Agenci

To agenci sprawiają, że poróżowanie jest wspaniałe!
Zostań agentem
Dołącz do społeczności, która spełnia marzenia.
To nic nie kosztuje.
Agenci ikony podróży
Podróże pstravel to przygody najwyższej jakości, obejmujące dużo więcej, niż klasyczne wyjazdy. A teraz i Ty możesz zostać agentem i rezerwować podróże dla każdego. Z dowolnego miejsca w Polsce lub Niemczech.
Dołącz podróże pstravel do swojej oferty i zrzeszaj nowe grono Podróżników. Otrzymasz dostęp do całej kolekcji podróży, materiałów pstravel i pomocy naszych ekspertów.
Zdobywaj stopnie sprzedaży, aż do V. Im więcej zarezerwujesz, tym więcej zyskujesz. Bez minimalnej liczby rezerwacji. Bez limitów wypłacanych środków. To niezwykle proste.
Wspólnie twórz historię najlepszego podróżowania. Rezerwuj najwspanialsze wspomnienia, zyskaj nowe opinie oraz tytuł eksperta podróży pstravel.
Jak to działa?
Jeśli jesteś już agentem, możesz bez problemu sprzedawać podróże pstravel z kolekcji odkrywanie, city break lub wypoczynek, a nawet przedstawiać atrakcje dla wypoczynku, a to wszystko z systemu agentps.
Czuwamy nad Tobą.
Pomożemy Ci – będziesz mieć dostęp do narzędzi edukacyjnych i opcji, które pozwolą Ci rozwinąć działalność w roli agenta i przedsiębiorcy.
Podróże Study tour.
Wyruszaj na wspólne podróże szkoleniowe, gdzie poznasz nasze programy, obiekty noclegowe, Pilotów pstravel i poczuj doświadczenia podróżowania od A do Z.
Wszystko bez żadnych opłat.
Nie pobieramy żadnych opłat wpisowych, nie anulujemy członkostwa przy braku rezerwacji i nie zmniejszamy kwoty wypłacanych środków.
Zawsze będziemy razem.
Kontaktuj się z nami, obserwuj nowości, zmiany i życie społeczności pstravel. To będzie wspaniała współpraca!
Kto może zostać agentem?
Agentem może zostać działalność gospodarcza, która posiada przeważający rodzaj działalności gospodarczej wg PKD 2007 79.11.A Działalność agentów turystycznych; lub 79.11.B Działalność pośredników turystycznych; lub 79.12.Z Działalność organizatorów turystyki; lub 79.90.A Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych (nie dotyczy działalności przewodników górskich, sklasyfikowanej w 93.19.Z).
Dowiedz się więcej w następnym kroku.
Zostań agentem
Jesteś już agentem?
Zaloguj się do agentps
Centrum informacyjne. Szybko i sprawnie. Na naszym Twitterze tylko dla agentów.
Najnowsze informacje, wskazówki, polecane podróże i komunikaty znajdziesz w czasie rzeczywistym na naszym Twitterze, który poświęcony jest tylko dla agentów. Obserwuj nas i bądź na bieżąco – zawsze!
Przejdź do Twittera
Wróć na górę
Wróć na pstravel