Przepiękna Czarnogóra i Albania

więcej

tę podróż ogląda 10 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w pierwszym momencie
niższa cena do 1 listopada
sprawdź dostępne terminy
8 dni
autokarem lub busem premium
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Wypełniona po brzegi w majestatyczne góry, zapierające dech w piersi kamieniste plaże i niezwykłych mieszkańców, maleńka Czarnogóra raz na zawsze udowadnia, że małe może być dobre.
Przeczytaj pełny opis
Kraina Słońca rajem odkrywania.
Pękająca gdzieniegdzie ze swoimi majestatycznymi górami, zapierającymi dech w piersi plażami i niezwykłymi mieszkańcami, maleńka Czarnogóra raz na zawsze udowadnia, że małe może być dobre. Bardzo dobre.
Chociaż kraj słusznie staje się coraz popularniejszy wśród Podróżników, ludzie pozostali tacy, jak kiedyś: szczerzy, towarzyscy i czarujący. W przeciwieństwie do wielu innych rozwijających się ośrodków podróżniczych, oszukiwanie gości jest całkowicie wykluczone przez Czarnogórców; częściej spotykasz spontaniczny uścisk, niż uciążliwego naganiacza. Niezależnie od tego, czy napotkasz prawdziwą gościnność, czy przybrzeżne towarzystwo, oczekuj wspaniałego towarzystwa, wspaniałego nastroju i dodatku co najmniej 5 kg; ci ludzie uwielbiają karmić odwiedzających!
Nie ma nawet 300 km, ale jej wybrzeże wypełnia jedne z najbardziej spektakularnych nadmorskich krajobrazów Europy. Góry wystają ostro z krystalicznie czystej wody w niezwykły sposób. Średniowieczne miasta otoczone murami przylegają do skał i zanurzają się w wodzie (tak, jakby same były na wakacjach). Latem całe wybrzeże skąpane jest w zapachu dzikich ziół, drzew iglastych i śródziemnomorskich kwiatów. Wszystko to – i wiele, wiele więcej – obejmuje obszar jednej–piątej Dalmacji.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Sveti Stefan
Budva
Kotor oraz Zatoka Kotorska
Szkodra
Stari Bar
W następujących krajach.
Czarnogóra
Albania
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
Witaj, 2022.
Nowe wspomnienia już tu są.
taniej do 1 listopada
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
2022
Więcej informacji i zniżki:
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Specjalne zniżki cotygodniowe, członkostwo w klubps, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga małej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 15 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów.
autokarem lub busem premium
8 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno +0 zł
Poznań +0 zł
Nowy Tomyśl +0 zł
Świebodzin +0 zł
Zielona Góra +0 zł
Wrocław +0 zł
Kłodzko +0 zł
Twoje miejsce wyjazdu
Możesz wyruszyć z ponad 20 miejscowości, takich jak np.: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz lub Szczecin. Sprawdź więcej w procesie rezerwacji.
Bezpieczeństwo podróżowania – aktualne ograniczenia.
Recenzje Podróżników i inne informacje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc