Przepiękna Czarnogóra i Albania

Crna Gora do cna zadziwiająca!
Poznaj podróż Przepiękna Czarnogóra i Albania. Znasz tę przygodę? Od razu przejdź do szczegółów.
rezerwacja
poznaj
program
porozmawiaj
Rozpocznij odkrywanie.
Kilkudniowe podróże organizowane przez lokalnych ekspertów (zajęcia, posiłki i zakwaterowanie wliczone w cenę).
Poznaj podróż.

więcej

To nasza nowa podróż.
Przepiękna Czarnogóra i Albania to całkowicie nowa podróż pstravel. Uwielbiamy Półwysep Bałkański, a ta podróż to zwieńczenie naszej miłości. To jedyny taki program w Polsce. Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ najlepiej oceniany przez Podróżników Pilot pstravel
✓ program obejmujący najpiękniejsze naszym zdaniem zakątki Czarnogóry oraz Albanii
✓ program łączony – wypoczynek wraz z odkrywaniem
✓ najlepiej oceniani przez Podróżników przewodnicy lokalni
Kraina Słońca rajem wypoczynku oraz odkrywania
„Czarna Perła” Półwyspu Bałkańskiego zaskakuje najpiękniejszą zatoką Adriatyku, kusi majestatycznymi górami pokrytymi śródziemnomorską zielenią, zachwyca bogactwem historycznym i urzeka rozsianymi po całym wybrzeżu Morza Adriatyckiego miasteczkami i wioskami rybackimi. Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Albania... mamy wszystko. Teraz czas na Czarnogórę. Ten piękny, śródziemnomorski kraj to coś więcej, niż esencja bałkańskiego klimatu zamknięta na tym małym skrawku ziemi. To przede wszystkim nagromadzenie niesamowitych pomników przyrody, zabytkowych miast, specyficznych osad, ciekawych ludzi i smacznego, dalmatyńskiego jedzenia. A to tylko sześćdziesiąt kilometrów od Dubrownika! Kto nie kocha Pereł Chorwacji? Czas pokochać Przepiękną Czarnogórę i Albanię! Trudno nie zgodzić się ze słowami angielskiego poety Georga Byrona, który stwierdził, że „w chwili tworzenia się świata najpiękniejszym złączeniem morza i lądu musiało być czarnogórskie wybrzeże”. Czas odkryć to, co najpiękniejsze. Czas wyruszyć na Bałkany!
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 150 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ to nowość pstravel – kolejne zakątki Europy czekają!
✓ to podróż z katalogu 2020
Sprawdź mapę.
Oto Zatoka Kotorska!
Zatopione pomiędzy górskim masywem, a urokliwą zatoką plasuje się na drugim miejscu listy najpiękniejszych starówek na Bałkanach (zaraz po Dubrowniku). Kotor urzeka przede wszystkim średniowieczną zabudową i jako jedno z najlepiej zachowanych miasteczek, oferuje Podróżnikom prawdziwe chwile zachwytu. Starą część miasta okalają mury, a znakiem rozpoznawczym jest labirynt krętych i wąskich uliczek. Zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i oferuje niesamowite krajobrazy, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu na Świecie. Nam przypomina trochę norweskie fiordy... a Tobie, odkrywco?
Sveti Stefan świętym pięknem.
Jak z obrazka. Ta miniaturowa miejscowość w niedalekiej odległości od Budvy to zdecydowanie symbol Czarnogóry. Jakiś czas temu mała miejscowość została przekształcona na ekskluzywny hotel dbający przede wszystkim o prywatność swoich gości. W szczególności, że wypoczywają tam takie gwiazdy jak Sophia Loren czy Novak Đjoković. Nam pozostało oglądać miejscowość z daleka. Czy coś tracimy? Zdecydowanie nie! Sveti Stefan wygląda niesamowicie właśnie z oddali! Mała wyspa połączona z lądem wąską ścieżką jest na tyle klimatyczna, że kipi od bałkańskiego klimatu. Ah... chcemy już lato!
Plaża, plaża i jeszcze raz woda.
Nie tylko odkrywanie. Wypocznij na pięknej, czarnogórskiej plaży! Poczuj klimat śródziemnomorskiego lata opalając się na pięknych i czystych plażach Adriatyku. Większość plaż, choć nazywana piaszczystymi, w rzeczywistości pokryta jest drobnym żwirem przypominający piasek. Velika Plaža to jedna z tych, które świetnie sprawdzą się podczas spokojnego wypoczynku, a jednocześnie wiele zaoferują miłośnikom sportów wodnych. Lubisz nurkować? Wybrzeże czarnogórskie to idealne miejsce na sporty wodne i nurkowanie. Oprócz odkrywania możesz skorzystać z kilku dni wolnych plażowania. Pasuje Tobie taki plan? Nam bardzo!
Zobaczysz te miejsca.
Sveti Stefan
Budva
Kotor oraz Zatoka Kotorska
Szkodra
Stari Bar
W następujących krajach.
Czarnogóra
Albania
Poczuj Albanię.
Półwysep Bałkański jest niesamowicie bliski naszemu sercu. Należy do niego Albania, czyli państwo, w którym dosłownie co kilka kilometrów w pełnej symbiozie żyje plątanina historii, ludzi, podejścia do życia, a nawet jedzenia! To raj dla każdego, kto kocha naturę. Prawdziwie śródziemnomorski klimat i roślinność nietknięta przez działania człowieka. Albańczycy są bardzo gościnnym, przyjaźnie nastawionym do Podróżników narodem. Jeszcze kilka lat temu otoczona nimbem „dzikości” i niedostępności była rzadko wybierana przez odkrywców. Teraz otwieramy Tobie bramę do kraju dwugłowego, czarnego orła.
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
29°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie bardzo ciepło. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak opadów deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad. Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
Wskazówka ekspercka.
Zarezerwuj taniej przed zakończeniem ostatniego momentu.
Rozpocznij swoją wymarzoną podróż rezerwując taniej do 1 kwietnia. Im bliżej nadchodzącej przygody, tym wyższa cena. Wybierz termin, następnie postępuj według wskazówek podczas procesu rezerwacyjnego.
maj 2020
sierpień 2020
wrzesień 2020
więcej możliwości
To wszystkie terminy tej podróży na 2020.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga małej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 15 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów.
autokarem lub busem premium
8 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
Wybierz termin i sprawdź świadczenia

Po rezerwacji odwiedź mojeps.
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, aktualizować dane i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres mailowy oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Zaloguj się do swojego konta.
Dzisiaj płacisz od 300 zł za Podróżnika. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Trzecia wpłata (euro) przy rozpoczęciu podróży. Możesz płacić na indywidualny numer konta, kartą kredytową, debetową lub PayPalem. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj przed marzeniami.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży.
Przepiękna Czarnogóra i Albania.
Decyzja już zapadła?
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami