Słoneczna Portugalia

więcej

tę podróż ogląda 14 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w pierwszym momencie
niższa cena do 1 października
sprawdź dostępne terminy
8 dni
samolotem
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Średniowieczne zamki, kamienne wioski, urzekające miasta i złote plaże: doświadczenia, jakie oferuje Portugalia są wyjątkowe. Historia, świetne jedzenie i idylliczne krajobrazy to dopiero początek...
Przeczytaj pełny opis
Na skaraju Europy, słonecznie.
Dzięki łagodnemu klimatowi, 3000 godzin słonecznych w roku i 850 km wspaniałych plaż skąpanych w Oceanie Atlantyckim, Portugalia jest idealnym miejscem na odkrywanie – i relaks nad wodą.
To kraj, który ma najstarsze granice w Europie, z wyjątkową gamą różnych krajobrazów w niewielkiej odległości, wieloma możliwościami spędzania wolnego czasu i wyjątkowym dziedzictwem kulturowym, w którym tradycja i nowoczesność łączą się w doskonałej harmonii. Znakomita kuchnia, wyśmienite wina i gościnni lokalsi sprawiają, że Portugalia to podróżniczy raj na najwyższym poziomie. Położona w południowo–zachodniej Europie, zaledwie kilka godzin od innych europejskich stolic, Portugalia przyciąga Podróżników z całej Ziemi.
Porto, miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa, jest bramą i punktem wyjścia do podróży po różnorodności przyrodniczej i kulturowej regionu. Słynie z wina porto, które jest wysyłane stąd na cały Świat, ale także z dziedzictwa, które łączy średniowieczne kościoły i zabytki, takie jak katedra i kościół São Francisco, oraz nowoczesne budynki, takie jak Casa da Música i Muzeum Serralves.
Lizbona to stolica Portugalii i centrum wielopłaszczyznowego obszaru, który przemawia do różnych gustów i zmysłów. W mieście, na które z biegiem czasu wpłynęło wiele różnych odległych kultur, w każdej historycznej dzielnicy wciąż panuje wiejski klimat. Spaceruj po siatce ulic Pombaline w dzielnicy Baixa, która otwiera się na Tag na Praça do Comércio. Monumentalny obszar Belém z zabytkami światowego dziedzictwa, średniowieczne dzielnice oraz najnowsze współczesne przestrzenie rekreacyjne, takie jak Parque das Nações. To właśnie Lizbona.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Porto
Santiago de Compostela (opcjonalnie)
Fatima
Lizbona
relaks nad Oceanem Atlantyckim
W następującym kraju.
Portugalia
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
Witaj, 2022.
Nowe wspomnienia już tu są.
taniej do 1 października
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
2022
Więcej informacji i zniżki:
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Specjalne zniżki cotygodniowe, członkostwo w klubps, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga małej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 25 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów.
samolotem
8 dni
śniadania i obiadokolacje
od 5 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z lotniska Warszawa WAW.
Bezpieczeństwo podróżowania – aktualne ograniczenia.
Recenzje Podróżników i inne informacje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc