Niezwykły Lwów

Poczuj mocno Ukrainę.
Poznaj podróż Niezwykły Lwów. Znasz tę przygodę? Od razu przejdź do szczegółów.
rezerwacja
poznaj
program
porozmawiaj
Rozpocznij city break.
Niezwykłe, krótkie podróże prowadzone przez lokalnych ekspertów.
Poznaj podróż.

więcej

To nasz nowy city break.
Niezwykły Lwów to całkowicie nowy city break pstravel. Rozpocznij swoją ukraińską przygodę w jednym z najpiękniejszych miast Ukrainy, które dla Polaków ma ogromne znaczenie. To miasto kontrastów, historii oraz postępującej zmiany, którą widać na każdym kroku. Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ wysoko oceniany przez Podróżników Pilot pstravel
✓ pwyjątkowy, autorski program Pilota pstravel – pokaże Tobie miasto w najlepszy możliwy sposób
✓ program obejmujący najważniejsze miejsca Lwowa – city break w pigułce
✓ najlepiej oceniany przez Podróżników, komfortowy autokar/bus premium
Najpiękniejsze miasto Ukrainy, najpiękniejsze centrum emocji.
Europejskie stolice już zaliczone? Mamy coś w zanadrzu. Lwów – jak sama nazwa mówi, ma w sobie wiele z walecznego króla dżungli. Miasto posiada niezwykły klimat i bogatą historię. Znajduje się niedaleko granicy naszego kraju, a odwiedzić je można w weekend. Mieszkali tam słynni polscy pisarze i do dziś znajdziemy w nim wiele pamiątek po czasach, gdy miasto należało do Polski. Jego Stare Miasto wpisano nawet na listę zabytków UNESCO, a ogromna liczba zabytków, jakie tam znajdziemy zachwyci wszystkich fanów architektury oraz historii. To również miasto różnorodności. Restauracje polskie, żydowskie, ukraińskie, a nawet amerykańskie. Znane marki, ale również sklepy z miejscowymi wyrobami kulinarnymi i odzieżowymi. Szerokie place, wąskie uliczki, architektura współczesna oraz minionych wieków. Lwów zadziwia i zachwyca bliskością, wyjątkowością, kolorytem życia. Czas wyruszyć na Ukrainę!
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 50 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ idealnie współpracuje z innymi city break'ami pstravel
✓ to nowość pstravel – kolejne zakątki Europy czekają!
✓ to podróż z katalogu 2020
Sprawdź mapę.
Miasto zabytek. Miasto historia
Nie ma Lwowa bez samego rynku lwowskiego, gdzie należy rozglądać się bardzo uważnie, ponieważ każdy jego zakątek to historyczne ciekawostki. Nad rynkiem góruje Katedra Łacińska zbudowana w stylu gotyckim, która zadziwia majestatem. Podróżnicy interesujący się historią zainteresuje również jeden z najstarszych cmentarzy w Europie, który znajduje się właśnie we Lwowie. Cmentarz Łyczakowski, na którym oprócz wielu znamienitych Polaków (jak Maria Konopnicka) pochowane zostały Orlęta Lwowskie. Lwów to jednak nie tylko historia, ale także wybitna kultura. Miasto gościło wielu polskich i ukraińskich pisarzy, a na początku XX wieku pomnikiem uhonorowało nawet Adama Mickiewicza.
Kipi od zadziwienia. Piękno wschodu.
Podziwiaj Lwów, czyli najbardziej zachodnioeuropejskie miasto Ukrainy z wysokości na różne wyszukane sposoby. Jednym z nich jest znajdująca się na rynku wieża ratusza miasta. Ma 58 metrów wysokości i widać z niej całe Stare Miasto! To jednak i tak nie najwyższy punkt we Lwowie. Króluje nad nim inne miejsce. Ma bardzo adekwatną do swojego przeznaczenia nazwę, a mianowicie Wysoki Zamek. Widok, który Cię tam spotka sprawia niesamowite wrażenie, szczególnie letnim wieczorem. To wyjątkowe miasto, które warto odkrywać na wiele przeróżnych sposobów.
Baw się dobrze wspólnie z kapelą lwowską.
Podróż autokarem bywa czasami męcząca. Zapomnij o przekraczaniu granicy. Pomyśl o tym, co czeka Cię od razu po przyjeździe! Zakosztuj w lokalnej obiadokolacji słuchając kapeli lwowskiej, która rozrusza Cię w ciepły, wschodni wieczór. Spróbuj ukraińskiego jedzenia i zobacz na własnych kubkach smakowych jakie jest smaczne! Niech to będzie chwila zapomnienia. Muzyka lwowska wypełniona jest radością, uśmiechem i polskością. Poczuj zew wschodu i przygotuj się na kolejne dni odkrywania tej wyjątkowej metropolii!
Zobaczysz te miejsca.
Lwów
Żółkiew
W następującym kraju.
Ukraina
Królewskie miasto naszej historii.
Na Lwów masz wystarczająco dużo czasu. Tak dużo, że aż żal nie odkryć innych zakątków regionu. Żółkiew, zbudowane na wzór Zamościa, jako renesansowe „miasto idealne”, stało się ważnym ośrodkiem handlowym XVI wiecznej Polski. Najpiękniejsze miejsca tego malutkiego miasteczka to kolegiata św. Wawrzyńca zbudowana na polecenie hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Zamek Sobieskich, barokowy klasztor dominikanów z XVI wiecznym kościołem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Cerkiew św. Trójcy. Niech Cię nie zmyli wielkość miejscowości. Pokochaj obwód lwowski całym swoim sercem!
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
24°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie ciepło. Przewidywalność 60%.
jakość powietrza bardzo dobra
możliwe opady deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad. Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
Wskazówka ekspercka.
Zarezerwuj taniej przed zakończeniem ostatniego momentu.
Rozpocznij swoją wymarzoną podróż rezerwując taniej do 1 kwietnia. Im bliżej nadchodzącej przygody, tym wyższa cena. Wybierz termin, następnie postępuj według wskazówek podczas procesu rezerwacyjnego.
czerwiec 2020
wrzesień 2020
więcej możliwości
To wszystkie terminy tej podróży na 2020.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
4 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Wybierz termin i sprawdź świadczenia

Po rezerwacji odwiedź mojeps.
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, aktualizować dane i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres mailowy oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Zaloguj się do swojego konta.
Dzisiaj płacisz od 179 zł za Podróżnika. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Trzecia wpłata (euro) przy rozpoczęciu podróży. Możesz płacić na indywidualny numer konta, kartą kredytową, debetową lub PayPalem. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj przed marzeniami.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży.
Niezwykły Lwów.
Decyzja już zapadła?
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami