Katalogi i przewodniki


Zaczekaj...
Zaplanuj swoją podróż z nowym katalogiem.
Katalog 2021/2 dostępny do pobrania.
Katalogi 2021.
Katalogi podróży i atrakcji. Pobierzesz bezpłatnie.
Pobierz egzemplarze
Przewodniki.
Najlepsze rozszerzenie dla Teczki Podróżnika.
Kup egzemplarze
Wszystkie katalogi.
Czytaj, odkrywaj, poczuj Świat podróżowania.
Na 100% ekologiczne.
Najnowsze katalogi i przewodniki dostępne są w formie elektronicznej. Pamiętaj, że starsze katalogi pstravel powinny zakończyć swoje życie w koszu na papier.
Katalog 2021/2.
Niech wybuchnie miłość do podróżowania! 100 stron wyjątkowych przygód, city break'ów i wypoczynku. Nowe kierunki i nowe wspaniałe przewodniki w najnowszym katalogu.
Pobierz katalog 2021/2
Katalog 2021 Atrakcje dla wypoczynku.
Baw się, twórz, poznawaj, doświadcz. Nowy katalog atrakcje to zbiór wszystkich niesamowitych doświadczeń dla Twojego wypoczynku.
Dostępny wkrótce
Katalog 2021.
Spotkajmy się w najwspanialszym roku podróżowania! 100 stron wyjątkowego odkrywania, city break'ów i wypoczynku. Poznaj nowe kierunki i zaplanuj swoją wymarzoną przygodę wprost z katalogu.
Pobierz katalog 2021
Katalog 2020.
Kilkadziesiąt stron wspaniałych podróży, wypoczynku oraz city break'ów wraz z opisami dostępnych kierunków w Twoich dłoniach. Z katalogu możesz bezpośrednio rezerwować podróże skanując kody QR.
Pobierz katalog 2020
Przewodniki pstravel.
Rozbuduj Teczkę Podróżnika o oryginalne przewodniki pstravel.
Chorwacja (wkrótce).
Jeżeli kochasz przyrodę albo zwierzęta, lubisz uciec z miasta albo chcesz poznać pochodzenie jedzenia, w Europie jest jeszcze jedno miejsce, gdzie możesz się zapuścić w prawdziwie nienaruszone i różnorodne krajobrazy. Kraj zachwycający pełnią życia w pierwszym oficjalnym przewodniku pstravel. Nadchodzi: styczeń 2021.
Zostań naszym przyjacielem.
I odbieraj prezenty! klubps brzmi dumnie – taki też jest.
Więcej informacji
To nic nie kosztuje.
Co tydzień na Twoją skrzynkę mailową wskoczą wyjątkowe podróże w niższych cenach. Wprost z wiadomości mailowej możesz zarezerwować podróż – wystarczą dwa kliknięcia (i... uzupełnienie swoich danych). W każdym momencie możesz zrezygnować z członkostwa.
Pobieraj i zamawiaj w mojeps.
Po zalogowaniu wybierz opcję zamówień, aby pobrać egzemplarz swojego katalogu bez wpisywania danych – wystarczy Twój kod bezpieczeństwa. Możesz również kupić przewodnik na swoim koncie. Sprawdź jakie to proste.
Zaloguj się teraz
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Poznaj nas
Zaloguj do mojeps
Porozmawiaj z nami
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.