Podróże: odkrywanie


Zaczekaj...
Poczuj siłę poznania. Zaplanuj odkrywanie!
Kilkudniowe podróże organizowane przez lokalnych ekspertów (zajęcia, posiłki i zakwaterowanie wliczone w cenę).
Nawet -60% taniej. Na wszystkie podróże!
Zarezerwuj taniej do 8 grudnia, pierwsza wpłata wynosi tylko 10% wartości zarezerwacji. Black weeks wciąga podróże! Spiesz się.
Poznaj szczegóły
Zarezerwuj odkrywanie i odbierz city break za 1 zł.
Zaplanuj podróż z tej kolekcji i odbierz city break do Pragi w 2021 za jedyne 1 zł od Podróżnika.
Dowiedz się więcej
Albania.
Wyrusz do Albanii.
Jeszcze do niedawna jej pomięte góry, fortece i piękne plaże były tylko ciekawostką na mapach turystycznych. Wraz z końcem komunizmu w 1991 roku Albania otworzyła swoje bramy wraz z całym bogactwem.
Przejdź do kierunku
Chorwacja.
Wyrusz do Chorwacji.
Raj na Ziemi – turkusowa woda, klimatyczne zatoki, zachwycająca natura i zabytki najwyższej klasy, które uzależniają i zmuszają do ponownej wizyty.
Przejdź do kierunku
Czarnogóra.
Wyrusz do Czarnogóry.
Małe, ale wielkie państwo jakim jest Czarnogóra to wojująca kraina wspaniałych krajobrazów i ludzi, którzy ugoszczą Cię jak u siebie w domu.
Przejdź do kierunku
Francja.
Wyrusz do Francji.
Francja uwodzi Podróżników swoją niezmiennie swojską kulturą, utworzoną wokół tradycyjnych kawiarni, targowisk kwiatowych i bistro z kawą laną hektolitrami.
Przejdź do kierunku
Litwa.
Wyrusz na Litwę.
W najbardziej wysuniętych na południe krajach bałtyckich plaże pokryte są bursztynem, a miód pitny w średniowiecznym stylu i rzeźbienie w drewnie nigdy nie wyszły z mody.
Przejdź do kierunku
Niemcy.
Wyrusz do Niemiec.
Przygotuj się na przejażdżkę kolejką górską wypełnioną ucztami, smakołykami i pokusami, doświadczając poruszającą scenerię Niemiec, kultury podnoszącej na duchu, piękna wielkich miast, pałaców i miast pruskich.
Przejdź do kierunku
Polska.
Rumunia.
Wyrusz do Rumunii.
Kamienne kościoły i klasztory rozsiane są po dziewiczym krajobrazie skalistych gór i wzgórz. Transylwańskie miasta pozostały w dawnych czasach, a tętniący życiem Bukareszt to współczesna energia.
Przejdź do kierunku
Węgry.
Wyrusz na Węgry.
Oszałamiająca architektura, żywa sztuka ludowa, uzdrowiska termalne i najbardziej ekscytująca stolica Europy po zmroku to główne karty przetargowe Węgier.
Przejdź do kierunku
Włochy.
Wyrusz do Włoch.
Włochy, będące miejscem narodzin dla wielu najwspanialszych dzieł sztuki, architektury i gastronomii, zachwycają, inspirują i poruszają jak żadne inne miejsce na Świecie.
Przejdź do kierunku
Pobierz najnowszy katalog.
Poznaj nowy katalog 2021/2 z nowymi podróżami, wspaniałymi rozwiązaniami i całą dawką Świata pstravel.
Pobierz katalog
Najwspanialszy Świat jest w zasięgu Twojej ręki.
Życie polega na poznawaniu. Poczuj zew Świata. Poczuj Europę na swojej skórze. Odkrywaj. Odrzucamy tradycyjny model podróży objazdowych. Każda podróż to dowolność odkrywania – jeżeli chcesz, możesz poznawać samodzielnie. Masz ochotę dowiedzieć się więcej? Dołącz do grupy. Odkrywanie to wybór dla Podróżników ciekawych Świata, a Ty jesteś jednym z nich.
Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji!
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Poznaj city break
Poznaj wypoczynek