Rumunia Szlakiem Drakuli


więcej

Rezerwacja
Poznaj
Program
Kończymy styczeń. Na gorąco. -50% taniej.
Plany? Już masz! Zaplanuj wybraną podróż -50% taniej do 24 stycznia. Obowiązuje na wszystkie podróże odkrywanie od pstravel. Zakładaj plecak. Świat stoi otworem!
Zarezerwuj podróż
Nie bój się Drakuli!
Poznaj podróż Rumunia Szlakiem Drakuli. Znasz tę podróż? Od razu przejdź do szczegółów.
To nasza nowa podróż.
Rumunia Szlakiem Drakuli to całkowicie nowa podróż pstravel. Autorski program zapewnia niesamowite wrażenia. Od Transylwanii, przez stolicę Rumunii, po ciepłe Morze Czarne. To jedyny taki program w Polsce. Ma również wiele plusów! Oto kilka z nich.
✓ Pilot pstravel, który zna kraj jak swój własny
✓ program obejmujący Rumunię od północy, po południe – jedyny taki dostępny w Polsce
✓ wysokiej jakości specyfikacja hoteli
✓ najlepiej oceniani przez Podróżników przewodnicy lokalni
Vlad Drăculea wita w swej ojczyźnie!
Rumunia do dnia dzisiejszego należy do najrzadziej odwiedzanych krajów w Europie, choć ma wszystko, czego każdy Podróżnik potrzebuje i wymaga: dostęp do Morza Czarnego, niesamowite, bajkowe górskie szczyty, skarby natury i niezwykłe zabytki klasy UNESCO. Czas to zmienić i odkryć kraj od północy, po południe. Dodatkowo nie ma tu tłumów, więc wyprawa do ojczyzny Drakuli będzie wyjątkowa i relaksująca. Po odkrywaniu zanurz się w ciepłej wodzie Morza Czarnego i zanurz stopy w drobnym piachu. Tylko uważaj – Vlad gdzieś tutaj czycha... To jedyny taki program dostępny w Polsce obejmujący najważniejsze punktu kraju, z kontrastującymi do siebie punktami, dzięki czemu uzyskasz szersze spojrzenie na ten nadal nieodkryty rejon Europy.
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 150 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ to podróż stała – możesz wyruszać w nią co roku
✓ to nowość pstravel – kolejne zakątki Europy czekają!
✓ to podróż z katalogu 2020
Tutaj będziesz!
Burzliwa Transylwania, rozpogodzona.
Siedmiogród mimo swej burzliwej, zakręconej historii jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Europie. Tutaj znajduje się również zamek (a właściwie dwa zamki) słynnego Drakuli. Nieodłączną częścią legendy o hrabim jest jego mroczne zamczysko. Umieszczone na niedostępnej skarpie, skąpane we mgle i tylko od czasu do czasu rozświetlane warkoczem błyskawic, stanowi idealną lokalizację wycieczki dla każdego pasjonata horrorów. Transylwania to natura w czystej postaci. Szerokie pola i piękne lasy pokrywające liczne wzniesienia to płuca regionu.
Stolica kraju wita!
Bukareszt, stolica Rumunii, to zaskakujące miasto, w którym bardzo łatwo się zakochać! Często mylona z Budapesztem metropolia ma równie dużo do zaoferowania, co inne aglomeracje europejskie. Monumentalne budynki (dla przykładu ogromny Budynek Parlamentu) i rozległe parki, przeplata się tu architektura różnych okresów, neobarokowe i secesyjne pałace, neoromantyczne kamienice, pomniki, budynki modernistyczne czy socrealistyczne. Położone jest nad rzeką Dymbowicą, na siedmiu wzgórzach. Czy nie brzmi to jak z baśni?
Rajska woda... łagodne słońce.
Rumunia kojarzy się większości z Siedmiogrodem. Chcemy pokazać Tobie więcej. Wypocznij nad Morzem Czarnym, gdzie turecka kultura została pochłonięta przez granice rumuńskie. Współcześnie Konstanca, czyli miasto, gdzie znajduje się największa marina kraju jest miastem kontrastów – olbrzymi port, starożytne zabytki, bogate wille i walące się kamienice, a wszystko to w jednym mieście.

 Meczety i budynki secesyjne tworzą doskonałą całość. To wyjątkowe miejsce, które zasługuje na odkrycie (i wypoczęcie) właśnie przez Ciebie.
Zobaczysz te miejsca.
Hunedoara
Curtea de Arges
Sinaia
Bukareszt
Konstanca
Sighisoara
Alba Iulia
W następującym kraju.
Rumunia
Wypełniona zamkami, przepełniona tajemnicą.
Ziemia rumuńska bogata jest dziedzictwem kulturowym, którego odzwierciedlenie odnaleźć można w przepięknych budowlach zamków i pałaców od których aż roi się na terenie tego kraju. Reputację prawdziwego klejnotu kultury gotyckiej zyskał zamek Korwinów w Hunedoarze, który należał do potężnego rodu magnatów węgierskich Hunyadi. Krocz szlakiem niesamowitej, gotyckiej architektury zamków i poczuj fuzję natury i architektury.
Pogoda w trakcie podróży.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
27°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie ciepło. Przewidywalność 70%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak opady deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową.
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Jeżeli nie chcesz odkrywać wspólnie z grupą, zawsze możesz się odłączyć. Odłączanie się od grupy zalecamy zaawansowanym Podróżnikom.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsce.
(stuknij w termin, aby przejść do rezerwacji)
Wskazówka ekspercka.
-50% na całej rezerwacji! Zniżki styczniowe trwają.
Cena tej podróży może zmieni się 24 stycznia. Zarezerwuj jak najszybciej, aby zaoszczędzić do 50% na jednym miejscu podróżniczym.
czerwiec 2020
wrzesień 2020
To wszystkie terminy tej podróży na ten rok.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 20 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
9 dni
śniadania i obiadokolacje
od 5 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż ze swojej miejscowości.
Wyrusz w podróż Rumunia Szlakiem Drakuli bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
W mojeps po rezerwacji możesz rozbudować swoją podróż o:
transport rowerów w cenie
możliwość powiększenia bagażu
możliwość wyboru diety wegetariańskiej
możliwość wyboru rodzaju pokoju hotelowego
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość stopniowania ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe
Wybierz swój termin!

Po rezerwacji odwiedź mojeps!
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, zmieniać Podróżników i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres e-mail oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Sprawdź więcej +.
Dzisiaj płacisz 300 zł za osobę. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki. Zabierz ze sobą kilogramy dobrego samopoczucia!
Nie uciekaj od marzeń.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży!
Rumunia Szlakiem Drakuli.
Wiemy, że decyzja już zapadła. Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu.
za 999 zł za osobę
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij wypoczywanie!
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami