Zarezerwuj Wypoczynek w Chorwacji (2)


Zaczynamy.
Rozpoczynasz proces rezerwacji.
Szczegóły płatności, świadczenia i informacje na temat ubezpieczenia pssafety znajdziesz poniżej. Przeczytaj uważnie wszystkie pola. To będzie niesamowity wypoczynek!
Przejdź dalej

Podsumowanie rezerwacji.
Zapoznaj się ze szczegółami swojego nadchodzącego wypoczynku. Im więcej wiesz, tym lepiej!
warunki
ubezpieczenie
Bezpłatna zmiana terminu.
Możesz zmienić termin swojego wypoczynku (jeżeli jest w tej samej cenie) kiedy tylko zechcesz! Możesz to zrobić poprzez Kontakt dla Płatnika na mojeps po dokonaniu rezerwacji.
Szczegóły.
autokarem lub busem premium
8 dni
śniadania i obiadokolacje
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty, które nie są ujęte w świadczeniach.
Wymagana aktywność.
Ta podróż wymaga minimalnej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 10 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów oraz strój kąpielowy.
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości. Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz poniżej.
Gniezno
Poznań
Nowy Tomyśl
Świebodzin
Zielona Góra
Wrocław
Kłodzko
Szczegóły i płatność.
Zasady płatności są proste i czytelne. Dzielimy koszta podróży na wpłaty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Na pierwszą wpłatę masz dobę. Możesz wykonać transakcję na indywidualny numer konta podany po rezerwacji (lub na Umowie udziału w podróży), kartą debetową, kredytową lub portfelem PayPal.
Dzisiaj zapłacisz 419 zł od Podróżnika.
Należy dokonać wpłatę po założeniu rezerwacji.
Twoje miejsca będą już zarezerwowane.
Cała wartość jednego miejsca to 1399 zł.
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą.
Pamiętaj o terminie drugiej wpłaty.
Niezmienność ceny.
Cena Twojej podróży po dokonaniu rezerwacji nigdy się nie zmieni.
Na płatność masz dobę.
Jeżeli nie uiścisz wpłaty, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.
ta cena zawiera już w sobie
Ubezpieczenie pssafety od AXA pierwszego stopnia.
KL 10 000 €, NNW 2 000 € i bagaż 200 €
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny również jest w cenie!
Bagaż główny w cenie.
Maksymalna waga 20 kg.
Dodatkowo bagaż podręczny do 5 kg.
Możesz zabrać sprzęt sportowy za darmo.
W cenie (od Podróżnika)
• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium w zależności od ilości Podróżników
• zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym – w trakcie całej podróży noce spędzimy w miejscowości Neum (Bośnia i Hercegowina) (łącznie pięć noclegów)
• wyżywienie HB – 5 śniadań i 5 obiadokolacji, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
• opieka wspaniałego rezydenta pstravel ze specjalizacją bałkańską (z naciskiem na Dalmację oraz Hercegowiną)
• ubezpieczenie pssafety KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro od AXA (możliwość stopniowania ubezpieczenia w mojeps)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel
Opcjonalnie (od Podróżnika)
• Możesz rozbudować ten wypoczynek o dodatkowe atrakcje: Dubrownik, Split, wyspę Hvar i Hercegowinę – więcej informacji uzyskasz od rezydenta pstravel w lobby hotelowym oraz w autokarze
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu, dokument zostanie sprawdzony przez pracownika lub Pilota pstravel przed rozpoczęciem podróży; ta podróż nie wymaga odprawy paszportowej pstravel, którą należy wykonać do 2 dni od wylotu
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. może ulec zmianie
• w Chorwacji porozumiewamy się w języku chorwackim, serbskim lub angielskim
• podróż dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, przed rezerwacją poinformuj nas o tym
• Płatnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w podróży oraz, że zapoznał się z programem podróży oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuje je
• minimalna liczba Podróżników dla grupy wynosi 30 osób, w momencie, gdy liczba ta będzie niewystarczająca, o odwołaniu podróży poinformujemy Płatnika telefonicznie lub mailowo
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji. Dowiedz się więcej.
Przejdź do centrum pomocy
Czas na rezerwację.
Po rezerwacji automatycznie przeniesiemy Cię do płatności.
Przedstaw się!
Pamiętaj o wpisaniu pełnych danych Podróżników, w tym pełnego adresu. Gdy dane nie będą prawidłowo uzupełnione, skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Pamiętaj, aby nie przesyłać zeskanowanego dokumentu tożsamości lub danych z dokumentu. Nie potrzebujemy również Twojego numeru PESEL.

Kilka wskazówek dla przyszłego Podróżnika.

Kiedy otrzymam Dokumenty podróży i czym one są?
Dokumenty podróży otrzymasz w ciągu kilkudziesięciu minut po sprawdzeniu Twoich danych osobowych. Dokładny czas podany zostanie w wiadomości mailowej, którą otrzymasz od razu po zakończonym procesie rezerwacji. Dokumenty podróży to Umowa udziału w podróży, wskazówki w Dokumentach podróży, Warunki Uczestnictwa, Warunki Ubezpieczenia oraz program podróży. Wszystkie pliki zostaną wysłane w formacie PDF.
Kiedy i jak mogę dokonać płatności?
Po zakończeniu procesu rezerwacji. Na płatność masz całą dobę! Możesz zapłacić na indywidualny numer konta podany na Umowie udziału w podróży, kartą lub portfelem PayPal.
Gdzie mogę zarządzać swoją rezerwacją?
Na Twoim koncie mojeps, do którego zalogujemy Cię automatycznie po zakończeniu rezerwacji. Potwierdzisz tam rezerwację, skontaktujesz się z ekspertem poprzez Kontakt dla Płatnika, zapłacisz za podróż, spersonalizujesz ją i ustawisz alerty SMS. Możesz zalogować się automatycznie skanując kod QR z Umowy udziału w podróży.
Do zobaczenia w podróży!

Dokumenty pobierzesz na swoim koncie.
Po zalogowaniu się do swojego konta mojeps możesz pobrać wszystkie dokumenty w formacie PDF. Odwiedź swoje konto, a następnie wybierz dokumenty. Zaloguj się teraz.
Błąd w danych? Zacznij od początku
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.