Przedświąteczny Kraków

więcej

tę podróż ogląda 16 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w niższej cenie
niższa cena do 1 października
sprawdź dostępne terminy
1 dzień
autokarem lub busem premium
bez wyżywienia
w języku polskim
city break
zima
Zimowy Kraków jest niezmiennie magiczny, ale Kraków wypełniony świątecznym klimatem jest wprost nie z tej ziemi. Co powiesz na Jarmark Bożonarodzeniowy w drugiej stolicy Polski?
Przeczytaj pełny opis
Jeśli ma być królewsko, to będzie również świątecznie.
Kraków być może nie jest już polityczną stolicą Polski, ale przede wszystkim jest kulturową stolicą kraju. W najlepszym tego słowa znaczeniu.
Na przemian historia zniszczenia i odrodzenia przewijały się przez całą historię Krakowa, od XIII wieku, kiedy to Tatarzy splądrowali miasto. Sto lat później Kraków ponownie stał się stolicą Polski, a następnie padł po raz kolejny na kolana w XVI wieku, kiedy stolica przeniosła się do Warszawy. W późniejszych czasach Kraków wykwitł ponownie – po I wojnie światowej, by 20 lat później zostać zajęty przez nazistowskie Niemcy. Następnie przyszedł komunizm i kolejny rozdział odrodzenia. To niekończący się odcinek Gry o Tron, równie fascynujący!
Kraków słynie również ze swojej niesamowitej sceny kulinarnej. Liczne restauracje, kawiarnie oraz bary oferują dania z całego Świata, a ikoniczne krakowskie zapiekanki to numer jeden – i punkt obowiązkowy – drugiej stolicy Polski. To nie tylko zabytki najwyższej klasy. To również doznania dla podniebienia.
To zimowa podróż. Po odkrywaniu możesz spędzić czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Pilot/przewodnik pokaże Ci najlepsze miejsca na doświadczenie świątecznego klimatu w Krakowie.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Rynek Główny
Wawel
Kazimierz
Barbakan
Planty Krakowskie
krakowskie Jarmarki Bożonarodzeniowe
W następującym mieście.
Kraków, Polska

Program zimowej podróży i atrakcje.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF

Zarezerwuj taniej, rozpocznij przedświąteczną podróż z pstravel.
Czuć zimę ❄️🎄.
Zimowe przygody już tu są.
taniej do 1 października
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
Więcej informacji i zniżki:
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Specjalne zniżki cotygodniowe, członkostwo w klubps, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga dużej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 4 metrów. Zabierz ciepły ubiór – to zimowa przygoda!
autokarem lub busem premium
1 dzień
bez wyżywienia
od 4 roku życia
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Legnica
Wrocław
Artykuły, dodatkowe informacje i recenzje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych, zimowych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Brrr, zimno! Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc