Magia Podlasia

więcej

tę podróż ogląda 3 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w ostatnim momencie
niższa cena do 1 sierpnia
sprawdź dostępne terminy
3 dni
autokarem lub busem premium
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Miejsce największej kulturowej i religijnej różnorodności pozostaje również najdzikszym i dziewiczym płatem Europy, gdzie żubry i nietknięte lasy są tylko początkiem.
Przeczytaj pełny opis
Kraj bliski lasów.
Często Podróżnicy nie doceniają miejsc, które mają w zasięgu ręki. Jednym z takich miejsc jest kraina natury. Malowniczo położony region z ciekawymi, krętymi rzekami i licznymi małymi jeziorami jest najmniej zurbanizowaną częścią Polski. Sielskie krajobrazy (nieskończone równiny), urocze miejscowości (w całości z drewna) i uzdrowiska (nie tylko dla zatwardziałych przeciwników aktywności) oraz aż cztery parki narodowe (Białowieski, Biebrzański, Narwiański i Wigierski) zapraszają swoimi urokami Podróżników, którym po drodze do natury.
Jest tu również Puszcza Białowieska wpisaną na listę UNESCO, co mówi samo za siebie. Województwo podlaskie to również jedyne takie wielokulturowe miejsce w Polsce. To stolica polskiego islamu, to ziemia naznaczona wielokulturowością, Brama na Wschód, miejsce dziewiczych krajobrazów i ciszy zapewniającej doskonały reset, przestawienie się na slow life. To miejsce wyjątkowe, zmuszające do pokochania Polski, która jest jedynym takim miejscem na Ziemi.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Kruszyniany
Supraśle
Hajnówka
Białowieża
Grabarka
Drohiczyn
W następującym kraju.
Polska
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
taniej do 1 sierpnia
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
Więcej informacji i zniżki:
Zmień termin kiedy zechcesz.
Nielimitowana ilość zmian terminu. Całkowicie bezpłatnie.
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzymuje zniżkę -40%, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga małej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów.
autokarem lub busem premium
3 dni
śniadania i obiadokolacje plus wieczorki
od 5 roku życia
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Poznań
Gniezno
Września
Konin
Uniejów
Łódź
Warszawa
Bezpieczeństwo podróżowania – aktualne ograniczenia.
Recenzje Podróżników i inne informacje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc