Cud natury – Mazury

więcej

tę podróż ogląda 5 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w ostatnim momencie
niższa cena do 1 sierpnia
sprawdź dostępne terminy
3 dni
autokarem lub busem premium
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Na Mazurach każde szerokie, głębokie i rozlane jezioro to nowa historia. Tysiąc jezior otoczonych przez gęste lasy, twierdze i cuda architektoniczne to miejsce niezwykle ciekawe.
Przeczytaj pełny opis
Kraina tysiąca jezior.
Wyobraź sobie krainę tysiąca jezior. Jedyną taką na Ziemi. Wśród tych jezior znajdują się urocze miejscowości z potężną historią i jeszcze piękniejszymi zabytkami. Ceglane warownie, ale i poniemieckie bunkry ze straszącymi w nich duchami przeszłości, rozległe lasy pachnące grzybami i jagodami, wreszcie woda – do nawigacji i dla zdrowotności – urlop w tym regionie to wręcz obowiązek! Stolica województwa, czyli Olsztyn, to perła Polski z uroczym, średniowiecznym rynkiem i krajobrazem tak pięknym, że wręcz niewyobrażalnym dla każdego z nas.
Kraina Tysiąca Jezior z największymi akwenami Śniardwy i Mamry, rozwiniętą bazą podróżniczą i licznymi „perełkami” to miejsce relaksu i aktywnego spędzania czasu wolnego. Zwieńczeniem piękna jest Giżycko. To miasteczko przyciąga żeglarzy z całego Świata, a nagromadzenie marin i wiosek rybackich z nowoczesną architekturą przy głównym porcie miasta kreuje idealne miejsce do wypoczynku. Warto plażować również przy jednym z największych jezior w Europie...
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Olsztyn
Giżycko
Mikołajki
W następującym kraju.
Polska
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
taniej do 1 sierpnia
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
Więcej informacji i zniżki:
Zmień termin kiedy zechcesz.
Nielimitowana ilość zmian terminu. Całkowicie bezpłatnie.
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzymuje zniżkę -40%, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga małej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów.
autokarem lub busem premium
3 dni
śniadania i obiadokolacje plus wieczorki
od 5 roku życia
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Poznań
Gniezno
Toruń
Brodnica
Ostróda
Bezpieczeństwo podróżowania – aktualne ograniczenia.
Recenzje Podróżników i inne informacje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc