Zamów katalog

Oto gwiazda
nadchodzącego roku.
Zamów pierwszy fizyczny katalog pstravel pod drzwi domu. Twojego domu! Całkowicie za darmo. Z kilogramami wspaniałych podróży.
Zamów swój egzemplarz
Ponad 100 podróży i hoteli. Na dzień dobry. I na dobranoc.
Z pstravel zawsze podróżuje się fantastycznie. Teraz przynosimy nowe podróże inspirowane Europą i doświadczeniami naszych najbardziej obytych Podróżników plus dziesiątki hoteli, które ukoją w najbardziej wymagających momentach codzienności. Autokarem i samolotem. Zawsze z nami.
To pstravel, najwyższa jakość zaklęta w papier. I w atrament.
Projektując nowe podróże skupiliśmy się na wszystkich aspektach podróżowania od A do Z. Pstryk i już. Podróż wybrana, przygoda gwarantowana. Nasz pierwszy fizyczny katalog to również idealny przewodnik po miejscach, które chcesz odwiedzić. Zawartość pozostaje niespodzianką do premiery.
Wejdź do naszego Świata. Poczuj magię.
Czary mary, hokus pokus, wingardium leviosa. Podróżowanie to przygoda, poszerzenie horyzontów i radość, której nie zapomnisz do końca życia. Wchodząc raz, nie masz ochoty wyjść. I doskonale Cię rozumiemy. Zostajemy w szczęściu razem.
Nowe widoki, nowe możliwości, nowe kierunki.
20 nowych kierunków, które poszerzają Twoje szlaki na zupełnie inne zakątki Europy. Bazy noclegowe pstravel pozwalają na wypoczynek w iście wyjątkowym stylu. Takim naszym. Dopracowanym.
Przy okazji...
podróżuj do 30% taniej.
ps+ nadchodzi! Wykup comiesięczną subskrypcję i otrzymuj wyjątkowe materiały ekskluzywne i podróżuj do 30% taniej po 6 miesiącach subskrypcji. Wystarczy podłączyć do swojego konta mojeps kartę kredytową, a kwota należna będzie odprowadzana automatycznie. Samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz skorzystać ze zniżki ps+. Więcej informacji już wkrótce!
Już leci (ale doleci w styczniu)!
Możesz zamówić jeden egzemplarz katalogu pod jeden adres. Dostawa jest całkowicie za darmo. Termin dostarczenia katalogu to 10 stycznia 2019.
Podajesz swoje dane całkowicie dobrowolnie i zgadzasz się na ich przetwarzanie w ramach otrzymania fizycznego katalogu pstravel. Twoje dane nie będą wykorzystywane w celach marketingowych. Waga paczki wynosi 400 gram i zostanie dostarczona pocztą. Twoje dane zostaną usunięte z naszej bazy po tygodniu od wysłania katalogu.