Archiwum katalogów

Katalog 2021/3 już dostępny.
nowość
Znów będziemy razem. Nowe kierunki, nowe podróże, nowe, niższe ceny przygód. Bądźmy razem i odkrywajmy!
Pobierz swój katalog 2021/3
Katalog 2021/2.
archiwalny
Podróżowanie jest teraz trudne. Jeśli jednak – podobnie jak my – patrzysz w przyszłość, tutaj znajdziesz najkorzystniejsze podróże na lato i jesień 2021 roku. Możesz zmienić termin dowolnej podróży, aby zapewnić sobie spokój ducha na wypadek, gdyby Twoje plany uległy zmianie.
Pobierz katalog 2021/2
Wszystkie katalogi i archiwum.
Na 100% ekologiczne.
Od 2021 roku najnowsze katalogi i przewodniki dostępne są tylko w formie elektronicznej. Pamiętaj, że starsze katalogi pstravel powinny zakończyć swoje życie w koszu na makulaturę.
Katalog 2021/3.
nowość
Razem możemy zdziałać wiele! Zaplanuj swoją wyjątkową przygodę z nowym katalogiem 2021/3 od pstravel.
Pobierz katalog 2021/3
Katalog 2021/2.
archiwalny
Niech wybuchnie miłość do podróżowania! 100 stron wyjątkowych przygód, city break'ów i wypoczynku. Nowe kierunki i nowe wspaniałe przewodniki w najnowszym katalogu.
Pobierz katalog 2021/2
Katalog 2021 Atrakcje dla wypoczynku.
wkrótce
Baw się, twórz, poznawaj, doświadcz. Nowy katalog atrakcje to zbiór wszystkich niesamowitych doświadczeń dla Twojego wypoczynku.
Dostępny wkrótce
Katalog 2021.
archiwalny
Spotkajmy się w najwspanialszym roku podróżowania! 100 stron wyjątkowego odkrywania, city break'ów i wypoczynku. Poznaj nowe kierunki i zaplanuj swoją wymarzoną przygodę wprost z katalogu.
Pobierz katalog 2021
Katalog 2020.
archiwalny
Kilkadziesiąt stron wspaniałych podróży, wypoczynku oraz city break'ów wraz z opisami dostępnych kierunków w Twoich dłoniach. Z katalogu możesz bezpośrednio rezerwować podróże skanując kody QR.
Pobierz katalog 2020
Zostań naszym przyjacielem.
To nic nie kosztuje.
Pobieraj i zamawiaj w mojeps.
Po zalogowaniu wybierz opcję zamówień, aby pobrać egzemplarz swojego katalogu bez wpisywania danych – wystarczy Twój kod bezpieczeństwa. Możesz również kupić przewodniki na swoim koncie.
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
Jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Poznaj nas
Zaloguj do mojeps
Porozmawiaj z nami