Kolekcja: city break

Wystarczy weekend. Zaplanuj city break!
Niezwykłe, krótkie podróże prowadzone przez lokalnych ekspertów (wybrane zajęcia wliczone w cenę).
Austria.
Wyrusz do Austrii.
Czas na oddech. Austria to miejsce, gdzie natura gra pierwsze skrzypce: błękitne jeziora i małe wioski pośród malowniczego krajobrazu to widok, którego nigdy dość.
Przejdź do kierunku
Czechy.
Wyrusz do Czech.
Od upadku komunizmu w 1989 roku Republika Czeska - a zwłaszcza jej stolica - przekształciła się w jedno z najpopularniejszych celów podróży w Europie.
Przejdź do kierunku
Francja.
Wyrusz do Francji.
Francja uwodzi Podróżników swoją niezmiennie swojską kulturą, utworzoną wokół tradycyjnych kawiarni, targowisk kwiatowych i bistro z kawą laną hektolitrami.
Przejdź do kierunku
Polska.
Wyrusz do Polski.
Malownicze miasta, takie jak Kraków i Gdańsk, rywalizują z niesamowicie energetyczną Warszawą o Twoją uwagę. Po drugiej stronie lasy, rzeki, jeziora i wzgórza zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Przejdź do kierunku
Węgry.
Wyrusz na Węgry.
Oszałamiająca architektura, żywa sztuka ludowa, uzdrowiska termalne i najbardziej ekscytująca stolica Europy po zmroku to główne karty przetargowe Węgier.
Przejdź do kierunku
Szybki wyskok zawsze był dobrym wyjściem.
Codzienność bywa nużąca. Zrób sobie wolne od życia. Po prostu korzystaj ile możesz. Z miasta. Masz wolny weekend? Wykorzystaj go w pełni możliwości. Poczuj siłę europejskiego miasta. Podróżuj samodzielnie lub w parze i aktywnie zrelaksuj się odkrywając jedną z metropolii. Wspaniali lokalni Piloci pokażą Tobie miasto od kuchni. A tak jest najlepiej.
Katalog 2021/3.
nowość
Razem możemy zdziałać wiele! Zaplanuj swoją wyjątkową przygodę z nowym katalogiem 2021/3 od pstravel.
Pobierz katalog 2021/3
Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji!
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
Jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Poznaj odkrywanie
Poznaj wypoczynek