Natura Żywca

więcej

tę podróż oglądasz tylko Ty
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w ostatnim momencie
niższa cena do 1 sierpnia
sprawdź dostępne terminy
4 dni
autokarem lub busem premium
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Beskidy to kultura i ludzie z silnym poczuciem tożsamości lokalnej, w uroczych beskidzkich wsiach i miasteczkach spotkać można wciąż żywy góralski folklor. Architektura drewniana zachwyca.
Przeczytaj pełny opis
Monumentalne góry – jak w domu.
Myśląc o górskich wędrówkach, na pierwszy rzut mówimy: Tatry. Nic bardziej mylnego. Najciekawsze województwo kraju – Śląskie, również ma wiele do zaoferowania. Mówiąc bez zastanowienia: ogromnie dużo. Położone w południowej części województwa śląskiego, Beskidy obejmują trzy grupy górskie: Beskid Śląski, Beskid Żywiecki i zachodnią część Beskidu Małego.Beskidy są dobrze zagospodarowane zarówno pod każdym względem. Zachwycający Żywiec to nie tylko miejsce produkcji słynnego piwa, ale również kraina gotowa do odkrycia.
Drewniane domki położone na zboczach gór, natura bijąca spokojnie swoim leśnym rytmem, stada owiec pasące się wzdłuż szerokich pól i niesamowita atmosfera, która zachęca do aktywnego relaksu w iście monumentalnym, górskim klimacie. Tutaj historia ludowa przetrwała do dziś, a poznanie jej na własnej skórze pozostawi wspomnienia niezapomniane do końca życia. Jak w domu, z dala od domu. Poczuj śląskie w krainie piękna.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Koniaków
Ustroń
Wisła
Żywiec
W następującym kraju.
Polska
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
taniej do 1 sierpnia
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
Więcej informacji i zniżki:
Zmień termin kiedy zechcesz.
Nielimitowana ilość zmian terminu. Całkowicie bezpłatnie.
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzymuje zniżkę -40%, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga małej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów.
autokarem lub busem premium
3 dni
śniadania i obiadokolacje
od 5 roku życia
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Poznań
Gniezno
Leszno
Wrocław
Bezpieczeństwo podróżowania – aktualne ograniczenia.
Recenzje Podróżników i inne informacje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc