Sylwester na Węgrzech: wino, termy i zabawa

To będzie iście węgierska noc! Na zimę 2020/2021.
Poznaj swoją nadchodzącą podróż. Znasz tę przygodę? Od razu przejdź do szczegółów.
poznaj
program
rezerwacja
porozmawiaj
Poznaj podróż.

więcej

Rozpocznij odkrywanie. Zimą!
Kilkudniowe podróże organizowane przez lokalnych ekspertów (zajęcia, posiłki i zakwaterowanie wliczone w cenę).
Zobaczysz te miejsca.
Miskolc-Tapolca
Eger
Budapeszt
Szentendre
W następującym kraju.
Węgry
Program podróży i atrakcje.
Możesz odkrywać liniowo lub według własnych zasad.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF
Odmieńmy swoje życie. W nowym 2021.
Niektóre etapy życia bywają naprawdę nieudane. Złap życie za rogi i zaplanuj swoją przygodę na 2021 z pstravel. Przed nami wspaniałe historie, wspomnienia, nowi przyjaciele i uśmiech na Twojej twarzy!
Szampański sylwester w najwspanialszych okolicznościach!
Światła. Taniec. Zabawa. Wino. Rozpocznij nowy, lepszy rok 2021 na niesamowitym Balu Sylwestrowym z lokalną (i nie tylko) muzyką na żywo. Jedz i pij do woli. Wkrocz w nadchodzący rok tanecznym krokiem. Pomiędzy... poznaj niesamowite Węgry – naszą braterską krainę wypełnioną wspaniałymi zabytkami klasy światowej. Architektonicznie Węgry to skarbnica, dosłownie wszystkiego – od rzymskich ruin i średniowiecznych kamienic, po barokowe kościoły, neoklasyczne budynki użyteczności publicznej oraz secesyjne łaźnie i uniwersytety. I nie mówimy tylko o jego stolicy, Budapeszcie. Oszałamiająca architektura, wiecznie żyjąca sztuka ludowa, wody termalne i najbardziej ekscytująca stolica Europy po zmroku to główne karty przetargowe do odkrywania Węgier. Możesz wskoczyć do wody w celach leczniczych lub po prostu rekreacyjnych – z czasem każda terma zmieniła się nie do poznania. Dziś są to zarówno autentyczne, historyczne łaźnie z czasów okupacji tureckiej oraz secesyjne pałace wypełnione basenami, jak i sanatoria rodem z powieści Thomasa Manna. To idealne miejsce na odnowę ciała i duszy. Węgry są wspaniałe. Poznaj ich piękno w trakcie najpiękniejszej nocy roku!
Po zakończeniu tej podróży otrzymujesz 100 zł na kolejną przygodę pstravel. Więcej informacji w Teczce Podróżnika, którą otrzymasz przy rozpoczęciu podróży.
✓ dla początkujących i zaawansowanych Podróżników
✓ zimno? Idealnie! Podróżuj z pstravel zimą 2020/2021
✓ idealnie współpracuje z innymi węgierskimi podróżami pstravel
✓ to podróż specjalna
✓ wysoko oceniany przez Podróżników Pilot pstravel, który zna kraj jak swój własny
✓ program obejmujący najpiękniejsze miejsca Węgier
✓ wyjątkowy wieczorek z kapelą cygańską
✓ czas wolny na termach – zrelaksuj się przed Balem Sylwestrowym, należy Ci się!
Sprawdź mapę.
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Sprawdź szczegóły podróży i zarezerwuj swoje miejsca.
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
Rozpocznij swoją wymarzoną podróż rezerwując taniej do 1 lipca. Im bliżej nadchodzącej przygody, tym wyższa cena. Wybierz termin, następnie postępuj według wskazówek podczas procesu rezerwacyjnego.
Nawet 50% taniej! Oto zniżki specjalne.
Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzymuje zniżkę -40%, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niezależnie, czy wyruszasz w tym roku, czy w 2021, będą to niesamowicie tanie wakacje. Dowiedz się więcej.
więcej możliwości
To wszystkie terminy tej podróży na 2020.
Pamiętaj, że liczba miejsc na każdą podróż jest ograniczona.
Podsumowanie podróży.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej przygody. Dowiedz się jak najwięcej przed rezerwacją, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel.
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga przeróżnej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów. Pamiętaj o kreacji sylwestrowej!
autokarem lub busem premium
6 dni
śniadania i obiadokolacje plus Bal i wieczorki
od 5 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
Wybierz termin, sprawdź świadczenia i zarezerwuj

Na medal. Program ochrony Podróżników.
Skorzystaj ze specjalnego, stałego programu dla każdego Płatnika pstravel. Możesz bezpłatnie zmienić termin podróży i skorzystać z darmowych zmian rezerwacyjnych. Zawsze jesteśmy przy Tobie!
Nie uciekaj przed marzeniami.
Zarezerwuj przed zamknięciem sprzedaży.
Sylwester na Węgrzech: wino, termy i zabawa.
Decyzja już zapadła?
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Przejdź do rezerwacji
Zakończ planowanie.
Rozpocznij odkrywanie!
Abonament pstravel+.
Podróże na subskrypcję. Odkrywaj taniej. Wypoczywaj bardziej.
od 45 miesięcznie
Dla rodzin już od 199 zł miesięcznie. Wyrusz w tę podróż nawet 200 zł taniej! Możesz zrezygnować po 4 miesiącach.
Rozpocznij subskrypcję
Po rezerwacji poznaj mojeps.
Odwiedź swoje konto, na którym możesz zarządzać rezerwacją, aktualizować dane i znacznie więcej! W mojeps możesz również wykonać odprawę paszportową pstravel przed podróżą. Przy logowaniu wystarczy wpisać adres mailowy oraz kod bezpieczeństwa (numer Umowy udziału w podróży) Twojej rezerwacji. Zaloguj się do swojego konta.
Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji. Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Trzecia wpłata (euro) przy rozpoczęciu podróży. Możesz płacić na indywidualny numer konta, kartą kredytową, debetową lub PayPalem. Nie martw się o koszta – myśl tylko o tym, co zapakujesz do walizki.
Poznaj podróż
Program
Rezerwacja
Porozmawiaj z nami