Wypoczynek w Grecji

Zamocz stopy w antycznej historii.
Poznaj wypoczynek w Grecji. Znasz ten wypoczynek? Od razu przejdź do szczegółów.
rezerwacja
poznaj
atrakcje
porozmawiaj
Rozpocznij wypoczynek.
Zakwaterowanie i wyżywienie w komfortowym hotelu pod opieką miejscowego rezydenta.
Poznaj wypoczynek.


Tu najważniejszy jest spokój ducha.
Chcesz wypocząć taniej? Mamy dla Ciebie idealny wybór. Wypoczynek w Grecji obowiązuje na wszystkie nasze hotele w Attyce. Dzięki temu otrzymasz losowy, wolny pokój z naszej bazy noclegowej.
✓ wszystkie hotele pstravel w Grecji są trzygwiazdkowe
✓ atrakcja już wliczona w cenę
✓ pomoc rezydenta pstravel na miejscu przez całą dobę
✓ przy czystej, zazwyczaj pustej plaży kamienistej
Twój hotel to losowy hotel w miejscowości Agioi Apostoli.
Grecja jest najlepszym miejscem na wypoczynek. Dzięki pięknym plażom, czystemu jak woda źródlana morzu, smacznej kuchni i... powolnemu trybowi życia wszystko wydaje się piękniejsze, a ciało i (przede wszystkim) umysł zrelaksowane i gotowe na dawkę nowych wrażeń. Dzięki wspaniałej lokalizacji naszych hoteli, do Aten jest rzut beretem. Kolebka cywilizacji europejskiej zachwyca do dnia dzisiejszego. Pęd życia, wąskie zabudowania, najwyższej klasy zabytki i idealne położenia sprawiają, że wypoczynek w Grecji będzie najlepszą opcją na nadchodzące wakacje. Nasze hotele położone są do 200 metrów od plaży.
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 100 zł na kolejny wypoczynek lub przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ idealne dla wypoczywających w pojedynkę
✓ idealne dla rodzin
✓ bezpieczne dla dzieci
✓ to wypoczynek z katalogu 2020
Lokalizacja miejscowości.
Poznaj swój hotel.
Klimatyzacja jest dostępna w każdym pokoju.
Balkon jest dostępny w każdym pokoju.
Rezydent będzie czekać na miejscu.
śniadania i obiadokolacje
możliwy basen
Wszystkie pokoje objęte są trzygwiazdkową specyfikacją hotelową. Oprócz komfortowych noclegów, codziennie w lobby hotelowym możesz spotkać się z rezydentem, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy i poleci ciekawe lokacje w miejscowości wypoczynkowej.
• każdy pokój posiada klimatyzację manualną
• SPA hotelowe (dodatkowo płatne)
• każdy pokój posiada balkon
• hotele przystosowane są dla osób niepełnosprawnych
• w każdym hotelu znajduje się bar i bar kawowy
• klub malucha psclub zależy od terminu
• brak konieczności zejścia na plażę
Witamy w Grecji.
Grecję zna każdy. To kraj potężnej historii i niesamowitych plaż. Niegdyś serce wypoczynku wszystkich Europejczyków, teraz idealne miejsce dla wypoczywających unikających tłumów. Wybierając losowy wypoczynek w Chorwacji, możesz rozszerzyć swój pobyt o atrakcje. Wszelkie szczegóły przekaże Tobie rezydent pstravel w hotelu.
Poznaj atrakcje
Pogoda w trakcie nadchodzącego wypoczynku.
W trakcie podróży otrzymywać będziesz alerty pogodowe SMS. Alerty pogodowe możesz wyłączyć w mojeps.
29°C
W najbliższym dostępnym terminie będzie bardzo ciepło. Przewidywalność 60%.
jakość powietrza bardzo dobra
brak opadów deszczu
Pamiętaj, żeby zawsze być przygotowanym na możliwe opady. Zabierz ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową. Wypoczynek to przede wszystkim plażowanie, jednak zalecamy zabrać ze sobą wygodne obuwie do odbycia atrakcji oraz balsam UV, który ochroni Ciebie przed upałem.
Atrakcje i program wypoczynku.
Zrelaksuj się... należy Ci się po całym roku ciężkiej pracy. Chcesz uatrakcyjnić swój nadchodzący wypoczynek? Sprawdź atrakcje, dzięki którym przeżyjesz więcej, niż myślisz.
Pokaż/ukryj atrakcje i program
Pobierz program w PDF
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły wypoczynku i zarezerwuj swoje miejsce.
Wskazówka ekspercka.
Zarezerwuj taniej przed zakończeniem ostatniego momentu.
Rozpocznij swój wymarzony wypoczynek rezerwując taniej do 1 kwietnia. Im bliżej nadchodzącej przygody, tym wyższa cena. Wybierz termin, następnie postępuj według wskazówek podczas procesu rezerwacyjnego.
maj 2020
lipiec 2020
wrzesień 2020
więcej możliwości
To wszystkie terminy tego wypoczynku na 2020.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojego nadchodzącego relaksu pod palmami. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga minimalnej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów oraz strój kąpielowy.
samolotem
8 dni
śniadania i obiadokolacje
od 3 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z lotniska Poznań POZ.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji. Transfer z wybranych miejscowości na lotnisko jest w cenie. Obejmuje transfer do i z lotniska.
Gniezno
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Świecko
Wybierz termin i sprawdź świadczenia

Po rezerwacji odwiedź mojeps.
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, aktualizować dane i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres mailowy oraz kod bezpieczeństwa Twojej rezerwacji. Zaloguj się do swojego konta.
Dzisiaj płacisz od 630 zł za Podróżnika. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Trzecia wpłata (euro) przy rozpoczęciu podróży. Możesz płacić na indywidualny numer konta, kartą kredytową, debetową lub PayPalem. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Nie uciekaj przed słońcem i plażą.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży.
Wypoczynek w Grecji.
Decyzja już zapadła?
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojego relaksu. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij wypoczywanie!
Poznaj ten wypoczynek
Atrakcje
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami