Paryż i Zamki nad Loarą

więcej

tę podróż ogląda 11 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w ostatnim momencie
niższa cena do 1 sierpnia
sprawdź dostępne terminy
4 dni
autokarem lub busem premium
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Francuski przepych, styl i gustowność, Dolina Loary przekroczy Twoje oczekiwania; wysokie wieże, strzeliste kopuły i błyszczące sale, otaczające je wioski i winnice to ponad tysiącletnia historia.
Przeczytaj pełny opis
Francuska idylla rozpoczyna się właśnie teraz.
Paryskie bulwary, muzea, ikoniczne bistra i butiki wzbogacane są regularnie o nową falę sztuki, oryginalne winiarnie, projektantów i pełnię miejskiego życia. Przedzierająca się przez chmury Wieża Eiffla z kutego żelaza, szeroki Łuk Triumfalny strzegący wspaniałej alei Champs-Élysées, oświetlone mosty nad Sekwaną i kawiarnie z wiklinowymi krzesłami w secesyjnych zabudowach to symbole Paryża. Pomimo początkowych pozorów, pejzaż Paryża wcale nie jest statyczny: są tam również oszałamiające ikony nowoczesności i współczesności, od wnętrza Centre Pompidou w stylu industrialnym po Musée du quai Branly.
Jeśli szukasz francuskiego przepychu, stylu i gustowności, Dolina Loary przekroczy Twoje oczekiwania, bez względu na to, jakie one były. Położona na kluczowej granicy między północną i południową Francją, region ten miał niegdyś ogromne znaczenie strategiczne. Królowie, królowe, książęta i szlachta przybyli tutaj, aby założyć zamki feudalne, a później okazałe pałace relaksu i przyjemności – dlatego też ta żyzna dolina rzeki jest usiana setkami najbogatszych arystokratycznych posiadłości we Francji. Wysokie wieże, strzeliste kopuły i błyszczące sale, otaczające je wioski i winnice świadczą o ponad tysiącletniej kreatywności architektonicznej i artystycznej.
Dolina Loary znana jest również ze swoich wybitnych win (czerwonych, białych, różowych i musujących) oraz tętniących życiem, wspaniałych miast, w tym Orleanu, Blois, Tours i Angers, a to to jeszcze więcej powodów, dla których cały ten obszar znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Paryż
Chambord
Amboise
Chenonceau
Wersal
W następującym kraju.
Francja
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
taniej do 1 sierpnia
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
2021.
sierpień 2021
od 5 do 8 sierpnia 2021 (4 dni)
sprzedaż zamknięta
zakończono
październik 2021
od 8 do 11 października 2021 (4 dni)
większość miejsc jest wolna
1299 zł
za 999 zł od Podróżnika
i 120 euro

zarezerwuj
Więcej informacji i zniżki:
Zmień termin kiedy zechcesz.
Nielimitowana ilość zmian terminu. Całkowicie bezpłatnie.
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzymuje zniżkę -40%, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga dużej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
4 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Świecko
Berlin
Artykuły, dodatkowe informacje i recenzje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc