Szlakiem... węgierskiego wina

więcej

tę podróż ogląda 5 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w niższej cenie
niższa cena do 22 kwietnia
sprawdź dostępne terminy
4 dni
autokarem lub busem premium
śniadania I obiadokolacje + degustacje
w języku polskim
odkrywanie
Słynne wino węgierskie to ukoronowanie niesamowitych terenów północnych Węgier. Każda nuta smakowa jest doskonale przemyślana i piękna – jak sama stolica kraju, Budapeszt.
Przeczytaj pełny opis
Lampka do góry! To będzie smaczna podróż!
Powiadają, że do serca można dostać się przez żołądek. A co, jeśli dostaniemy się przez kubki smakowe? Nie tylko do serca, ale również do Twojej głowy głodnej emocji. Poczuj krainę Węgierską – najbliższy Polsce kraj Europy, przez centrum najlepszego wina Europy Środkowej. Tokaj to jedna z najpiękniejszych krain tego kraju. Degustuj wino słynne ze swojego smaku z widokiem na piękno długich jak oko sięga winnic położonych na niekończących się płaskowyżach.
W Budapeszcie każdy znajdzie coś dla siebie - od niesamowitej historii i ekstrawaganckiej architektury, po lecznicze wody termalne i życie nocne, które nie ma sobie równych w całej Europie Środkowej.
Piękno Budapesztu pokazuje, jak wielką rolę odegrała ludzkość w kształtowaniu wyjątkowego krajobrazu. Pod względem architektonicznym miasto jest skarbnicą z przerażającą ilością budynków barokowych, neoklasycznych, eklektycznych i secesyjnych. Powiadają, że przeszłość powinna pozostać w tyle, ale w Budapeszcie nigdy nie została zapomniana. Widoczne dziury po kulach i odłamki na budynkach z II wojny światowej i powstania w 1956 r znajdziesz na każdym kroku.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Tokaj
Miskolctapolca
Eger
Budapeszt
Szentendre
Esztergom
W następujących krajach.
Węgry
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
taniej do 22 kwietnia
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
Więcej informacji i zniżki:
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzymuje zniżkę -40%, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga małej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 3 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
4 dni
śniadania i obiadokolacje plus degustacje
od 12 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
Bezpieczeństwo podróżowania – aktualne ograniczenia.
Recenzje Podróżników i inne informacje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc