Wspaniała Litwa

więcej

tę podróż ogląda 2 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w ostatnim momencie
niższa cena do 1 sierpnia
sprawdź dostępne terminy
4 dni
autokarem lub busem premium
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Litwa ma nieziemski klimat. W najbardziej wysuniętych na południe krajach bałtyckich plaże pokryte są bursztynem, a miód pitny w średniowiecznym stylu i rzeźbienie w drewnie nigdy nie wyszły z mody.
Przeczytaj pełny opis
Nadbałtycki raj zadziwienia.
Być może to dzięki bałtyckiej bryzie lub prawie nieskończonych letnich dni: Litwa jest nieziemska. W najbardziej wysuniętych na południe krajach bałtyckich plaże pokryte są bursztynem, a lasy wypełnione są demonicznymi posągami. Miód pitny w średniowiecznym stylu i tradycyjna rzeźba w drewnie nigdy nie wyszły tu z mody.
Zrównoważenie litewskiego szacunku dla tradycji jest zauważalne na każdym kroku, szczególnie w historycznym Wilnie. Miasto kościołów i barokowych zdobień, brukowane uliczki Wilna nie pozostały niezauważone przez Podróżników. Rzadziej odwiedzane jest drugie, równie piękne miasto Kowno, gdzie XIX-wieczna architektura uderza z ipetem w ponure, sowieckie budynki i co ważne – przyćmiewa je.
Jako ostatni kraj Europy, który został schrystianizowany, historia pogańska wciąż siąknie w ziemię. Mierzeja Kurońska, odbijająca się od wybrzeża Bałtyku, jest pełna folkloru. Rowerzyści, wędrowcy i plażowicze chętnie wsiadają na promy, aby podziwiać wydmy. Resztę Litwy pokrywają jeziora, lasy brzozowe i sosnowe oraz płaskie pola uprawne; na Litwie jest wystarczająco dużo miejsca do nabrania oddechu. Czystego, naturalnego i pachnącego przygodą.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Wilno
Kowno
Troki
W następującym kraju.
Litwa
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
taniej do 1 sierpnia
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
Więcej informacji i zniżki:
Zmień termin kiedy zechcesz.
Nielimitowana ilość zmian terminu. Całkowicie bezpłatnie.
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzymuje zniżkę -40%, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 5 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
4 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Bezpieczeństwo podróżowania – aktualne ograniczenia.
Recenzje Podróżników i inne informacje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc