Atrakcja: Ateny

Ateny
witamy w Atenach, Podróżniku.
za 100 euro za osobę
odkrywanie
czas trwania 8 godzin
język atrakcji polski
czas wolny tak
rodzaj atrakcji spacery po mieście
dla wypoczynku
dodatkowe posiłki nie
Skrót informacji o atrakcji
Poczuj piękno Perły Adriatyku – Dubrownika. Będąc na Dalmacji nie można ominąć najważniejszego punktu całego wybrzeża. Miasta z kamienia, które zostało zbudowane na kamieniu. Oprócz odkrywania z przewodnikiem, Podróżnicy w trakcie czasu wolnego mogą odwiedzić takie miejsca jak: Mury Dubrownickie, Fort Lovrijenac, Basztę Bokar czy Lazarety. Czas wolny odbywa się w okolicach głównej ulicy handlowej Starego Miasta Dubrownickiego, Stradunie.
W Dubrowniku nie sposób się zakochać.
Stolica dalmatyńskich możliwości.
Dubrownik to nie tylko Stare Miasto. To wycieczki śladami serialu Gra o Tron, kolejka na Wzgórze Sergiusza, rejsy na przeklętą wyspę Lokrum, galerie sztuki współczesnej, a nawet księgarnie z dziełami najwybitniejszych chorwackich autorów.
Lokalne restauracje ciepło witają.
Od owoców morza, przez kuchnię bałkańską, po wpływy włoskie. Z Dubrownika nie wyjeżdża się głodnym! Skorzystaj z jednej z lokalnych restauracji, lodziarni lub kawiarnii i zasmakuj w daniach (lub kawie) najwyższej jakości. Z Tego słynie Perła Adriatyku!
Przeczytaj cały opis
Tutaj będziesz!
Zdjęcia atrakcji.

więcej

Podsumowanie atrakcji.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej atrakcji. Dowiedz się jak najwięcej przed wyruszeniem, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel. Atrakcje są opcjonalne dla wszystkich wypoczywających.
Dla wypoczynku w:
Chorwacji
BiH
Zasady anulowania.
Atrakcję możesz anulować u rezydenta pstravel w Twoim hotelu do trzech dni przed rozpoczęciem atrakcji. Obowiązuje 100% zwrotu jeszcze tego samego dnia..
Zaplanuj w hotelu.
Atrakcje zaplanujesz przez cały swój pobyt w wybranym przez Ciebie hotelu. Rezydent będzie oczekiwać codziennie, jest do Twojej dyspozycji. Więcej informacji znajdziesz w Teczce Podróżnika.
Wymagana aktywność.
Ta atrakcja wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 10 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.

Jak zarezerwować atrakcję?
Przebieraj w atrakcjach i wybierz ulubione!
Atrakcje planujesz przy zakwaterowaniu w hotelu i przywitaniu z rezydentem pstravel. To Ty decydujesz gdzie się wybrać – możesz wybrać wszystkie atrakcje dla danego regionu, ponieważ rozłożone są terminowo dla całego Twojego pobytu. Wszelkie szczegóły znajdziesz w folderze Wskazówki dla Wypoczywającego w lobby hotelowym, u rezydenta pstravel lub w Teczce Podróżnika. Pamiętaj, że na atrakcje obowiązują limity ilości Podróżników.
Rezerwacja krok po kroku
Spotkaj się z rezydentem.
Rezydenta pstravel poznasz przy zakwaterowaniu w hotelu. Uzyskasz od niego wszelkie wymagane informacje dotyczące nadchodzących atrakcji.
Wpłać wymaganą należność.
Spotkaj się z rezydentem pstravel i wpłać wymaganą należność (euro) za atrakcję i ilość Podróżników wybierających się na nią.
Staw się na miejscu zbiórki.
Po wpłaceniu należności za atrakcję uzyskasz godzinę wyjazdu lub spotkania. Pojazd wyruszy spod drzwi hotelowych. Po zakończonej atrakcji wrócisz bezpośrednio do hotelu.
Więcej
Rezerwacja
Wypoczynek