Zarezerwuj Zachwycającą Albanię (1)


Zaczynamy!
Rozpoczynasz proces rezerwacji.
Dzisiaj zapłacisz 419 od Podróżnika.
Należy dokonać wpłatę po założeniu rezerwacji. Twoje miejsca będą czekać przez 24h. Jeżeli nie uiścisz wpłaty, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.
Cała wartość jednego miejsca to 1399 .
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Pamiętaj o terminie drugiej wpłaty. Cena Twojej podróży po dokonaniu rezerwacji nigdy się nie zmieni.
Ubezpieczenie pssafety od UNIQA pierwszego stopnia. KL 10 000 €, NNW 2 000 € i bagaż 200 €. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie!
Maksymalna waga bagażu to 20 kg. Dodatkowo bagaż podręczny do 5 kg. Możesz zabrać sprzęt sportowy za darmo.
warunki
ubezpieczenie
standardowy formularz informacyjny do Umów
Bezpłatna zmiana terminu.
Możesz zmienić termin swojej podróży (jeżeli jest w tej samej cenie) kiedy tylko zechcesz! Możesz to zrobić poprzez Kontakt dla Płatnika na mojeps po dokonaniu rezerwacji.
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji. Dowiedz się więcej.
Szczegóły.
autokarem lub busem premium
9 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży. *zależy od rezerwacji
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty, które nie są ujęte w świadczeniach.
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz poniżej.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
Szczegóły i płatność.
Zasady płatności są proste i czytelne. Dzielimy koszta podróży na wpłaty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Na pierwszą wpłatę masz dobę.
W cenie (od Podróżnika)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium w zależności od ilości Podróżników
• zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym w okolicach Sarandy (sześć noclegów)
• wyżywienie HB – 6 śniadań i 6 obiadokolacji, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją bałkańską (z naciskiem na Albanię)
• wykwalifikowani i cenieni lokalni przewodnicy podczas odkrywania
• ubezpieczenie pssafety KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro od UNIQA (możliwość stopniowania ubezpieczenia w mojeps)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Dodatkowo (od Podróżnika)
• koszta programowe wynoszą 140 euro i płatne są u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży (obejmują wjazdy do miasta, wstępy lub atrakcje programowe), jako nie objęte ceną m.in. napiwki, opłaty za fotografowanie, bilety wstępu, opłaty lotniskowe lub wjazdowe
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu, dokument zostanie sprawdzony przez pracownika lub Pilota pstravel przed rozpoczęciem podróży; ta podróż nie wymaga odprawy paszportowej pstravel
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. może ulec zmianie
• w Albanii porozumiewamy się w języku albańskim lub angielskim (ograniczona ilość sprzedawców mówiących w języku angielskim z uwagi na specyfikę regionu)
• podróż dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, przed rezerwacją poinformuj nas o tym
• Płatnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w podróży oraz, że zapoznał się z programem podróży oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuje je
• minimalna liczba Podróżników dla grupy wynosi 30 osób, w momencie, gdy liczba ta będzie niewystarczająca, o odwołaniu podróży poinformujemy Płatnika telefonicznie lub mailowo
Przedstaw się!
Pamiętaj o wpisaniu pełnych danych Podróżników, w tym pełnego adresu. Gdy dane nie będą prawidłowo uzupełnione, skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Pamiętaj, aby nie przesyłać zeskanowanego dokumentu tożsamości lub danych z dokumentu. Nie potrzebujemy również Twojego numeru PESEL.

Kilka wskazówek dla przyszłego Podróżnika.

Kiedy otrzymam Dokumenty podróży i czym one są?
Dokumenty podróży otrzymasz w ciągu kilkudziesięciu minut po sprawdzeniu Twoich danych osobowych. Dokładny czas podany zostanie w wiadomości mailowej, którą otrzymasz od razu po zakończonym procesie rezerwacji. Dokumenty podróży to Umowa udziału w podróży, wskazówki w Dokumentach podróży, Warunki Uczestnictwa, Warunki Ubezpieczenia oraz program podróży. Wszystkie pliki zostaną wysłane w formacie PDF.
Kiedy i jak mogę dokonać płatności?
Po zakończeniu procesu rezerwacji. Na płatność masz całą dobę! Możesz zapłacić na indywidualny numer konta podany na Umowie udziału w podróży, kartą lub portfelem PayPal.
Gdzie mogę zarządzać swoją rezerwacją?
Na Twoim koncie mojeps, do którego zalogujemy Cię automatycznie po zakończeniu rezerwacji. Potwierdzisz tam rezerwację, skontaktujesz się z ekspertem poprzez Kontakt dla Płatnika, zapłacisz za podróż, spersonalizujesz ją i ustawisz alerty SMS. Możesz zalogować się automatycznie skanując kod QR z Umowy udziału w podróży.
Masz pytania lub wątpliwości?
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Pobierz dokumenty na swoim koncie.
Pobierz najświeższe dokumenty dla Płatnika. Po rezerwacji zaloguj się i przeglądaj wybrane dokumenty podróży w formacie PDF. Znajdziesz je również na swojej skrzynce mailowej.
Błąd w danych? Zacznij od początku