Pomoc: świadczenia

Świadczenia rezerwacyjne, dodatkowe.
+2.85% od całości
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
Ubezpieczenie pokrywa koszty rezygnacji z podróży do równowartości 35 000 zł. W przypadku rezygnacji z podróży otrzymasz świadczenie w wysokości 100% poniesionych i nie zrefundowanych kosztów. Dotyczy to nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, komplikacji związanych z ciążą, utraty pracy, śmierci bliskiej osoby, poważnego zdarzenia losowego, szkody w wyniku kradzieży lub egzaminu poprawkowego.
+10% od całości
Program ochrony Podróżników plus+
Program ochrony Podróżników plus+ zawiera ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, nielimitowaną ilość zmian rezerwacyjnych: dotyczy zmiany terminu lub rezygnacji jednego z Podróżników. Dodatkowo, wszelkie aktualizacje danych Podróżników możesz zrobić aż do 2 dni od rozpoczęcia podróży.
zależy od podróży, sprawdź cenę przy rezerwacji
Bezpłatna zmiana rezerwacji stopień I
Możesz wykonać 2 zmiany rezerwacyjne w swojej podróży (zmiana terminu, zmiana danych lub zmiana specyfikacji podróży). Możesz to zrobić aż do 2 dni od rozpoczęcia podróży.
zależy od podróży, sprawdź cenę przy rezerwacji
Bezpłatna zmiana rezerwacji stopień II
Możesz wykonać 2 zmiany rezerwacyjne w swojej podróży (zmiana terminu, zmiana danych lub zmiana specyfikacji podróży). Obejmuje to również rezygnację jednego z Podróżników. Wszelkie aktualizacje danych możesz zrobić aż do 2 dni od rozpoczęcia podróży.
zależy od podróży, sprawdź cenę przy rezerwacji
Bezpłatna zmiana rezerwacji stopień III
Możesz wykonać 3 zmiany rezerwacyjne w swojej podróży (zmiana terminu, zmiana danych lub zmiana specyfikacji podróży). Obejmuje to również rezygnację jednego z Podróżników. Obejmuje również III stopień ubezpieczenia pssafety od UNIQA. Wszelkie aktualizacje danych możesz zrobić aż do 2 dni od rozpoczęcia podróży.
zawsz w cenie
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
Wszyscy nasi Płatnicy są zabezpieczeni przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 26 listopada 2016r (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334). Cena każdej podróży zawiera wliczoną składkę, która pokrywa koszt ewentualnego powrotu do Polski lub w przypadku przerwania czy niezrealizowania podróży wypłaca zwrot środków, gdy polskie biuro podróży utraci płynność finansową. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny jest również stuprocentowym zabezpieczeniem kwot, wystawionych w formie voucherów.
zależy od podróży, sprawdź cenę przy rezerwacji
Dopłata do najlepszych miejsc w autokarze
Obejmuje cztery pierwsze siedzenia za kierowcą i/lub Pilotem pstravel (i dalsze od kierowcy). Można wykupić miejsca tylko i wyłącznie dla wszystkich Podróżników rezerwacji (w przypadku, gdy dane miejsca zostały już wykupione, przydzielone zostaną kolejne miejsca od przodu autokaru).
Mapa pomocy.
Zaplanuj swoją przygodę!
Jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Napisz do nas