięknie porośnięte góry, niesamowite plaże i formacje skalne, ciepła woda i smaczne jedzenie. To wszystko składa się na jedno – wyjątkowość Cypru. Odkryj starożytne zabytki, klasztory położone w górach, czy też wypocznij na jednej z plaż. Morze kusi możliwościami nurkowania i snorkelingu. Ponadto wyspa ta słynie z gościnności mieszkańców i wielokulturowości. Tutaj też znajduje się Olimp. To jak, odpowiesz na zaproszenie Afrodyty? Rozpocznij przygodę teraz!
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 150 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla średniozaawansowanych i zaawansowanych Podróżników
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ to nowość pstravel – kolejne zakątki Europy czekają!
✓ to podróż z katalogu 2020
Tutaj będziesz!
Kobiecoś zaklęta w skale.
Afrodyta. Piękna. Kobieca. Uwielbiana. Sami jesteśmy jej wielkim fanami, w szczególności uwielbiamy jej przedstawienie w twórczości Botticellego. Jak przedstawia ją natura? Skała Afrodyty, zwana także Skałą Rzymianina to miejsce, w którym narodziła się Afrodyta. W pobliżu znajdowała się grota, w której mityczna piękność zażywała kąpieli. Według legend opłynięcie skały z obecną miłością o blasku księżyca zapewni wieczną miłość i młodość. No cóż... samo podróżowanie zapewni Tobie wyjątkową młodość, a miłość do odkrywania nie przemija nigdy. Zrelaksuj się przy tej wyjątkowej formacji skalnej i podziwiaj jak piękny jest Świat.
Jak plaża, to w Limassol.
Południowo-wschodnie wybrzeże Cypru cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Podróżników. Wspaniałe plaże wyróżnione Błękitną Flagą. Niesamowite miasto Limassol to punkt obowiązkowy plażowicza. Niezwykła Zatoka Figowa będąca rajem dla miłośników sportów wodnych. Limassol i Larnaka to regiony wyróżniające się naturalnym pięknem. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek pełen pieszych spacerów. Jeżeli nie chcesz leżeć na plaży, miasto ma ogrom do zaoferowania. Wschodnia część miasta, położona tuż przy plaży wypełniona jest hotelami, restauracja, tawernami, dyskotekami i kawiarniami. Limassol otoczone jest winnicami, z których pochodzi wyśmienite wino oraz plantacjami cytrusowymi.
Górskie wędrówki. Na zdrową przyszłość.
Z czym kojarzy się Tobie Cypr? Z morzem i piaszczystą plażą? Dobre skojarzenie! A co powiesz na wysokie góry, śnieżyce i stoki narciarskie? Co prawda wyruszamy latem, ale na Cyprze to możliwe! Góry Troodos uznawane są za królestwo przyrody oraz przygody i mogą dać Tobie wytchnienie od męczących, wysokich temperatur oraz gwaru panującego na wybrzeżu. Najwyższym szczytem pasma gór Troodos jest Olimpos, który wznosi się na 1952 m n.p.m. Jeśli widoczność jest wystarczająco dobra, ze szczytu możemy podziwiać nawet krajobraz Turcji! To niesamowite doświadczenie jest na wyciągnięcie Twojej ręki, Podróżniku!
Zobaczysz te miejsca.
Larnaka
Lefkara
Cyherbia
Skały Afrodyty
Góry Troodos
Kakopetria
Omodos
Kourion
Limassol
W następującym kraju.
Cypr
Skałki skałkami skałek nierówne.
Kourion to jedno z najstarszych starożytnych miast Cypru i zarazem jedno z najpopularniejszych stanowisk archeologicznych w Europie! Ruiny te znajdują się w północno-wschodniej części kraju na malowniczym, wysokim i skalistym urwisku, około 20 km w kierunku zachodnim od miasta Limassol. Wciąż trwają tu prace archeologiczne, a odnalezione budowle i ich fragmenty pochodzą z XIII i XII w. p.n.e. Dziś można tutaj podziwiać przepiękny amfiteatr, ruiny bazyliki lub pałacu biskupiego. Ponadto, w domu Achillesa, Eustoliosa i Domu Gladiatorów znajdują się niesamowite mozaiki, które są w stanie idealnym. To jedyne takie pozostałości... na Świecie!
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
28°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie gorąco. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak opadów deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
(stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji)
Wskazówka ekspercka.
-50% na całej rezerwacji! Zniżki styczniowe trwają.
Cena tej podróży może zmieni się 24 stycznia. Zarezerwuj jak najszybciej, aby zaoszczędzić do 50% na jednym miejscu podróżniczym.
czerwiec 2020
październik 2020
To wszystkie terminy tej podróży na ten rok.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 5 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
samolotem
5 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij wypoczynek ze swojego lotniska.
Wyrusz do Słonecznej Krainy Cypru bez dodatkowych opłat z poniższego lotniska. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Z lotniska:
Warszawa WMI
W mojeps po rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
możliwość wykupienia bagażu głównego
możliwość powiększenia bagażu
możliwość wyboru diety wegetariańskiej
możliwość wyboru rodzaju pokoju hotelowego
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość stopniowania ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe
Wybierz swój termin!

Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Sprawdź więcej +.
Dzisiaj płacisz 480 zł za osobę. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Słoneczna Kraina Cypru.
Wiemy, że decyzja już zapadła. Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu.
za 1599 zł za osobę
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij wypoczywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami