Podróże: city break


Zaczekaj...
Wystarczy weekend. Zaplanuj city break!
Niezwykłe, krótkie podróże prowadzone przez lokalnych ekspertów (wybrane zajęcia wliczone w cenę).
Gdzie chcesz wyruszyć?
Czechy
Francja
Polska
Węgry
Nawet -60% taniej. Na wszystkie podróże!
Zarezerwuj taniej do 8 grudnia, pierwsza wpłata wynosi tylko 10% wartości zarezerwacji. Black weeks wciąga podróże! Spiesz się.
Poznaj szczegóły
Czechy.
Wyrusz do Czech.
Od upadku komunizmu w 1989 roku Republika Czeska - a zwłaszcza jej stolica - przekształciła się w jedno z najpopularniejszych celów podróży w Europie.
Przejdź do kierunku
Francja.
Wyrusz do Francji.
Francja uwodzi Podróżników swoją niezmiennie swojską kulturą, utworzoną wokół tradycyjnych kawiarni, targowisk kwiatowych i bistro z kawą laną hektolitrami.
Przejdź do kierunku
Polska.
Wyrusz do Polski.
Malownicze miasta, takie jak Kraków i Gdańsk, rywalizują z niesamowicie energetyczną Warszawą o Twoją uwagę. Po drugiej stronie lasy, rzeki, jeziora i wzgórza zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Przejdź do kierunku
Węgry.
Wyrusz na Węgry.
Oszałamiająca architektura, żywa sztuka ludowa, uzdrowiska termalne i najbardziej ekscytująca stolica Europy po zmroku to główne karty przetargowe Węgier.
Przejdź do kierunku
Pobierz najnowszy katalog.
Poznaj nowy katalog 2021/2 z nowymi podróżami, wspaniałymi rozwiązaniami i całą dawką Świata pstravel.
Pobierz katalog
Szybki wyskok zawsze był dobrym wyjściem.
Codzienność bywa nużąca. Zrób sobie wolne od życia. Po prostu korzystaj ile możesz. Z miasta. Masz wolny weekend? Wykorzystaj go w pełni możliwości. Poczuj siłę europejskiego miasta. Podróżuj samodzielnie lub w parze i aktywnie zrelaksuj się odkrywając jedną z metropolii. Wspaniali lokalni Piloci pokażą Tobie miasto od kuchni. A tak jest najlepiej.
Dokąd wyruszamy?
Czechy
Francja
Polska
Węgry
Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji!
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Poznaj odkrywanie
Poznaj wypoczynek
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.