Dołącz do kolejki oczekiwania


Zaczekaj...
Dla nowych Podróżników.
Infolinia dostępna jest w godzinach pracy ekspertów.
Infolinia pomocy dla nowych Podróżników dostępna jest 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), od 10 do 17. Pamiętaj, że nie jest to kanał kontaktu w trakcie podróży - numer do Pilota pstravel znajdziesz w rozkładzie na mojeps.
Nie odebrałeś telefonu? Spróbuj ponownie! Gdy nie odbierzesz połączenia, musisz ponownie dołączyć do kolejki oczekiwania. Połączenie jest bezpłatne. Infolinia dla nowych Podróżników nie jest infolinią dla Płatników.
Nie przekazuj numeru karty kredytowej/debetowej lub danych logowania PayPal. Ekspert może pomóc Tobie w dokonaniu płatności za podróż, postępowaniu w trakcie rezerwacji i rozwiąże problemu przy dokumentach, ale nie wykona płatności za Ciebie.
Zmiany rezerwacyjne i aktualizacje danych. Jeżeli chcesz zaktualizować swoje dane podróżnicze, możesz to zrobić przez infolinię, ale tylko i wyłącznie poprzez Kontakt dla Płatnika na Twoim koncie.
Twórz wspaniałe wspomnienia.
Poznaj najlepsze doświadczenia odkrywania.
Podróżą grupową możesz zarządzać w mojeps.
Wykonaj odprawę dla swojej grupy, kontaktuj się z ekspertem poprzez Kontakt dla Płatnika, wygeneruj fakturę i zmieniaj Podróżników. psincentive połączone jest z mojeps. Wszystko masz w zasięgu swojej ręki!
Zaloguj się teraz i przejdź do konta psincentive
pstravel+.
Podróże na subskrypcję. Odkrywaj taniej. Wypoczywaj bardziej.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin już od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Zostań naszym przyjacielem.
I odbieraj prezenty! klubps brzmi dumnie – taki też jest.
Więcej informacji
To nic nie kosztuje.
Co tydzień na Twoją skrzynkę mailową wskoczą wyjątkowe podróże w niższych cenach. Wprost z wiadomości mailowej możesz zarezerwować podróż – wystarczą dwa kliknięcia (i... uzupełnienie swoich danych). W każdym momencie możesz zrezygnować z członkostwa.
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Wróć do pomocy
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.