Weekend w Energylandii

więcej

tę podróż ogląda 16 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w niższej cenie
niższa cena do 15 września
sprawdź dostępne terminy
1 dzień
autokarem lub busem premium
bez wyżywienia
w języku polskim
city break
Teraz na Halloween! Największy park rozrywki w Polsce oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Przeczytaj pełny opis
Weekend w Energylandii na Halloween
nowe wydarzenie + nowy termin
Spędź Halloween w Energylandii!
przeczytaj artykuł
wydarzenie
autokarem
city break
Czas wskoczyć na rollercoaster!
Sobota? Można ją spędzić we wspaniałych okolicznościach! Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Możesz bawić się w jednej z kilku stref tematycznych, dla przykładu Bajkolandia to kraina dziecięcych pragnień, gdzie wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.
Strefa ekstremalna to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach, a w Water Park można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się wraz z podopiecznymi pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie i aranżacyjnie związanych z estetyką egzotycznych wysp. To jak, bawimy się?
Sprawdź mapę.
Zobaczysz to miejsce.
Energylandia
W następującej miejscowości.
Zator, Polska
Zarezerwuj taniej, rozpocznij city break z pstravel.
taniej do 15 września
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
wydarzenie: Halloween
2021.
październik 2021
23 października 2021 (1 dzień)
sprzedaż zamknięta
zakończono
Więcej informacji i zniżki:
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Specjalne zniżki cotygodniowe, członkostwo w klubps, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga przeróżnej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz standardowy i wygodny ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów. Czas wskoczyć na rollercoaster!
autokarem lub busem premium
1 dzień
bez wyżywienia
od 3 roku życia
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno +0 zł
Poznań +0 zł
Kościan +0 zł
Leszno +0 zł
Wrocław +0 zł
Twoje miejsce wyjazdu
Możesz wyruszyć z ponad 20 miejscowości, takich jak np.: Warszawa, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz lub Szczecin. Sprawdź więcej w procesie rezerwacji.
Artykuły, dodatkowe informacje i recenzje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc