Przedświąteczny Berlin

więcej

tę podróż ogląda 25 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w niższej cenie
niższa cena do 1 października
sprawdź dostępne terminy
1 dzień
autokarem lub busem premium
bez wyżywienia
w języku polskim
city break
zima
Berlin jest jak choinka bożonarodzeniowa. Cały błyszczy – w szczególności zimą. Odwiedź najsłynniejszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Europie. Z grzanym winem w ręku.
Przeczytaj pełny opis
Tak świątecznie jest tylko w Berlinie.
Połączenie splendoru i uroku Berlina z pewnością zahipnotyzuje wszystkich chętnych do odkrywania jego żywej kultury, najnowocześniejszej architektury, wspaniałego jedzenia i namacalnej historii.
Bismarck i Marks, JFK i Bowie, wszyscy oni ukształtowali – i zostali ukształtowani przez Berlin, którego bogato wyrzeźbiona historia konfrontuje się z Podróżnikami na każdym kroku. To miasto, które zorganizowało rewolucję, było siedzibą nazistów, zbombardowane na kawałki, podzielone na dwie części i ostatecznie zjednoczone – a to wszystko tylko w XX wieku! Spaceruj wzdłuż pozostałości muru berlińskiego, podziwiaj splendor pruskiego pałacu, odwiedź Checkpoint Charlie lub stań na metropolitalnym Alexanderplatz. Berlin jest jak nieskończenie fascynujący podręcznik 3D, w którym przeszłość jest cały czas obecna, gdziekolwiek jesteś.
Wspaniałe restauracje, kawiarnie i bary są wizytówką stolicy Niemiec. Zbiór miejsc, które możesz odkryć jest tak ogromny, że wybór pozostawiamy Tobie. Pamiętaj! Nie zapomnij o miejscowym street foodzie. Zakosztuj w wiecznie żywym mieście.
To zimowa podróż. Po odkrywaniu możesz spędzić czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Pilot/przewodnik pokaże Ci najlepsze miejsca na doświadczenie świątecznego klimatu w Berlinie.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Brama Brandenburska
Reichstag
Alexanderplatz
Checkpoint Charlie
Wyspa Muzeów
berlińskie Jarmarki Bożonarodzeniowe
W następującym mieście.
Berlin, Niemcy

Program zimowej podróży i atrakcje.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF

Zarezerwuj taniej, rozpocznij przedświąteczną podróż z pstravel.
Czuć zimę ❄️🎄.
Zimowe przygody już tu są.
taniej do 1 października
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
Więcej informacji i zniżki:
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Specjalne zniżki cotygodniowe, członkostwo w klubps, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga dużej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz ciepły ubiór – to zimowa przygoda!
autokarem lub busem premium
1 dzień
bez wyżywienia
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Świecko
Artykuły, dodatkowe informacje i recenzje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych, zimowych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Brrr, zimno! Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc