Poznaj możliwości konta

Twoje konto w pełni możliwości. Oto mojeps.
Na swoim koncie możesz potwierdzić rezerwację, personalizować ją, dokonywać płatności, kontaktować się z ekspertem poprzez Kontakt dla Płatnika, a nawet zapraszać znajomych do wspolnego odkrywania. Dowiedz się więcej na temat mojeps!
Nowe konto.
nowości
Teraz w mojeps możesz łatwiej nawigować po dostępnych opcjach rezerwacyjnych. Szybciej potwierdzisz rezerwację, zapłacisz za podróż jednym kliknięciem i zgłosisz opinię w nowy sposób.
Konto podróżniczych możliwości!
Potwierdź swoją rezerwację w mojeps. Zrób też znacznie więcej.
Potwierdź swoją rezerwację.
Twoja rezerwacja zakończyła się pomyślnie, a na skrzynce mailowej znajdują się Dokumenty podróży? Śmiało – zaloguj się teraz i potwierdź podróż postępując według wskazówek po zalogowaniu. Proces potwierdzania rezerwacji trwa tylko kilka minut. Możesz również zalogować się automatycznie skanując kod QR z Umowy udziału w podróży.
Rozkład Podróżnika.
Sprawdź godziny rozpoczęcia podróży, opóźnienia na trasie, komunikaty od Pilota pstravel lub rezydenta i informacje hotelowe. W czasie rzeczywistym. Od teraz zamiast wiadomości SMS, wszystkie informacje znajdziesz na mojeps. Możesz wykupić alerty SMS na swoim koncie.
Wykonaj odprawę i bądź spokojny. Podziel się szczegółami na temat Podróżników i wydrukuj karty pokładowe umożliwiające rozpoczęcie podróży lub odbierz je u Pilota pstravel przy rozpoczęciu przygody.
Wybierz priorytet lub priorytet+. Nie lubisz stać w kolejce? Doskonale to rozumiemy. Omiń kolejkę odprawy paszportowej do autokaru. Uzyskaj swoją kartę pokładową od razu po pojawieniu się w miejscu rozpoczęcia podróży.
Stopniuj swoje ubezpieczenie. Każdy Podróżnik objęty jest pierwszym stopniem ubezpieczenia pssafety. Potrzebujesz więcej? Wybierz II, III, a nawet IV stopień ubezpieczenia. Wystarczy tylko kilka kliknięć. I gotowe.
Porozmawiaj z ekspertem.
Zawsze jesteśmy przy Tobie. Skorzystaj z Kontaktu dla Płatnika, aby rozpocząć konwersację z ekspertem lub dołączyć do kolejki oczekiwania na połączenie z infolinii dla Płatnika. Czekamy na Ciebie. Zawsze!
Płatności pstravelPay.
aktualizacja
Opcja płatności jest zawsze dostępna na Twoim koncie! Zapłać za swoją podróż kartą kredytową, debetową lub portfelem PayPal. Możesz również zapłacić za podróż przez indywidualny numer konta.
Wykonaj odprawę paszportową.
Po zalogowaniu i potwierdzeniu swojej rezerwacji, pięć dni przed podróżą otrzymasz możliwość wykonania odprawy paszportowej. Wykup bagaż główny, stopniuj pssafety i uzupełnij dane dokumentu tożsamości lub paszportu, a na koniec wydrukuj lub odbierz swoje karty pokładowe. Pamiętaj, że nie wszystkie kierunki wymagają wykonania odprawy. Bez stresu. O wszystkim informujemy.
Podróżą grupową możesz zarządzać w mojeps!
Wykonaj odprawę dla swojej grupy, kontaktuj się z ekspertem poprzez Kontakt dla Płatnika, wygeneruj fakturę i zmieniaj Podróżników. psincentive połączone jest z mojeps. Wszystko masz w zasięgu swojej ręki!
Zostań naszym przyjacielem.
To nic nie kosztuje.
Masz pytania lub wątpliwości?
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
Jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami