Napisz do nas


Zaczekaj...
Dla nowych Podróżników.
Poprowadzimy wspólną konwersację poprzez wiadomości mailowe. Czas oczekiwania na odpowiedź wynosi 48h.
Wybierz temat.
Przejdź dalej
Napisz na Messenger.
Przejdź dalej
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz swoje dane, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem, prośbę lub pytanie.
Nie wpisuj danych dokumentu tożsamości w wiadomości do eksperta. W wiadomości do eksperta nie wpisuj: numeru PESEL, numeru dokumentu tożsamości lub paszportu z terminem ważności, danych poufnych.
Nie wpisuj numeru karty kredytowej/debetowej lub danych logowania PayPal. Ekspert może pomóc Tobie w dokonaniu płatności za podróż, postępowaniu w trakcie rezerwacji i rozwiąże problemu przy dokumentach, ale nie wykona płatności za Ciebie.
Daj nam trochę czasu na odpowiedź. Eksperci robią wszystko, co w ich mocy. Docelowy czas oczekiwania na wiadomość zwrotną to 48h. Odpowiedź kieruj bezpośrednio poprzez wiadomość mailową.
Twórz wspaniałe wspomnienia.
Poznaj najlepsze doświadczenia odkrywania.
Podróżą grupową możesz zarządzać w mojeps.
Wykonaj odprawę dla swojej grupy, kontaktuj się z ekspertem poprzez Kontakt dla Płatnika, wygeneruj fakturę i zmieniaj Podróżników. psincentive połączone jest z mojeps. Wszystko masz w zasięgu swojej ręki!
Zaloguj się teraz i przejdź do konta psincentive
pstravel+.
Podróże na subskrypcję. Odkrywaj taniej. Wypoczywaj bardziej.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin już od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Zostań naszym przyjacielem.
I odbieraj prezenty! klubps brzmi dumnie – taki też jest.
Więcej informacji
To nic nie kosztuje.
Co tydzień na Twoją skrzynkę mailową wskoczą wyjątkowe podróże w niższych cenach. Wprost z wiadomości mailowej możesz zarezerwować podróż – wystarczą dwa kliknięcia (i... uzupełnienie swoich danych). W każdym momencie możesz zrezygnować z członkostwa.
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Wróć do pomocy
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.