Fiordy Norweskie

więcej

tę podróż ogląda 9 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w ostatnim momencie
niższa cena do 1 sierpnia
sprawdź dostępne terminy
8 dni
promem, autokarem / busem premium
śniadania i obiadokolacje
w języku polskim
odkrywanie
Majestatyczne fiordy, arktyczne orzeźwienie; nowoczesne, ekologiczne miasta i krajobrazy wprost nie z tej planety. Norwegia to największe piękno Europy.
Przeczytaj pełny opis
Piękno natury w krainie fiordów.
Niewiarygodnie strome norweskie fiordy o niezwykłej urodzie wycięły szczeliny wewnątrz kraju. Lodowce, wielkie i majestatyczne, spływają z pól lodowych – największych w Europie. Gdzie indziej górzysty teren Norwegii przypomina ogromne wały i otwiera krajobraz na skaliste, przybrzeżne wyspy, które unoszą się na wodzie z małymi, drewnianymi wioseczkami w nieprawdopodobny sposób.
Jest też oczywiście pierwotna natura – surowe i oszałamiające piękno Arktyki. Gdziekolwiek znajdziesz się w tym najbardziej niezwykłym kraju, ta natura stanowi najpiękniejszy krajobraz Europy. Cieszenie się przyrodą w Norwegii jest bardzo popularnym zajęciem. To również jedno z najbardziej ekscytujących i różnorodnych miejsc podróżniczych w Europie. Jeśli chodzi o dziką przyrodę, Norwegia jest na pierwszym miejscu. Tutaj można obserwować wieloryby, humbaki i orki, w zależności od pory roku, a stały ląd oferuje dzikie renifery, woły piżmowe, łosie lub czarujące lisy polarne.
Oslo, otoczone górami i morzem, to nowoczesna, wypełniona sztuką i całkiem wciągająca stolica, która wychodzi przed szereg europejskich metropolii. Panorama Oslo to liczne żurawie, modernistyczne budynki, ale również najbardziej zielone rozwiązania na Świecie. Ekologia jest tu na pierwszym miejscu.
Chłodne, słynne Bergen to jedno z najpiękniejszych miast na świecie, z ulicami wypełnionymi domkami z bielonego drewna, które wspinają się po stromych zboczach z ruchliwego portu Vågen. To cel przybycia do Norwegii sam w sobie, jest również idealnym punktem wyjścia do podróży do wspaniałego Hardangerfjordu z jego wspaniałymi wioskami po stronie fiordów lub rozległą siecią Sognefjorden. To serce Skandynawii.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Iddefjord
Fredrikstad
Oslo
Lillehammer
Geirangerfjorden
Trollstigen
Sognefjorden
Flåm
Aurlandsfjord
Nærøyfjorden
Bergen
Hardangerfjord
Hardangervidda
W następującym kraju.
Norwegia
Zarezerwuj taniej, rozpocznij podróż z pstravel.
taniej do 1 sierpnia
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
Więcej informacji i zniżki:
Zmień termin kiedy zechcesz.
Nielimitowana ilość zmian terminu. Całkowicie bezpłatnie.
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzymuje zniżkę -40%, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 150 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów.
promem, autokarem / busem premium
8 dni
śniadania i obiadokolacje
od 5 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Świecko
Berlin
Bezpieczeństwo podróżowania – aktualne ograniczenia.
Recenzje Podróżników i inne informacje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc