Dookoła Europy

więcej

tę podróż ogląda 12 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w pierwszym momencie
niższa cena do 1 października
sprawdź dostępne terminy
10 dni
autokarem lub busem premium
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Przez Francję, Hiszpanię, dalej przez Lazurowe Wybrzeże, do Monako, przez Włochy, Austrię, na Czechach kończąc. To jedyna taka podróż. Niezapomniana przygoda. Dosłownie – dookoła Europy.
Przeczytaj pełny opis
Europa. Jednym rzutem. Dookoła.
Przepis na podróż roku? Jedyna taka podróż to połączenie najpiękniejszych zakątków Europy i wyjątkowego odkrywania pstravel. 6 państw w 10 dni.
Francja uwodzi Podróżników swoją niezmiennie swojską kulturą, utworzoną wokół tradycyjnych kawiarni, targowisk kwiatowych i bistro z kawą laną hektolitrami. Poczuj stolicę Ziemi – Paryż oraz gorące Lazurowe Wybrzeże.
Hiszpania to szerokie, piaszczyste plaże i niesamowita legenda Katalonii: najlepszy przepis na wakacje w metropolitalnej stolicy wypoczynku, a wielkomiejska Barcelona zachwyca swoim południowym klimatem.
Monako najbogatsze, najmniejsze, zadziwiające urokiem i pięknem. Niech Cię nie zmylą tysiące jachtów. Znajdziesz tu również ostoję swojskości Lazurowego Wybrzeża.
Włochy, będące miejscem narodzin dla wielu najwspanialszych dzieł sztuki, architektury i gastronomii, zachwycają, inspirują i poruszają jak żadne inne miejsce na Świecie.
Austria to miejsce, gdzie natura gra pierwsze skrzypce: błękitne jeziora i małe wioski pośród malowniczego krajobrazu to widok, którego nigdy dość. A stolica? Iście niebiańska.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Paryż
Barcelona
Monako
Nicea
Cannes
Werona
Wenecja
Wiedeń
W następujących krajach.
Francja
Hiszpania
Monako
Włochy
Austria
Czechy (tylko nocleg)
Zarezerwuj taniej, dookoła Europy z pstravel.
Witaj, 2022.
Nowe wspomnienia już tu są.
taniej do 1 października
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
2022
Więcej informacji i zniżki:
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Specjalne zniżki cotygodniowe, członkostwo w klubps, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 5 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.
autokarem lub busem premium
10 dni
śniadania i obiadokolacje
od 5 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno +0 zł
Poznań +0 zł
Nowy Tomyśl +0 zł
Świebodzin +0 zł
Świecko +0 zł
Berlin +0 zł
Twoje miejsce wyjazdu
Możesz wyruszyć z ponad 20 miejscowości, takich jak np.: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz lub Szczecin. Sprawdź więcej w procesie rezerwacji.
Bezpieczeństwo podróżowania – aktualne ograniczenia.
Recenzje Podróżników i inne informacje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc