Atrakcja: wyspa Hvar

wyspa Hvar
witamy na wyspie Hvar, Podróżniku.
za 35 euro za osobę
relaks
czas trwania 12 godzin
język atrakcji polski
czas wolny tak
rodzaj atrakcji rejs
dla wypoczynku
dodatkowe posiłki tak
Skrót informacji o atrakcji
Podbij Adriatyk z pokładu statku! Wyrusz z dalmatyńskiego portu do miejscowości Sućuraj, który uspokaja swoim wyspiarskim klimatem, przejdź się do miejscowego gaju oliwnego i wypij smaczną kawę. Wypocznij w Zatoce Mlaska, gdzie soczysty piach, który rozciąga się 300 metrów wgłąb morza nagrzewa ciepłą wodę naturalnego brodzika. Atrakcja obejmuje dodatkowy posiłek lokalny oraz napoje alkoholowe w cenie. Atrakcja: wyspa Hvar przewidziana jest na cały dzień Twojego terminowego pobytu hotelowego.
Europejskie Malediwy jak na tacy.
Sućuraj ogromnej historii.
Ta spokojna, rybacka miejscowość słynie ze swojej pięknej, czystej plaży, spokojnego dalmatyńskiego życia i zabytków klasy światowej. Wspomina się o niej w Iliadzie Homera, w której Sućuraj nazywa się Kila na wschodzie Leki (Hvar). Kawał, kawał potężnej historii. Pamiętaj, żeby wskoczyć do gaju oliwnego!
Piach? Mamy i piach.
Zatoka Mlaska to jedna z dwóch plaż piaszczystych na wyspie Hvar. Podzielona na dwie części: ogólna oraz dla naturystów to prywatny skrawek wyspy dla prawdziwych odkrywców. Aż 300 metrów wgłąb morza, Adriatyk sięgać będzie Tobie tylko do kolan. Pomyśl jak ciepła będzie woda! To raj...
Przeczytaj cały opis
Tutaj będziesz!
Zdjęcia atrakcji.

więcej

Podsumowanie atrakcji.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej atrakcji. Dowiedz się jak najwięcej przed wyruszeniem, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel. Atrakcje są opcjonalne dla wszystkich wypoczywających.
Dla wypoczynku w:
Chorwacji
BiH
Zasady anulowania.
Atrakcję możesz anulować u rezydenta pstravel w Twoim hotelu do trzech dni przed rozpoczęciem atrakcji. Obowiązuje 100% zwrotu jeszcze tego samego dnia..
Zaplanuj w hotelu.
Atrakcje zaplanujesz przez cały swój pobyt w wybranym przez Ciebie hotelu. Rezydent będzie oczekiwać codziennie, jest do Twojej dyspozycji. Więcej informacji znajdziesz w Teczce Podróżnika.
Wymagana aktywność.
Ta atrakcja wymaga minimalnej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 1 metra. Zabierz strój kąpielowy oraz ręcznik na plażę. Ręczniki hotelowe nie są przystosowane do plażowania.

Jak zarezerwować atrakcję?
Przebieraj w atrakcjach i wybierz ulubione!
Atrakcje planujesz przy zakwaterowaniu w hotelu i przywitaniu z rezydentem pstravel. To Ty decydujesz gdzie się wybrać – możesz wybrać wszystkie atrakcje dla danego regionu, ponieważ rozłożone są terminowo dla całego Twojego pobytu. Wszelkie szczegóły znajdziesz w folderze Wskazówki dla Wypoczywającego w lobby hotelowym, u rezydenta pstravel lub w Teczce Podróżnika. Pamiętaj, że na atrakcje obowiązują limity ilości Podróżników.
Rezerwacja krok po kroku
Spotkaj się z rezydentem.
Rezydenta pstravel poznasz przy zakwaterowaniu w hotelu. Uzyskasz od niego wszelkie wymagane informacje dotyczące nadchodzących atrakcji.
Wpłać wymaganą należność.
Spotkaj się z rezydentem pstravel i wpłać wymaganą należność (euro) za atrakcję i ilość Podróżników wybierających się na nią.
Staw się na miejscu zbiórki.
Po wpłaceniu należności za atrakcję uzyskasz godzinę wyjazdu lub spotkania. Pojazd wyruszy spod drzwi hotelowych. Po zakończonej atrakcji wrócisz bezpośrednio do hotelu.
Więcej
Rezerwacja
Wypoczynek