Katalogi

Cześć, 2022. Już blisko
Chcesz zaplanować kolejną wspaniałą przygodę pstravel? Nowy rok już tu jest, ale jeszcze momencik... Wyrusz w znane już podróże lub zaplanuj całkowicie nową, wyjątkową. 2022 będzie spektakularny! Kolejny katalog w 100% ekologiczny.
Już dostępne: city break
Już dostępne: wypoczynek
Wkrótce: odkrywanie
Wkrótce: katalog
Jest trzeci.
Wypełniony miłością do podróżowania.
2021/3
nowość
Już dostępny. Ostatni katalog dla 2021 możesz pobrać w maksymalnej jakości lub niższej, w zależności od Twoich potrzeb. Poznaj nasze kierunki i planuj podróże. Znów się spotkamy!
Nowe kierunki i nowe przygody.
Poznaj nowe kierunki: Norwegię, Portugalię, Austrię oraz nowość: podróż Dookoła Europy. Stwórz swoje nadchodzące wspomnienia wprost z katalogu. Wystraczy zeskanować kod QR, który znajduje się przy każdej podróży.
Cały Świat pstravel. I więcej!
Dowiedz się więcej o pstravel, sprawdź przewodniki, poznaj podróże, wróć do normalności – i odkrywania – najwspanialszych miejsc Europy. Ten katalog został stworzony specjalnie dla Ciebie! Wybierz jakość i pobierz go teraz.
W 100% ekologiczny.
To kolejny katalog w 100% ekologiczny. Jedna z najważniejszych wartości naszej firmy to ochrona środowiska. Nasze hotele oraz autokary spełniają najwyższe normy ekologiczne.
Jak wisienka na torcie.
100 stron Świata pstravel.
Wspaniale być znów razem!
Gdy życie wraca do normy, budzi się w nas chęć odkrywania. Po długim 2020 roku oraz pierwszej połowie 2021, czas wrócić do podróżowania.
I nie bawimy się tu w półśrodki. Wracamy do podróżowania w pełnej krasie – od A do Z. Zaplanuj swoje nadchodzące przygody z nowym katalogiem 2021/3. Znajdziesz tu nowe, wspaniałe kierunki: od Skandynawii, po słoneczne południe Europy.
Więc? Zaczynamy!
Poszukujesz starszych katalogów?
Przejdź do archiwum
Zostań naszym przyjacielem.
To nic nie kosztuje.
Pobieraj i zamawiaj w mojeps.
Po zalogowaniu wybierz opcję zamówień, aby pobrać egzemplarz swojego katalogu bez wpisywania danych – wystarczy Twój kod bezpieczeństwa. Możesz również kupić przewodniki na swoim koncie.
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
Jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Poznaj odkrywanie
Poznaj city break
Poznaj wypoczynek