Powitaj nowe Dokumenty podróży

19 GRUDNIA 2018
zapowiedź nowości
Jednym z priorytetów w pstravel jest prostota. Każdy element planowania podróży powinien być zrozumiały, przyjemny w odbiorze i jak najbardziej efektywny, dlatego też postanowiliśmy całkowicie odmienić identyfikację wizualną Dokumentów podróży, które otrzymuje każdy Płatnik po dokonaniu rezerwacji. Przedstawiamy Tobie nowy design pstravel na nadchodzący rok!
Od teraz każdy element pliku z Umową udziału w podróży i Warunków Uczestnictwa będzie żył ze sobą w symbiozie. Otrzymasz nową stronę podsumowującą wszystkie świadczenia w cenie, świadczenia za dodatkową opłatą i informacje bezpieczeństwa zawarte w Twoim ubezpieczeniu pssafety. Dodatkowo Twoja Umowa zyskała zupełnie nowy wygląd z całkowicie innymi sekcjami, które zostały skrócone, lepiej uporządkowane i zyskały na czytelności. Wyszczególniliśmy kod bezpieczeństwa mojeps, który jest niezbędny przy dokonywaniu zmian w Twojej rezerwacji. Kod QR, który pojawił się na stopce Twoich dokumentów bezpośrednio łączy Cię z Twoim kontem. Nie musisz się już logować! Brzmi bardzo wygodnie. Tak też jest.
Przy podpisywaniu Umowy udziału w podróży wystarczy wyjąć telefon z kieszeni, zeskanować kod QR, zrobić zdjęcie dokumentu i przesłać bezpośrednio przy Kroku 3 z 3, który znajdziesz w swoim kokpicie. Nie musisz już skanować Umowy tradycyjną metodą. Wystarczy Twój telefon.
Mamy wielką nadzieję, że nowa identyfikacja wizualna przypadnie Tobie do gustu! Od dzisiaj każda nowa rezerwacja otrzymuje całkowicie nowy komplet dokumentów wraz z kilogramami ułatwień. Ciesz się z podróży! Cały Świat należy do Ciebie.
Newsroom pstravel.
Śledź nowości i zmiany. Odwiedź nasz newsroom i bądź na bieżąco z wiadomościami z naszego Świata.
Czytaj artykuły