Poznaj nas

Witaj w naszym wyjątkowym Świecie.
Wkrocz w historię najlepszego odkrywania. Spotkajmy się.
Różnorodność.
Sprawdź więcej
Informacje o firmie.
Sprawdź więcej
Gwarancja Organizatora Turystycznego.
PS Travel Polska posiada Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na kwotę 127.358,00 zł. Każdy Podróżnik ubezpieczony jest na kwoty KL 10 000 €, NNW 2 000 € i bagaż 200 € oraz Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.
Stan na lipiec 2021.
PS Travel Polska siedziba Chłopska 17 62-200 Gniezno Przedsiębiorca posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 788 NIP 598-122-39-13 REGON 367446734
Żyj pełnią życia.
Kilka lat temu pasjonaci podróżowania marzyli o pokazaniu swojego unikalnego spojrzenia na odkrywanie. Od dawna podróżowanie rozwinęło się i ewoluowało w zaskakującym i zadziwiającym tempie, ale sama myśl o zwiedzaniu i wypoczynku pozostała niezmienna. Podróżowanie musi być nie tylko bardzo dokładnie zorganizowane, ale przede wszystkim uszczęśliwiające.
Idealnie zaplanowane podróże typu odkrywanie rozpoznawalne są w całej Polsce po swoich nazwach, a city break’i wybierane przez każdego dzięki najlepszej grupie Pilockiej. Nasze hotele wypoczynkowe wyróżnia wysoka jakość usług i niezwykła dbałość o wypoczywających. Rodzinny wypoczynek All Inclusive, a może nieśpieszne wakacje z jogą i górskimi wędrówkami? Wybierz podróż lub wypoczynek dla siebie. Każdy wybór jest tym właściwym.
Spotkajmy się w podróży. #spotkajmysie
Katalog 2021/3.
nowość
Razem możemy zdziałać wiele! Zaplanuj swoją wyjątkową przygodę z nowym katalogiem 2021/3 od pstravel.
Pobierz katalog 2021/3
Program ochrony Podróżników.
Specjalny program ochrony to dodatkowe sposoby na darmową zmianę rezerwacji. Możesz zmienić swoją podróż na voucher o wartości 100% wpłaconej należności.
Zaloguj i przejdź do Programu ochrony Podróżnika
ważne
+365 dni dla vouchera.
Wszyscy Płatnicy, którzy zamienili swoje rezerwacje na voucher (do 23 marca 2021) otrzymują kolejne 365 dni na wykorzystanie!
Spotkajmy się w podróży.
Spełniamy największe marzenia.
Największa miłość.
Nasze produkty, nad którymi pracujemy codziennie w pocie czoła.
Kochamy to, co robimy. Poznaj naszą miłość i produkty, nad którymi pracujemy. Rozbudowujemy naszą firmę na bieżąco, usprawniając i ulepszając obecne części pstravel. Zakochaj się w naszym Świecie. Dołącz do setek tysięcy zadowolonych Podróżników.
pstravel.
Zaplanuj najlepszą podróż swojego życia. Niezależnie, czy będzie to odkrywanie, city break czy wypoczynek, każda przygoda będzie niezapomnianym przeżyciem. Nasze podróże zachwycają początkujących i zaawansowanych Odkrywców.
Zaplanuj podróż
mojeps.
Masz całkowitą kontrolę nad swoją rezerwacją. Możesz ją opłacić w dowolnym momencie, wykonać odprawę paszportową, kontaktować się z ekspertem, personalizować podróż i aktywować alerty SMS. A to wszystko bez hasła.
Zaloguj się teraz
psincentive.
Każda podróż grupowa wymaga wysiłku, który zauważalny jest przez każdego Podróżnika incentive. Stwórz idealną atmosferę dla swojej firmy, instytucji lub szkoły, w której każdy poczuje się jak u siebie w domu.
Podróże grupowe
pstravel+.
Odkładaj środki na podróże i odkrywaj taniej. Comiesięczna subskrypcja pstravel+ przybliża Cię do częstszego podróżowania. Wystarczy opłacać abonament przez minimum cztery miesiące, aby zarezerwować przygodę lub wypoczynek taniej.
Rozpocznij subskrybcję
atrakcje.
Wyrusz wypocząć w naszym komfortowym hotelu i nie martw się o nudę. Rozbuduj wypoczynek poprzez atrakcje. Wypoczywasz w Chorwacji i nuży Cię leżenie przy basenie? Wyrusz do Dubrownika. Wypoczywasz w Hiszpanii i marzy Ci się pobliska stolica Katalonii? Wyrusz do Barcelony. Wybierz swoją atrakcję na miejscu!
Sprawdź atrakcje
Twoja nadchodząca kariera w pstravel.
Idealnie planuj przygody niezapomniane do końca życia.
Twórz Świat, w którym każdy przynależy do dowolnego miejsca na Ziemi.
To odważna, ważna i niezwykle satysfakcjonująca misja, którą kieruje się nasz zespół ekspercki, wykonawczy i lokalny, aby zapewnić wyjątkowe, niesamowite doświadczenia podróżowania cenione w Polsce i w Niemczech. Sprawdź, na jakie stanowiska rekrutujemy lub wyślij swoje dokumenty poprzez specjalnie stworzoną do tego stronę.
Masz pytania lub wątpliwości?
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Zostań naszym przyjacielem.
To nic nie kosztuje.
Dziękujemy za to, że jesteś.
Tysiące godzin pracy, setki dni planowania, lata podróżowania, aby każda Twoja podróż była niezwykle udana. Dziękujemy, że odkrywasz razem z nami. To dla nas wiele znaczy. Do zobaczenia w podróży!
W trakcie przygody oznacz swoje zdjęcie hashtagiem #pstravel, aby Twoje zdjęcie pokazało się na naszym Instagramie!
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
Jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj do mojeps
Porozmawiaj z nami