Zamów katalog

Poczuj 2020.
2020.
Zamów nasz katalog teraz.
Wspaniale, że podróżujemy i wypoczywamy razem. Jeszcze wspanialej, gdy wyruszamy ponownie na wspólną przygodę. Zamów bezpłatny egzemplarz swojego katalogu na nadchodzący rok. Wypełnij pola swoimi danymi. Czas oczekiwania na paczkę wynosi około 21 dni.
Wpisując dane kontaktowe i adresowe zgadzasz się na ich przetwarzanie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie będziesz mógł otrzymać paczki z katalogiem od pstravel. Więcej informacji na temat ochrony danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
Będzie Twój.
Kilkadziesiąt stron wspaniałych podróży, wypoczynku oraz city break'ów wraz z opisami dostępnych kierunków w Twoim domu. Z katalogu możesz bezpośrednio rezerwować podróże skanując kody QR, dowiadywać się więcej na temat podróży, czytać programy i świadczenia zawarte w cenie. Gdy czas katalogu przeminie, zachowaj go na pamiątkę lub wykorzystaj w taki sposób, jaki tylko chcesz. Jeżeli przyjdzie odpowiedni moment na domowe porządki, pamiętaj, aby wrzucić go do odpowiedniego kosza na odpady. Dbaj o środowisko i naszą planetę Ziemię.
Którą podróż wybierzesz?
Nowe podróże oraz te dobrze znane na papierze. Wybierz swoją ukochaną przygodę lub spróbuj czegoś nowego. W katalogu znajdują się wszystkie nadchodzące podróże oraz wypoczynek na lato 2020.
Dowiedz się więcej o kierunkach.
Przeczytaj profesjonalne opisy kierunków pomiędzy przeglądaniem odkrywania, wypoczynku lub city break'ów. Podzieliliśmy wszystkie nasze podróże na regiony, dzięki czemu przeglądanie katalogu będzie przyjemniejsze i jedyne w swoim rodzaju.
O podróżach, w pełni wrażeń.
Na stronach podróży znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Opis podróży, program, świadczenia oraz cenę maksymalną. Pamiętaj o dostępnych zniżkach – zeskanuj kod QR dostępny przy każdej podróży i sprawdź aktualną dostępną cenę.
Katalog możesz zamówić w mojeps.
Po zalogowaniu wybierz opcję zamówień, aby zamówić egzemplarz swojego katalogu bez wpisywania danych – wystarczy Twój kod bezpieczeństwa! Sprawdź jakie to proste.
Zaloguj się
Wróć na górę
Poznaj nas
Zaloguj do mojeps
Porozmawiaj z nami