Przedświąteczny Wrocław

więcej

tę podróż ogląda 25 osób
liczba miejsc jest ograniczona
zarezerwuj w niższej cenie
niższa cena do 1 października
sprawdź dostępne terminy
1 dzień
autokarem lub busem premium
bez wyżywienia
w języku polskim
city break
zima
Wrocław jest ikoną. Stolica dolnego śląska to również dom dla największego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Polsce, a nawet jednego z największych w Europie. Nie musimy już nic dodawać.
Przeczytaj pełny opis
Największy, najpiękniejszy, zimny, świąteczny Wrocław. Przygotuj się!
Wszyscy kochają Wrocław i łatwo zrozumieć dlaczego. Sielankowo położony nad Odrą, czcigodne miasto składa się z 12 wysp, 130 mostów i zielonych parków nadrzecznych. Pięknie zachowany Ostrów Tumski to gratka dla miłośników architektury gotyckiej.
Niesamowicie rozpoznawalny Rynek to jeden z największych rynków staromiejskich w Europie. To pulsujące energią centrum europejskiej metropolii pełne zabytków i ciekawych miejsc. W centrum Rynku stoi Stary Ratusz, wyjątkowy w wymiarze europejskim zabytek gotycki. Jego budowa trwała około 250 lat. Kiedyś był on siedzibą władz miejskich i sądu.
Najstarszymi budowlami na Ostrowie Tumskim są: późnoromański kościół pw. św. Idziego z początków XIII wieku oraz kościół pw. św. Marcina, pozostałość książęcego zamku Piastów Śląskich z przełomu XII i XIII wieku. Katedra pw. Jana Chrzciciela została wybudowana w stylu gotyckim w miejscu, gdzie wcześniej stały mniejsze świątynie. Wiosną 1945 roku, podczas walk o Festung Breslau, katedra została zniszczona. Jej odbudowa trwała wiele lat. Dzisiaj świątynia pełni funkcję „matki kościołów” Dolnego Śląska.
To zimowa podróż. Po odkrywaniu możesz spędzić czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Pilot/przewodnik pokaże Ci najlepsze miejsca na doświadczenie świątecznego klimatu we Wrocławiu.
Sprawdź mapę.
Zobaczysz te miejsca.
Rynek
Ostrów Tumski
wyspa Piasek
Hala Targowa
Ratusz
wrocławskie Jarmarki Bożonarodzeniowe
W następującym mieście.
Wrocław, Polska

Program zimowej podróży i atrakcje.
Pokaż/ukryj program i atrakcje
Pobierz program w PDF

Zarezerwuj taniej, rozpocznij przedświąteczną podróż z pstravel.
Czuć zimę ❄️🎄.
Zimowe przygody już tu są.
taniej do 1 października
teraz tylko 30% wpłaty
rezerwacja trwa 5 minut
Więcej informacji i zniżki:
Poznaj psincentive.
Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.
Dowiedz się więcej
Poznaj zniżki specjalne do -50%.
Specjalne zniżki cotygodniowe, członkostwo w klubps, duże rodziny -50% dla dzieci, a seniorzy -30%. Niższe ceny obliczane są automatycznie.
Dowiedz się więcej
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji.
Więcej o dodatkowych świadczeniach
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach. Możesz płacić ratami za swoją nadchodzącą przygodę lub podzielić płatność.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga dużej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 2 metrów. Zabierz ciepły ubiór – to zimowa przygoda!
autokarem lub busem premium
1 dzień
bez wyżywienia
od 4 roku życia
w języku polskim
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz podczas rezerwacji.
Gniezno
Poznań
Kościan
Leszno
Artykuły, dodatkowe informacje i recenzje.
ocena 5.0
Maksymalna ocena to 5.0. Aktualnie ta podróż posiada: 0 recenzji. Dodaj ją jako pierwszy! Podsumowanie wszystkich recenzji: program 5.0, Pilot 5.0, transport 5.0, komfort 5.0, intensywność 5.0.
Ta podróż aktualnie nie ma recenzji.
zyskaj 150 zł
Zakończyłeś już podróż? Oceń swoje doświadczenia po zakończonej przygodzie, dodaj swoje zdjęcia i poinformuj innych o swoich przeżyciach!
Dodaj swoją recenzję

Zakończ planowanie.
Wyruszamy! To będzie jedna z najlepszych, zimowych podróży w Twoim życiu. Wybierz termin, zarezerwuj i oczekuj na dzień rozpoczęcia swojej przygody. Proces rezerwacji trwa do 5 minut.
Wybierz termin

Masz pytania?
Napisz do nas.
Przejdź dalej
Dołącz do kolejki.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
pstravel+.
Podróże na subskrypcję.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Brrr, zimno! Poszukujesz innego rodzaju podróży?
Wybierz kolekcję przygód.
Poznaj podróż
Zarezerwuj podróż
Sprawdź pomoc